Dungeon Siege a Dungeon Siege 2

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

seven:Uplne s tebou suhlasim,co sa tyka tych skillov,tak to podla mna dost posrali.Max limit 20 aj s vecami je blbost,mali to dat jak D2.Mam za combat mage 6 skillov na 20 a to len preto,lebo veci mi davaju +12,a aj ked mam asi 20 skill pointov naviac,tak ich nemam kam dat!Zvysovat manu sa mi uz neoplati,mam okolo 3500.BTW:pouzivas len death magic?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frco: Ne, používám všechno možné, ale Death magic jsem si docela oblíbil (třeba "Railgun" aka Death Lance :wink: ). Ale ještě nejsem ve hře moc daleko - já jsem plánoval Death mage ještě předtím, než jsem to začal pořádně hrát - pak jsem zjistil, že specializace v rámci Combat mage vlastně není nutná :shock: :roll:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

ako to myslis ze neni nutna?Ja pouzivam death a fire magic,lebo tam je mrte sracov co su na death magic immune a niektorych to aj healuje.Ako powersi mam tu kosu a Detonation.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frco: Tím, že specializace není nutná jsem měl na mysli to, že není problém používat třeba Fire a Death magic dohromady. Na rozdíl od Diabla jsou tady mraky zbytečných skill pointů. Ale když jsem to ještě plánoval, tak jsem to netušil a myslel jsem, že budu muset maxovat všechny skilly pro Death magic a už mi volné sps nezbudou :lol:

Jinak taky používám tu kosu a potom ještě občas fire magic - a po tom, co jsi psal, tak ji asi časem začnu i vylepšovat (fire magic).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Zatiaľ som nejako moc nepostúpil - teraz riešim úlohu "Pomôž dryádam v exile" (už som sa skrátka zbavil tej plague) či čo to je za quest, HH je combat mage (ovláda ohnivé, elektrické a nekromantské kúzla) a spolu so mnou je zatiaľ jedna dryáda (stráž pri vchode do severnej časti lesa) - tú som kvalifikoval v lukostreľbe a v natuarl mage, docela nám to zatiaľ ide, nepriatelia padajú ako muchy (občas to samozrejme platí aj pre nás :-D :-D :-D ale druhý pokus bol napokon vždy úspešný)... btw zatiaľ nemôžem nabrať nikoho viac do party, kedy sa to zmení???
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Hned na zaciatku v dryadom meste mas predsa hlavnu postavu a pri brane stoji ta lucistnicka + bojovnik,to mas troch uz od zaciatku.Na mercenary mozes mat len 4 postavy,na veterane 5 a na elite 6.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Arronax: Zajdi do hospy, najdi tam ženu se svíčkou (?) nad hlavou a ta ti za několik peněz (tuším 500) umožní přibrat dalšího člena party.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

yenn píše:Arronax: Zajdi do hospy, najdi tam ženu se svíčkou (?) nad hlavou a ta ti za několik peněz (tuším 500) umožní přibrat dalšího člena party.
Aha, dobré vedieť... vďaka...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Arronax: Od čeho máš přímo ve hře kompletní manuál? :-D
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

No, ale môj DSII je trošku menej legálny... ;-) :twisted: 8-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Arronax: pálený nebo stáhnutý ?
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Arronax píše:No, ale môj DSII je trošku menej legálny
Uhm, nechápu, o čem mluvíš - tím manuálem přímo ve hře mám na mysli manuál, co je ve hře - Journal - sekce game help nebo tak něco...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

sevencreature píše:
Arronax píše:No, ale môj DSII je trošku menej legálny
Uhm, nechápu, o čem mluvíš - tím manuálem přímo ve hře mám na mysli manuál, co je ve hře - Journal - sekce game help nebo tak něco...
Kompletně anglicky :-?
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wenom: A? :shock:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

7c:pokud má někdo zkl. znalost angličtiny (tak jako já :oops: )...
Proč žít, když můžeš zemřít.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“