Volná diskuze

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Killdozer píše:
VitekS píše:Mam takovy problem s otrokyni(Iilithidu),potreboval bych poradit jak ji osvobodit aniz bych dostal +10 k dobrymu presvedceni coz se mi jako druidovy nehodi.
však si to zas v nějakým questu spravíš nějakou drsnou odpovědí v dialogu. třeba při vyjednávání, když vyhrožuješ, tak se přesvěčení posune ke zlu.
Jo to se mi stalo se svou mágyní, že jsem se utrhla na jednu fakt rozmazlenou holku, když byla hubatá. Já takový hrdina a ona si na mě otvírá pusu..no jenže s přesvědčením zmatené dobro, to nebylo nejlepší..přestaly mi narůstat úrovně. :roll:
VitekS
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 29.7.2006 15:27

Příspěvek od VitekS »

Hmm,to je hezky.Uz vidim jak v Podtemnu nekumu vyhrozuju abych si mohl udelat 13.lvl druida.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

VitekS píše:Mam takovy problem s otrokyni(Iilithidu),potreboval bych poradit jak ji osvobodit aniz bych dostal +10 k dobrymu presvedceni coz se mi jako druidovy nehodi.
A jaký máš jinak přesvědčení? Kdybys měl True Neutral tak by se ti to posunulo na Neutral Good a to furt druid fungovat může, ne?:) Jestli máš něco jinýho tak tu píšu asi docela zbytečně...:D
Peace on you too you son of a beach!!:-P
VitekS
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 29.7.2006 15:27

Příspěvek od VitekS »

Bohuzel jsem lawful neutral,kuli druhymu povolani hraju totiz za druid12/mnich13
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

mno, tak jestli ti vadí, že by se ti měly přičíst body k dobru, tak ji nech zápasit v jámách nebo tak, a přičtou se ti body ke zlu :-) a body k dobru si naženeš zas někde jinde...
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Barret
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 14.8.2006 10:18
Bydliště: Midgar
Kontaktovat uživatele:

Rogue

Příspěvek od Barret »

Potřeboval bych poradit, jaký zvolit build na zlodějíčka. Mám ho udělat čistýho, nebo kombinovat, případně s čím a v jakem poměru? q:) Je to pro single SoU a HoTU. Dík
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

F/R a potom WM. 1:1 až do cca 11/12 (teraz si nie som presne istý - proste dokým sa to vyplatí z hľadiska feats) a zvyšok už dávať iba do WM.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Rogue

Příspěvek od AlmSiVi »

Barret píše:Potřeboval bych poradit, jaký zvolit build na zlodějíčka. Mám ho udělat čistýho, nebo kombinovat, případně s čím a v jakem poměru? q:) Je to pro single SoU a HoTU. Dík
Já bych doporučoval být čistej zloděj a hned jak to jde tak vzít level stínovýho tanečníka. A pak buď postupovat jenom jako zloděj nebo zloděje a stínovýho tanečníka vyvážit. Ale záleží na tom jak si hru za zloděje představuješ, jestli tě nebaví se neustále ukrývat ve stínu, tak zloděje zkombinuj s válečníkem nebo hraničářem.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

A zameranie na longswords - lepšie zbrane tam nie sú - teda ak chceš využívať dve zbrane - ak nie tak potom radšej greatsword. :-P
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Barret
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 14.8.2006 10:18
Bydliště: Midgar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barret »

Mno greatsword mám u paldy, tak si tady vemu long sword :) původně jsem chtěl ranged zloděje, ale co jsem četl, tak se to pro single moc nedoporučuje...mno být ve stínu mi nevadí :) sic mi trochu vadí, že pak nejde běhat, ale to už jsem si zvykl v KOTORovi 1 :)
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

No tak longsword mi pro zloděje nepřijde jako nejlepší volba, protože na něj neplatí bonus z weapon finesse. Já jsem osobně měl se zlodějem buď 2 krátký meče, nebo rapír a kr.meč. Takhle může mít zloděj/stínový tanečník na úrovni 13/15 se zbraněmi +7 bonus k útoku +32, což zloděj s dlouhým mečem nikdy mít nebude, teda pokud nemá sílu větší než obratnost.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

tak by mě zajímalo, je v NwN(+SoU,HotU) nějaké NPC, třeba i nehratelné, se kterým může mít hlavní hrdin(k)a milostný poměr?
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Barret
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 14.8.2006 10:18
Bydliště: Midgar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barret »

Já vim jen o Sharwyn v NWN, ale to moc milostný poměr neni :)
(\__/)
(+'.'+) This is Bunny. Copy and paste Bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination
Uživatelský avatar
Barret
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 14.8.2006 10:18
Bydliště: Midgar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barret »

Ještě se vrátim k tomu zloději, zkoušel jste někdo hrát Rog/Wiz/AA ?
(\__/)
(+'.'+) This is Bunny. Copy and paste Bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Killdozer: Aribeth na konci HotU,ale musíš jí pomocí pravého jména přikázat aby neměla výčitky svědomí za zradu Letohradu. A za ženskou postavu myslím Spící muž, ale jenom když je hlavní postava jeho pravá láska.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“