Mobilní telefony

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Oblíbená nebo aktuální značka telefonu

Alcatel
1
1%
LG
1
1%
Motorola
5
5%
Nokia
36
35%
Panasonic
0
Žádná hlasování
Philips
0
Žádná hlasování
Sagem
0
Žádná hlasování
Samsung
5
5%
Siemens
21
20%
Sony Ericsson
34
33%
Jiná značka
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 103

Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

7c - myslíš, že se slučuje Véčko a odolnost? (nechci provokovat, ptám se:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: Netuším :lol: Já s véčky nemám absolutně žádné zkušenosti - jen mi přišlo, že díky tomu, že se zavírají mají chráněný display :think:

Hmm, když už se tu vyjmenovávají požadavky - já po mobilu vyžaduji dostatečně velký display pro psaní sms a prohlížení webu (v textovém režimu), volání, upomínky, budík a to je asi tak vše. I když to připojení na internet je čím dál tím užitečnější věc - možná bych se nechal i zlákat nějakým komunikátorem - ale přijde mi, že jsou dost drahé a hlavně chatrné (pro mě určitě :oops: ), což je kombinace přímo vražedná.

No ale nový mobil jen tak neplánuju, takže si mohu dovolit žít v domněnkách a spekulacích a nesnažit se nějak moc zjišťovat detaily :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

sevencreature píše:Vallun: Netuším :lol: Já s véčky nemám absolutně žádné zkušenosti - jen mi přišlo, že díky tomu, že se zavírají mají chráněný display :think:
To není tak docela pravda, mám motorolu mpx220 a při jasném světle je na ní jasně vidět poškrábání od klávesnice.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN: :lol: Takže si člověk nevybere. A nejlepší je asi normální mobil plus speciální ochranná folie, zdá se :think: :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Najlepšie je dlabať nato či sa display poškriabe... ja ho nosím v nohaviciach spolu s klúčmy a je mi to šumafuk :)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

nuke: aj ja tak... presne moj pripad... a take co som cital na jednom SE fore... ze si ho(mobil) balia do ponozky, aby sa neposkriabal a tak ho maju vo vrecku :roll:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

AlieN píše:
sevencreature píše:Vallun: Netuším :lol: Já s véčky nemám absolutně žádné zkušenosti - jen mi přišlo, že díky tomu, že se zavírají mají chráněný display :think:
To není tak docela pravda, mám motorolu mpx220 a při jasném světle je na ní jasně vidět poškrábání od klávesnice.
tak to je asi problém jen té motoroly. U toho mého SE Z530i nic podobného nepozoruji a to samé můžu říci o předešlém Phillipsu 330 a mamčiným Z200 (nebo300? :think: )
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

xRage píše:ze si ho (mobil) balia do ponozky, aby sa neposkriabal a tak ho maju vo vrecku :roll:
Tím bylo, hádám, myšleno ponožkoidní pouzdro (viz např. zde), což je imho vcelku vtipný nápad.

Já jsem si na displeji nechal ochrannou fólii, čili se škrábe jen ta. Výsledek je samozřejmě stejný, jako bych koukal na lehce poškrábaný displej, ale až onu fólii *jednoho dne* sundám... :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Můj Siemens S65 má displej z nějaké podivné hmoty. K mobilnímu telefonu se chovám jako prase, ale i po více než 2 a půl letech používání má pouze jeden nepříliš velký škrábanec. :think:
(Fólii samozřejmě okamžite po získání telefonu strhávám.)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Moje M65 má po zhruba 2 letech používání display poškrábaný dost. Tedy ne, že by to bylo normálně moc vidět. Nosím ho v kapse nebo jednu dobu zahrabaný v batohu.

S65 se mi líbí víc než M65 (zejména proto, že má mnohem rychlejší firmware než M65 - hmm, i když možná, kdybych upgradoval... na druhou stranu upgrade firmwaru u Siemense je zdálo se mi poněkud problematický :think: - a ne zdarma?) - jen jsem měl trochu obavy, jestli by mi vydržel, přece jen můj stávající mobil už toho zažil docela dost (pády ze schodů jsou pomalu na denním pořádku :oops: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature píše:S65... jen jsem měl trochu obavy, jestli by mi vydržel, přece jen můj stávající mobil už toho zažil docela dost (pády ze schodů jsou pomalu na denním pořádku :oops: ).
Já si o sobě sice myslím, že se k němu chovám jako prase, ale pro Tebe by to mé zacházení znamenalo třeba denní podprůměr... :-)
Každopádně je odolnější než na první pohled vypadá. Rozhodně je to něco jiného než třeba můj starý S35, s tím se to nedá srovnat. Na zem mi padá poměrně často (hlavně dřív, teď už se krotím), ale to je výška tak metr, maximálně dva. A po dvou a půl letech má jeden škrábanec přes displej, poškrábané ty plastové kryty, trochu otlučené rohy a kryt fotoaparátu, ale zase nic vážného jako něco ulomeného nebo vrzajícího.
Na druhou stranu, něco mi říká, že hod o zeď jako M35 by asi nepřežil. :-)

A firmware se chová až na občasné zatuhnutí slušně, což je u Siemensů tehdejší doby malý zázrak. Ale to může být zase kus od kusu...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Ten firmware nebude náhoda - kamarád měl S65 a strašně se divil, proč má můj mobil tak pomalé reakce :-) S65 je v tomhle směru mnohem lepší než M65 a asi nejlepší ze Siemensů co jsem měl v ruce (nic novějšího jsem v ruce tedy neměl :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

yenn: a mne samozrejme hned udrela do oci tato:
http://www.celly-shop.cz/ponozka-mobilni-marihuana/
:-P :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Podle mě Véčko opravdu chrání(teda jak se to vezme:)).. Jak vnitřní dispay, tak klávesnici. Nesmíte bejt ovšem idioti jako já a upouštět mobil na zem zásadně otevřenej:) Kor když je to plasťák:P
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Já mám téže V a sem s nim opravdu spokojen, ale display se odírá o tlačítka.

Mě naštěstí otevřenej ještě nespadl, ale zavřenej padá furt. :-)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“