Warcraft I, II, III + datadisky

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

CrowX píše:Podľa môjho súkromného názoru je W3 lepšia ako Starcraft - aspoň príbehovo, SC ma ku koncu už pomerne nudil ale W3 ma držal až do konca.
S Brood War..., Brood War... Ten má příběh.. skvělý. :-)
Mmj. mně zase přišel ten příběh i postavy W3 takové šablonovité. Jako bych to celé už někde viděl. :roll:
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jj aj mne, ale prižmúril som nad tým oči - ani SC nie je bohviečo :lol: broodwar bola podľa mňa nuda, nechali si tam otvorený koniec, aby mali miesto pre prípadné pokračovanie - niečo čo fakt neznášam.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: WARCRAFT 3 - The frozen throne

Příspěvek od MCZ »

Jab píše:
Ithralsiel píše:Vy jste tady snad všichni úplně vadný - píšete si tady o abslutně ujetejch hrách, který nikdo nehraje a o nejlepší real-time strategii ever ani zmínka. Vidět vás Illidan, tak ho trefí ještě dřív než mu břicho rozpáře arthas....
Nejlešpí real-time strategie. ...To asi stěží. Je to otřesná nuda, jež nesahá takovému Starcraftu ani po paty. 8-)
Naprostý souhlas 8-) . Já teda myslel, že W3 bude více velkolepější, obrovské armády, dobývání velkých měst a ona je to taková ne moc pěkná arkádovka. Ačkoli SC sice není o moc jiný, příběh je ještě docela originální (Kerrigan rules! - Arthas sucks! :mrgreen: ), má třeba mnohem lepší grafiku a design. Navíc skirmish je ve W3 docela zvláštní, o zvláštním pravidle jménem upkeep či docela strašné češtině nemluvě ;-) .
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

čeština ve W3 robila solidní humor.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Lerek: Věžičky do tvaru svastik? To vyzkouším :-D

Ithralsiel: Nejlepší strategie? Jak pro koho...W3 je imho roztomile pitomá hra, vhodná k odpočinkovému hraní s cheaty, ale jinak mě naprosto nezajímá.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Lerek: No docela by mě zajímalo, kde si ty hakenkreuce viděl?!
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Aryan: tohle foto bylo mou strategickou inspirací...
http://www.smith.edu/kahninstitute/hadd ... astika.jpg
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

2 Jab:Možná sis toho nevšiml, ale Warcraft je nástupce starcraftu - W3 má mnohem lepší grafiku,můžeš si hrát z kamerou jak chceš.Jednotky jsou vymakanější a jde tady na rozdíl od Starcraftu o mikrování jednotkama a ne skupinama.Ve starcraftu je max.food limit 200 a hodně jednotek zaujíma jen jedno, což v týhle hře dělá absolutně nepřehledný bitky.We W3 máš ojedinělý hrdiny s ojedinělými schopnostmi,ve stracraftu máš jen hrdiny, co umí jen to,co má jednotka podle který vypadá(např.Jim Raynor - jednou je to mariňák s víc životama a útokem a podruhý je to vultura s více životama a útokem)A ještě ke všemu jsou jen v kampaních.A mohl bych mluvit dál - třeba již zmíNěný příběh je milionkrát lepší ne stracraftu...

Moje strategie je zničit všechny během deseti minut a ty horší už za pět - a funguje to jak v singlu,tak i na battle.netu
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ithralsiel píše:2 Jab:Možná sis toho nevšiml, ale Warcraft je nástupce starcraftu - W3 má mnohem lepší grafiku,můžeš si hrát z kamerou jak chceš.Jednotky jsou vymakanější a jde tady na rozdíl od Starcraftu o mikrování jednotkama a ne skupinama.Ve starcraftu je max.food limit 200 a hodně jednotek zaujíma jen jedno, což v týhle hře dělá absolutně nepřehledný bitky.We W3 máš ojedinělý hrdiny s ojedinělými schopnostmi,ve stracraftu máš jen hrdiny, co umí jen to,co má jednotka podle který vypadá(např.Jim Raynor - jednou je to mariňák s víc životama a útokem a podruhý je to vultura s více životama a útokem)A ještě ke všemu jsou jen v kampaních.A mohl bych mluvit dál - třeba již zmíNěný příběh je milionkrát lepší ne stracraftu...
Tímhle jsi jenom potvrdil, že W3 je pouze vylepšenou verzí Starcraftu.. - což vzhledem k odlišné době vydání obou zmíněných her není zase až tak moc překvapující ;-)
W3 je prostě dobrá hra se skvělým příběhem, ale na dynamičnost a legendárnost Starcraftu prostě nemá :!: 8-)
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 9.4.2006 17:59, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ithralsiel píše:Moje strategie je zničit všechny během deseti minut a ty horší už za pět - a funguje to jak v singlu,tak i na battle.netu
Ok, v tom případě předpokládám, že jsi buď první v žebříčku nebo všichni ostatní to zvládnou za 4 minuty a míň :lol: :lol: :lol:

Jinak:
1) nepiš tři příspěvky za sebou - stačí editovat ten první a to co chceš tam dopsat
2) fakta o Starcraftu a Warcraftu zná každej, jeho bratr i bratrův pes - prostě každej - čili objevovat ameriku nemá smysl :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Jooo a Kerrigenová je pouze, ehm, co je vlastně Kerrigenová? :-D
Mmj. o té lepší grafice by se též dalo s úspěchem polemizovat.
Wacraft 3 nepřinesl nic nového pod sluncem. 8-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Ithralsiel: Lepší grafika než v SC? Myslíš jako W3? Je fakt, že třeba k Age of Empires 2 mají obě hry dost daleko (formace, přehlednost, celkově vyváženější hra), ale SC je vzhledem k 2d grafice docela přehledný, což se o bitkách ve 3d W3 moc nedá říct.

Když jsem prvně hrál W3, myslel jsem si, že hraju SC v jiné grafice.

Jinak "hrdinové" ve W3 + ten RPG systém = děs. Ve skirmishi musíš hrdinu neustále levelovat jak debil, jinak nemáš vůči protivníkům šanci, tomu říkám zábava.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Mne osobne viac vyhovuje systém ako je v sérii Age of Empires, kde jednotky používajú svoje špeciálne schopnosti automaticky. U W3 musím naopak mať nastavených x klávesových skratiek, aby som mohol aspoň čiastočne využiť schopnosti jednotiek. To ma teda veľmi nebaví, nehovoriac o tom, že proti počítaču nieje šanca ich veľmi stíhať použiť.

Niečo rieši automatické používanie schopnosti, ale nieje to ono. W3 je niečo na polceste medzi stratégiu a RPG. Ak ale chcem dobrú stratégiu, tak si radšej zahrajem niečo iné a tak isto je to s RPG.

Jednoducho mi viac sedia stratégie, kde možem vytvoriť masové armády vo formáciách a nie "armádu" s 10 jednotkami, aj keď každá z nich je svojim sposobom unikátna.


edit by CrowX: dúfam, že sa debata znovu nezvrhne :evil: :naughty:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Já osobně teda nezkoušel, ale viděl jsem na to nainstalované v jedné herně a vůbec se mi to nelíbilo :-?
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“