Sólo hraní

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
pujdeme_domu
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 22.11.2010 22:16

Re: Sólo hraní

Příspěvek od pujdeme_domu »

Chmur píše:Když Drizztovi pomůžu a nenechám ho zhebnout, taky mi ten mág sebere jeho věci z BGI? Mám rád scimitar obránce...moc pěkná věc, nechci o ní přijít :pray:
Ják já tu svini černou (to není rasistický výlev) nenávidím, i jeho celou partu..... :twisted:
o to prostě přijdeš, vyhnout se tomu nedá, a pokud přijdeš na způsob jak jo, tak dej vědět
Field Mouse píše:Jediné, co je na Drizztově výbavě trochu zajímavé, je ten jeho stimicar, který dává +2 k OČ, všechno ostatní jsou akorát tak sellable items.. a i ten stimicar přidávající obranu je dost na pytel - když si místo něho vezmeš Belm a štít, tak máš stejný počet útoků (za předpokladu, že původně jsi měl dvě zbraně) plus bonus od štítu, který je v BG2 vyšší než 2 -> jsi na tom líp.
Takže se netrap a tu jeho výbavu prostě prodej :)
A nech si věci té jeho party - jsou mnohem lepší, hlavně zbroje a luk s neomezeným počtem střel.
Jinak Drizztova parta jde úplně nejlíp zabít ochranou před magickými zbraněmi - nemají kouzelníky, takže chráněné postavě nebudou schopní nic udělat. Dobré jsou taky Mordekainery, ze stejného důvodu.
dobrej tip, dík!
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“