Mobilní telefony

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Oblíbená nebo aktuální značka telefonu

Alcatel
1
1%
LG
1
1%
Motorola
5
5%
Nokia
36
35%
Panasonic
0
Žádná hlasování
Philips
0
Žádná hlasování
Sagem
0
Žádná hlasování
Samsung
5
5%
Siemens
21
20%
Sony Ericsson
34
33%
Jiná značka
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 103

Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

yenn píše:raider: Vůbec to jej nevnucuji, ale jsou sitiace, kdy se šikne. Zrovna ve čtvrtek jsem se o tom přesvědčil - bez něj (nich) bychom se s kámoškou nenašli.
Ja si zase rad spominam na doby ked mobily neboli vobec....a prezili sme to. Ale pred par rokmi este nebola taka uponahlana doba.Okrem toho ja sa snazim nezapadnut medzi standard :-D takze kto chce so mnou hovorit nech si ma najde ;-) V urcitych situaciach vsak moze pomoct,to je pravda.Ale ako som uz povedal,nemam mobil a pokial sa nieco zvlastne neprihodi,tak dlhu dobu este nebudem mat.Mam k nim skor negativny vztah.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Historie: nějakej Siemens (kýho vejra jakej)
pak už jen Nokie: 5110 - leží doma v rozkladu
6210 - to samý
6230i - používám

Mobil jsem dlouho taky nepoužíval, tak rok až dva mi ležel doma na polici a pohrdal jsem jím, ale opravdu se hodí (ne že bych byl mobilomaniak).
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis_CG_thief píše: Siemens S65 (tenhle mobil je fakt nerozbitnej!!)
Chceš se vsadit..? :twisted:

Ericsson GF 768 - první (a asi i poslední :mrgreen:) věc jakou jsem kdy vyhrál :-D , jednořádkový display - jj, to byly časy :lol:
Kdy - konec roku 99. Situace - ve třídě o 33 lidech měli mobil vč. mě asi 3 lidi. Tragicky utonul v misce s vodou v březnu roku 2000 :lol:
Nokia 3310 - držák, přežil několik pádů na dlažbu, prach i vlhko, na žádném jiném se mi SMS nepsaly lépe - v souč. době ho má v používání máma
Kdy - březen 2000. Situace - z 28 lidí ve třídě jen 3 neměli mobil :lol: (zlatá éra 5510 8-))
Sony Ericsson k300i - mám ho 2 měsíce a zatím jsem s ním spokojen. Mým potřebám plně dostačuje a poměr cena/výkon nemá vůbec špatný.
Situace - nad raiderovými posty, nostalgicky vzpomínám na ta bezstarostná léta a nende mi do hlavy, jak jsme se na nějaké akci mohli dohodnout, když 1/2 mých kamarádů a příbuzných (včetně nás:-)) neměla ani pevnou linku :lol:

ad mobilmaniaci - o letní prázdniny, jsem si z chutí a na celý týden dovolené mobil vypnul a bylo mi kráááásně 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Koveras píše:První jsem měl asi 5 let Siemens C25, který se mi podařilo loni prodat za neuvěřitelných 500Kč (co na to říkáš nuke?).
Musel som sa pozreť na net, ako vlastne C25 vyzerá :-) No a k tomu len tolko : Čudoval by si sa kolko ludí hladá telefón nejakého podobného kalibru a sú zaň ochotní dať aj tých 500 :-D
Trebárs ludia okolo šesdesiatky, ktorým dali mobil deti, aby s nimi boli v kontakte ( a nemuseli k nim chodiť na návštevy :-? ). Keď sa im takýto mobil pokazí, potomstvo im zháňa úplne rovnaký, aby sa nemuseli učiť narábať s ním odznova.

A ešte k tomu raiderovi : Ja mám mobil(i) okolo pol roka a dovtedy som bez neho úplne v pohode vydržal. Keby som ho nepotreboval v práci, asi by som ho ani nemal. Ono byť nedostihnutelný má svoje čaro.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Zajímavá shoda...

Mně se na posledním telefonu líbí především display - když se na něj vejde celá sms, je to bezva věc 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

raider: Také byly doby, kdy lidé neznali elektřinu... a přežili to :-) Ale proti gustu žádný dišputát.
LordArian píše:Bosh (či já vím jaký) - vyhozen
Bosch měl zůstat u vrtaček 8-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

yenn : A Nokia pri toaletnom papiery :-D
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Frosty: no je to jako s těmi skleničkami z Pelíšků...
vypadnutí z auta či pád z 2 metrů na beton (několikrát) přežil s pár škrábanci, a displej je i po 13ti měsících u mne ÚPLNĚ jako nový... což je optimální :-P
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

yenn píše:... Také byly doby, kdy lidé neznali elektřinu... a přežili to :-) ...
To ano, prezili,ale dnes ked pozriem okolo seba mam dojem ze mobily (a technika vseobecne) miesto toho aby sme ich ovladali,oni ovladaju nas.Maju nam sluzit ale miesto toho sme ich otrokmi (z vlastnej pohodlnosti :-( ).Sam to vidim na sebe a mojom PC.A pravdu povediac niekedy by som bol celkom rad keby ta elektrina na par hodin (dni) vypadla.Snad by ludia na chvilku spomalili v tomto stale zrychlujucom sa zivotnom style. Radsej to skoncim,tusim to uz zacina byt mierny offtopic ;-)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

raider: na tomhle názoru taky nejni nic nového. Vývoj pokračuje a tyhle pochybnosti s sebou vždycky přinášel, přináší a přinášet bude. Věřím, že za 20 let se bude vzpomínat na to, jaké to bylo v tom roce 2005, když ještě člověk nemusel na každém kroku skenovat svou sítnici...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

raider: Já osobně bych nebyla ochotná přežít bez PC, tekoucí teplé vody, splachovacího WC, elektřiny a mobilu :twisted: ano, jsem civilisační degenerát a vůbec mi to nevadí. Když máme tyto možnosti, proč jich nevyužít. A mobil mi párkrát pomohl z hodně solidních průšvihů - npř. pokud skončíš v noci v lijáku a bouři na silnici, kde je do všech stran 50 km ničeho, tak se hodí sakra hodně 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Nokia 720 (opravdu tam nechybí nula) a další modely.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

yenn píše:Nokia 720
Moc pěkné :-P
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vampiria píše:... - npř. pokud skončíš v noci v lijáku a bouři na silnici, kde je do všech stran 50 km ničeho, tak se hodí sakra hodně 8-)
JJ, můžeš hrát hry a nenudíš se, dokud nepřestane pršet :lol:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ajantis_CG_Thief: No, Ty bys třeba hrál hry :-D já jsem zavolala jednomu člověku, který měl lokaci pobytu cca nejblíže a ten pro mne přijel 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“