Sólo hraní

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Kalach píše:cize samotny mage sa vyvinie rychlejsie nez ked je multi s inym povolanim :?:
JJ,tak je to vymyslene docela logicky ne? Kdyby v kazdem povolani dostaval stejne exp,tak by se ani nevyplatilo hrat za cisteho napr:maga.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Ok sak jasne ;-) ale aj tak sa spytam..ok dik.
Uživatelský avatar
Datur Barbatus
Sigilan
Příspěvky: 44
Registrován: 17.6.2007 13:38
Bydliště: HK

Příspěvek od Datur Barbatus »

Když hraju za solo mága, tak mě strašně štvou lichové. Jde o to, že na mě zakouzlej Inprisonment, nebo maze a hra končí. Dost mě to štve. Nevim co s nima mam dělat. A pořád spát se mi nechce. Navíc na ty bambuly nepůsobí kouzla asi do 4 urovně a maj nehoráznej Magic rezist.

S tím spaním.....ted jsem párkrát přespával, byl jsem skoro zdravej a trvalo mi to 24 DNÍ a pak 9 DNÍ. Sakra proč tak dlouho!?
"The only thing that stands between YOU and DEATH on the battlefield is the AXE you are wielding in your hands!"
Datur Barbatus
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Imprisonment bezproblémově řeší Spell Immunity: Abjuration.

K tomu spaní - pokud nemáš žádná uzdravovací kouzla (či regenerační předměty), tak se není čemu divit.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Datur Barbatus píše:S tím spaním.....ted jsem párkrát přespával, byl jsem skoro zdravej a trvalo mi to 24 DNÍ a pak 9 DNÍ. Sakra proč tak dlouho!?
Vypni si v nastavení "Odpočívat do úplného uzdravení" a nech se vždy uzdravit v chrámu (když je to možné), nebo si nakup svitky Obnovy.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Datur: Na tych lichov som pouzival ten sword proti nemrtvym co kuzlil paprsek......alebo jak sa to vola. Aj ked nie som si isty ci ho moze normal mage pouzivat, ja som bol dual z Thiefa.......
Uživatelský avatar
Datur Barbatus
Sigilan
Příspěvky: 44
Registrován: 17.6.2007 13:38
Bydliště: HK

Příspěvek od Datur Barbatus »

Mam Gaaxuv prsten, čož regenerace docela dobrá myslím. A vzhledem k tomu, že prolejzam WK, tak do chrámu je celkem daleko. Spaní je v tomto případě mnohem jednodušší řešení.

Aha, tak na tohle kouzlo jsem asi ještě nenarazil:-) Navíc nevim co do jaký školy patří. Kort, když to kouzlo sám neumim:-/

Nechce se mi každou situaci řešit Timestopem, to bych musel přespávat před každou bitkou. Jenže v ToBčku je každej druhej imunní, nebo resist a je to celkem opruz.
"The only thing that stands between YOU and DEATH on the battlefield is the AXE you are wielding in your hands!"
Datur Barbatus
Sallazar
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 17.10.2007 17:04
Kontaktovat uživatele:

Bg2 (základní) Mág-sólo

Příspěvek od Sallazar »

Zdravím pařani, chtěl bych se zeptat kde seženu nějakou lepčejší výbavu pro mága??? (hůl, ringy, róby atd.)

a taky otázka jestli se to dá vyhrát sólo nebo se aspoň dostat až ke konci?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Pokud hraješ poprvé, tak hraj s družinou (je to zábavnější - větší počet interakcí). I tak se pravděpodobně časem dostaneš na max. úroveň se všemi postavami. Sólo hra je takový bonbónek, když už nevíš, co dělat.
Jináč pro mága je jeden pěkný prstýnek v budově Harfeníků (dostaneš se tam pokud budeš mít delší dobu v partě Jaheiru). V lokaci bridge district v Athkatle je jeden tuhý souboj v jednom z domů, po kterém dostaneš staff of magi (nej hůl pro mága), pro vstup do oné budovy je třeba rogue stone (takový ten duhový). Nejlepší róba (Robe of Vecna) je k dostání u Ribalda v obchodě na Waukeen's promenade. Má jí obchodnice na plošině za Ribaldem (pokud máš instalované Bonus merchants...).
Uživatelský avatar
Datur Barbatus
Sigilan
Příspěvky: 44
Registrován: 17.6.2007 13:38
Bydliště: HK

Re: Bg2 (základní) Mág-sólo

Příspěvek od Datur Barbatus »

Sallazar píše:Zdravím pařani, chtěl bych se zeptat kde seženu nějakou lepčejší výbavu pro mága??? (hůl, ringy, róby atd.)

a taky otázka jestli se to dá vyhrát sólo nebo se aspoň dostat až ke konci?
Dostat až ke konci je relativní. Já jsem to nedávno "dohrál"(viz. Dotazy na 2 předchozích stránkách;-)) do fáze kdy už nemůžu získat vyšší level(Kensai/Mág-9/50) a nedošel jsem ani do poloviny ToB. :-( Některý souboje jsou hodně tuhý pokud jsi sám. Rozhodně pokud hraješ poprvé, tak vem i družinu, jak píše Jab.
"The only thing that stands between YOU and DEATH on the battlefield is the AXE you are wielding in your hands!"
Datur Barbatus
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab píše:Jináč pro mága je jeden pěkný prstýnek v budově Harfeníků (dostaneš se tam pokud budeš mít delší dobu v partě Jaheiru).
Jen bych ti doporučoval, aby jsi se vyhnul romanci s Jaheirou, jestli plánuješ ten prsten někdy vidět :lol:

Taktéž vřele doporučuji splnit quest pro Valygara - dozvíš se o něm v úřednické čtvrti od mágů (mimo jiné tam budeš platit poplatek, abys mohl ve městě kouzlit - resp. asi bych ti doporučoval ho zaplatit...).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Sallazar
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 17.10.2007 17:04
Kontaktovat uživatele:

xx

Příspěvek od Sallazar »

no já už jsem to dohrál asi 4-5x :D ale chcu zkusit sólo mága hráýl jsem převážne chary na blízku nebo střelce ale nikdy moc mága a tak se ptám po nejlepším vybavení :) třeba jsem za tu dobu něco opomněl :)
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

No ja som za za dual thief/mage dostal do ust natha a prestalo ma to bavit, lebo som sice postupoval, ale uz som mal max kuziel co sa dalo mat. Mozno by som este jedno dve na nizsich leveloch ziskal, ale to je onicom. Ale hrat za solo je podla mna menej zabavnejsie ako za partu, aj ked solo mi pride lahsie.
Sallazar
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 17.10.2007 17:04
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od Sallazar »

nj to uznávám že skupina je lepčí zážitky z těh keců sou nej :)

a chci se zeptat ale netýká se to topicu ale jak jsou tad sepsány ty módy? ta které fungují češtinou?? a sou komolet česky :P
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Sallazar: Proč tě zajímá čeština, když česky neumíš? ;-)

S češtinou by měla fungovat většina modů, ovšem pokud nejsou přeložené, samozřejmě ti přidají do hry nějaké anglické texty. Seznam přeložených modů je zde. (snad jsem tvé dotazy rozluštil správně)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“