Dungeon Siege a Dungeon Siege 2

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

...tak pride aj o tu trosku pribehu ktory tam je.
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Frco: O většinu (né-li celý)
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frco: V poho, mě taky příběh nijak nezajímá - jak jsem psal, dialogy odklikávám :lol: Bláboly o meči a štítu a nějaké "historii" mě vážně neberou. Resp. je to výživné asi jako minerální voda 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

:-x Nesuhlasim ;-) Je pravda ze pribeh nie je privelmi originalny :-) ,ale aspon viem ze to neni ako D II ze len idem a bez zmyslu sekam..BTW:Uz ste niekto nieco poculi o datadisku?Ten koniec si ho priam pyta,nemyslite?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frco: Mně se příběh v D2 líbí :lol: Není roztahaný na x stránek, víš co máš dělat a proč.

Datadisk? No k jedničce byl, tak ke dvojce bude asi taky - když už se mořili s enginem, tak asi neodolají :-D
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

2seven: tak v DS1/2 si muzes cist ty knihy a trosku se zajimat o dost fadni pribeh kterej je ale vselijakymi knizkami (stejne jako BG - myslim ty knizky ne pribeh...:) ) tak se na to muzes vybodnout a jet to jako diablo... kdo to resi? - jak sam rikas muzes to vklidu odklikat... :)
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Black: Mně se na D1 i D2 líbí to, že příběh je tam zajímavý, přitom textově a dialogově zajímavý - pořád víš kam jít a co dělat.

V DS 2 je to takové... divné. Prostě pořád jdu dopředu a všechno kolem vraždím, ale jsou tam pasáže, kdy ani netuším, proč to vlastně dělám - příliš mnoho meziher, které ale skončí dřív, než je nutné se o ně zajímat - heh, nevím moc dobře, jak to vlastně popsat :lol:

Ale nějak mě to nebaví... Navíc ty "dialogy" co vedou členové družiny jsou k smíchu i pláči zároveň :-))) ještě že to jde odklikat - se slzou v oku jsem vzpomínal na hirelingy z D2 a teprve teď jsem ocenil, jak je dobře, že nic neříkají :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Prave som to hral. Je to blbost, ale je to celkom navykove. Navykovost je ale asi sposobena tym, ze su RPG suchoty. Kazdu chvilu umieram, hocaka k*k*tina ma zabije. Pridem k velkej jasterici a ona ma odjebe. Respawnem sa, dobehnem k nej cez polovicu mapy (obrazne povedane), ona ma znovu zabije. Toto sa zopakuje 5 krat a ja uz vazne stracam nervy. Tato akoze narocnost je primitivna, primitivna, primitivna!!! :evil:
Autori ocividne nepochopili co by mala znamenat narocnost v RPG hre. Nie je to, ze ku mna doleti prerostly komar a odjebe ma. Ja by som tych autorov postrielal. :evil: :evil: :evil: :evil:

Myslim si, ze aj DS1 bolo lepsie ako toto. DS1 sa na nic netvarilo. DS2 sa tvari, ze je to rubacka s "pribehom" a "questami".
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

O Dungeon Siege (Ac to prave hraju) se da tezko mluvit jako o RPG hre - nejak mi tam chybi ona ROLE PLAY
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Dalcor píše:O Dungeon Siege (Ac to prave hraju) se da tezko mluvit jako o RPG hre - nejak mi tam chybi ona ROLE PLAY
Ani ja som si to tam velmi nevsimol. :lol: Ovela viac mi vadia hypersilne jasterky. :-x :-x :evil: Palicou po hlave by dostali autori. :evil:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

RPG - Dungeon Siege - R(I)P Game - odtiaľ ten názov... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Me se to docela libi, jako odreagovani misto Diabla 2. Kam se to hrabe na jednicku a hned prvni podzemi plne pavouku, tam jsem jednicku presta hrat :)

Rest in Peace Game - to je dobré...

Spíše KDM Game - Kill Da Mause Game
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Mňa raz niekto presviedčal, že DS2 je najlepšia RPG hra a že ani BG či PT ne ňu zďaleka nemajú... :roll:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Yachiko píše:Mňa raz niekto presviedčal, že DS2 je najlepšia RPG hra a že ani BG či PT ne ňu zďaleka nemajú... :roll:
Gentleman opravdu nevi co znamena ta zkratka RPG - skill tree a zlepsovai urovne nei RPG :) Ackoliv v pocitaci je ten RP aspekt vždycky hodně omezen, proto dávám přednost PnP hrám
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Yachiko píše:Mňa raz niekto presviedčal, že DS2 je najlepšia RPG hra a že ani BG či PT ne ňu zďaleka nemajú... :roll:
Hla! Ocel vo vetre fici, hlavu vinnika muci. :twisted:
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“