Mobilní telefony

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Oblíbená nebo aktuální značka telefonu

Alcatel
1
1%
LG
1
1%
Motorola
5
5%
Nokia
36
35%
Panasonic
0
Žádná hlasování
Philips
0
Žádná hlasování
Sagem
0
Žádná hlasování
Samsung
5
5%
Siemens
21
20%
Sony Ericsson
34
33%
Jiná značka
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 103

Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Vampiria píše:A mobil mi párkrát pomohl z hodně solidních průšvihů - npř. pokud skončíš v noci v lijáku a bouři na silnici, kde je do všech stran 50 km ničeho, tak se hodí sakra hodně 8-)
Mňa by skôr zaujímalo ako sa dostaneš v noci na cestu 50 km od ničoho :twisted:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

nuke: Prostě přitahuji zvláštní a neobvyklé příhody :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

No keby som sa ja ocitol 50 km od ničoho, tak by ma asi trafil šľak...
A prečo? Lebo mobil so sebou nosím stále, ale už 3/4 roka na ňom nemám kredit - akosi nehodlám investovať, takže ho používam ako budík, občas kalkulačku a najviac ako anti-stresovú pomôcku... ;-)
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

nuke píše:
Koveras píše:První jsem měl asi 5 let Siemens C25, který se mi podařilo loni prodat za neuvěřitelných 500Kč (co na to říkáš nuke?).
Musel som sa pozreť na net, ako vlastne C25 vyzerá :-) No a k tomu len tolko : Čudoval by si sa kolko ludí hladá telefón nejakého podobného kalibru a sú zaň ochotní dať aj tých 500 :-D
Trebárs ludia okolo šesdesiatky, ktorým dali mobil deti, aby s nimi boli v kontakte ( a nemuseli k nim chodiť na návštevy :-? ). Keď sa im takýto mobil pokazí, potomstvo im zháňa úplne rovnaký, aby sa nemuseli učiť narábať s ním odznova.
Abych se k tomu ještě vrátil, o tomto mobilu můžu s poklidem říct, že pokud s ním vyloženě netřískáš o zem, tak je nerozbitný i bez olačky. :lol:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Taky jsem se dřív bez mobilu obešel (a snad bych to dokázal i dnes), vzpomínám, jak z něj všichni na základce byli hotoví a všětšina nějaký měla, jen já ne a dodneška nechápu, proč je třeba mít na zš mobilní telefon.

Na střední už se situace změnila, a opravdu se tato hračka hodí (domlouvání, úkolníček, budík...) a jak řekl Ajantis - teď jsou pro tuto platformu opravdu zajímavé hry, dnes jsem třeba živě viděl na SE K750 Age of Empires II a nedávno jsem na kamarádově mobilu dohrál Prince of Persian - Warrior Wihin, paráda :-D .
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Mobil je ve spojeni s autem sqělá věc.
Máš problém, něco potřebuješ, někoho sháníš ... uvedená dvojka to na 95% vyřeší.

Historie mých mobilů je krátká, ač je používám někdy od roku 97.

První mobil už ani nevím jak se jmenoval a nevím proč se mi na jazyk dere DALCOR ;-) (Eurotel je tehdá dával za korunu).
No a můj už pár let současný mobil je Nokia 7110. Nedám na něj dopustit a škoda, že se tak sqělé mobily už nedělají. :-(
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Dnes mi prišla od T-Mobilu dosť zaujímavá SMS-ka v štýle: "Vážený zákazník, vypršala 365- dňová lehota, ak si do 7 dní nedobijete kredit vaš sim-karta stratí na platnosti..." - čo značí, že nebudem môcť mobil používať ako budík a príležitostnú kalkulačka - čiže len ako anti-stresovú pomôcku, čo značí, že si ten kredit asi nakoniec predsa len dobijem... ;-)
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Zruší ti to simkartu, podle mě to bude jako by v telefonu nebyla, tim pádem s nim nenaděláš asi vůbec nic...:) Takže budeš muset dobít...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Yachiko- tych tristo korun ta nezabije... ;) Ja riesim horsi problem, mobilu sa odnexcelo zapnut ani po dalsom nabiti, takze sa navsteve servisu nevyhnem....
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Můj hlas má jednoznačně Siemens
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Elessar: Nie nezabije ma - kúpim si kredit na to, aby som mohol znova používať budík... ;-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Tak jde čas ;-) :

1. ALCATEL ONE TOUCH VIEW DB @
2. SIEMENS M35i
3. SIEMENS C35i
4. SIEMENS A50
5. (nyní) NOKIA 3100

Jinak též obdivuji naprostou nerozbitnost 3310 :!: :shock: - Když mi ta moje NOKIA jednou nešikovně spadla na zem, tak jsem hned druhej den musel nechat vyměnit prasklej LCD displej za 1500 Kč.. :-?
Taky mě fascinuje, že každej druhej škleboň má mnohem lepší mobil než já - né, že by mě to nějak zvlášť štvalo.. :roll:
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Yachiko píše:Elessar: Nie nezabije ma - kúpim si kredit na to, aby som mohol znova používať budík... ;-)

btw ale ak nexces vobec volat atd., myslim, ze by to malo ist aj bez simkarty....
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ave píše:Můj hlas má jednoznačně Siemens
Áno. Známá firma. Největší v době 2. světové války. Tenkrát pro ní dělala půlka Evropy. 8-) :-D
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Elessar píše:btw ale ak nexces vobec volat atd., myslim, ze by to malo ist aj bez simkarty....
Na niektorých mobiloch to fakt ide, ale ja by som si na jeho mieste kúpil radšej hodinky s budíkom a kaukulačkou. Je to "trochu" praktickejšie.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“