Dungeon Siege a Dungeon Siege 2

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Kdyz vychazela jednicka taxem si ji hned sehnal pac sem si v Levelu precet recku a fakt me to zajimalo. Obetoval sem tenkrat 4 petky a sel si to zahrat ke kamosovi na jeho masinu, pa ja mel doma tou dobou svoji 333MHz, 32MB RAM :D. kdyz sem videl tu grafiku na zivo taxem pronesl, ze je to ta nejlepsi hra co sem kdy videl :D (to sem prones uz jen pri GTA3 8-) ). Fakt me to uplne umrtvilo! Super grafika, tech pohybu se zbrani, toceni kamery - proste super. pak kdyz sem si na svy masine rozsiril ramku taxem to rozjel na low efekty a asi ani ne v pulce hry me to prestalo bavit. Cca pred rokem sem tomu chtel dat druhou sanci, ale dlouho mi to nevydrzelo. Takze se DS dnes vali ve skupine her "snad je nekdy dohraju". Jinak DS2 sem radsi ani nezkousel, pac na Infinity RPG to nema :D.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja som DS1 prešiel 2x ale druhý krát iba preto, lebo som mal herné suchoty - nie je to až tak zlé (hlavne ku koncu), iba mi vadí, že vysokolevelové kúzla sú hlavne pre multiplayer - v normálnej hre človek nemá šancu dosiahnuť 80 lvl a viac. :roll:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

jj ale co se mi taky hodne libi je ten uplne novej svet pro MP... je to fakt skvely...!
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Včera mi kamarát doniesol DSII - som už v dryáďom meste (prekliata angličitna, nejako to snáď prežijem) - moja postava je ako inak elf ;-) ;-) ;-) a chcel by som mať z neho mága, ale - ktorý je lepší, battle či natural mage???
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

tazko povedat,ja som viaz pouzival asi nature magica,lebo ma najlepsie kuzlo v hre,healuje postavy,summonuje,absorbuje magic damage na manu :twisted: .......
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Arronax:Jaku planujes mat partu?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Arronax: Demo mi přišlo o drobet lehčí za přírodného mága, ale rozdíl to nebyl nijak výrazný, čili bych na něj být tebou vůbec nedbal a zvolil si dle vlastního vkusu.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Tak jsem u kamaráda viděla DS 2 a vypadalo to moc hezky :-D asi si to přepálím :-D grafika šla o HODNĚ dopředu oproti jedničce.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

2vamp: taky jsou to zase dva roky ze? :) ale ani jednicka nebyla alespon z graficke stranky k zahozeni... jinak asi je lepsi nature mag - za a) se mu i drobet rychlejc pridava inteligence a hlavne healovaci kouzla, ktery potrebujes jako sul ma mnohem lepsi... a utocny kouzla taky nejsou o moc horsi
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Pokud mága tak nature kombinovat s battle,měl bys-více magie a levnější kouzla. Mam to ozkoušené.
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vampiria píše:grafika šla o HODNĚ dopředu oproti jedničce.
Dopředu jistě, ale hodně? To mi nepřijde, líbí se mi moc, ale jen o trochu víc než jednotka.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Moje skúsenosti s DS1 čo sa týka party: mal som jedného fightera, lučištníčku a dvoch mágov - jeden z hry s nature magic a moja postava s combat magic - to je najlepšia zostava - pričom trochu vytrénovať s lukom a so zbraňami a aj s kúzlami aby sa každému zvýšili aj ostatné štatistiky.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

yenn: Já z DS1 dostala málem infarkt - přišlo mi to šíleně ohyzdné, hlavně postavy. Nad dvojkou jsem pěkně zaslintala 8-)
Naposledy upravil(a) Sadako dne 22.10.2005 20:01, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Mno grafika je lepsia ako jednicka,popr. aj s datadiskom,ale nejako zavratne ani nie.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Grafika je celkem hezká, ale zatím mi DS 2 nepřišla jako nějakej zázrak.

Co se mi líbí:

- questy, které se táhnou přes víc aktů
- grafika (kouzla, efekty)

Co se mi nelíbí:

- nesmyslné množství nudných textů, které nikdo nečte
- některé trapné hádanky, které vyžadují přečíst si pár řádků nudného textu
- vedlejší subquesty, kde se občas objeví potvory, které jsou na o 10 levelů vyšší úrovni než družina
- nudné předměty (vesměs okopírované z jiných her, enchant mi přijde zbytečný a slabý)
- nudná kouzla (liší se jen předponou - menší, normální,...)
- systém vylepšování pets - jen 5 levelů krmení a pak šlus (nuda)


Prostě nechápu, proč si hrajou na RPG a cpou tam tolik textů (já je ani nečtu a jen odklikávám - zdržuje to) když je to primitivní akční rpg - kdyby radši víc propracovali systém skillů a vlastností - takkhle mi to zatím přijde všechno stejné...

Jinak souhlasím, že Nature mage je asi lepší - já hraju za Combat mage a celkem pravidelně upadá do bezvědomí (což teda nijak nevadí), ale je to docela zábava (Death magic je taková "cool").

Shrnuto - nějak nemám motivaci to hrát - ale když se nudím, tak je to lepší než drátem do oka...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“