SMRT

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

SneZhulak píše:ja osobně se smrti bojim nejvíc ze všeho možneho. když mě někdy dojde plnej význam toho že nebudu moct myslet tak je to fakt panickej strach.
Mno, nevim, jestli je ten stav smrti to nejhorší... Spíš mi připadá hrozné to, co jí musí předcházet - násilí, choroba, nebo staří... Nemůžu si vybrat co je lepší... ;-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Hamster píše:Spíš mi připadá hrozné to, co jí musí předcházet - násilí, choroba, nebo staří... Nemůžu si vybrat co je lepší... ;-)
Ber spánek nebo let 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Hamster píše:
SneZhulak píše:ja osobně se smrti bojim nejvíc ze všeho možneho. když mě někdy dojde plnej význam toho že nebudu moct myslet tak je to fakt panickej strach.
Mno, nevim, jestli je ten stav smrti to nejhorší... Spíš mi připadá hrozné to, co jí musí předcházet - násilí, choroba, nebo staří... Nemůžu si vybrat co je lepší... ;-)
no když už budu mrtvej tak mi to vadit moc nebude, ale do te doby preferuju nasilí, choroby, staří, bolest, beznaděj atd....protože pořád lepěí cítit např. boles než necítit nic. a hlavně nemyslet nic
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

SneZhulak píše:....protože pořád lepěí cítit např. boles než necítit nic. a hlavně nemyslet nic
Nejsem si jist, jestli by sis za tímto stál i po pár (tý)dnech strávených v péči soudruhů z Čeky. :twisted:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

SneZhulak: To by mě tedy zajímalo, když je pořád lepší cítit bolest než necítit (a nemyslet) nic, proč tolik lidí umírajících na nejrůznější nevyléčitelné choroby do sebe cpe všemu způsoby opiáty a chce euthanasii... ;-)

P. S. Za úplatu mileráda předvedu, jak snadno se dá změnit tento tvůj postoj. :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

to je muj osobní názor pouze teď, na mučidlech bych patrně řekl něco jiného. naštěstí na nich zatím nejsem a chci žít :-)
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Alo to snad my všichni...
@Frosty: Let bych nedoporučoval, přeci jenom když padáš tak máš čast myslet na to že za 3 minuty umřeš a nic s tim neuděláš..
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

wosmahl píše:@Frosty: Let bych nedoporučoval, přeci jenom když padáš tak máš čast myslet na to že za 3 minuty umřeš a nic s tim neuděláš..
Tak tohle si uvědomit ti trvá asi 3 vteřiny. Ve zbylém čase můžeš dělat přemety, zavolat si mobilem a říct kdo tě vyhodil z letadla. Komu se to poštěstí?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

drake127: To mi připomnělo pár rekordů:
V roce 1942 vypadl ruský pilot z bombardéru, který dostal zásah flakem, bez padáku. Padal z pěti kilometrů a přežil jen díky jehličí a sněhu.

V roce 1944 dostal nad Francií zásah flakem americký bombardér. Jediný přeživší (tušímže to byl boční střelec) byl explozí vyhozen ven a jelikož byl v bezvědomí, nemohl otevřít padák. Padal sedm kilometrů volným pádem, proletěl skleněnou střechou jistého francouzského nádraží a dopadl do ozdobných keřů. Přežil.

A jistě nejznámější: 26.1.1972. Na palubě jugoslávského DC-9 vybuchla nálož. Letadlo se rozpadlo na kusy nad Srbskou Kamenicí. Letuška Vesna Vulovičová přežila pád v zadní části letounu z výšky deset tisíc metrů. Po přistání ve větvích a sněhu a převozu do nemocnice, byla téměř měsíc v komatu. Jako jediná přežila.

Šance, že přežijete volný pád z deseti kilometrů je tak 1%. Ale šance tam je.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Cozzinnni píše:Šance, že přežijete volný pád z deseti kilometrů je tak 1%. Ale šance tam je.
Jedna ku stu? To je sakra velká pravděpodobnost. Tomu zase tak moc nevěřím.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Jedno procento by to bylo jenom v případě že by za celou historii letectví spadlo jenom cca. 300 letadel ve kterých by byl jenom jeden člověk. A to tak nebylo, takže ta pravděpodobnost bude mnohem, mnohem menší ;)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

drake127 píše:
Cozzinnni píše:Šance, že přežijete volný pád z deseti kilometrů je tak 1%. Ale šance tam je.
Jedna ku stu? To je sakra velká pravděpodobnost. Tomu zase tak moc nevěřím.
To je jasné, že to je nesmysl, ale kozíny se asi jen snažil pro představu nadhodit nejmenší procento, které ho napadlo. ;-)

EDIT: AlmSivi: To je špatná úvaha, protože většina volnopadajících si ten padák otevře. :-P
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Hamster: Samozřejmě, já jenom poukazoval na to že jedno procento je celkem nesmysl. ;-)
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Jen mi přišlo blbý psát 0,0000000000001% :-)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Zkus to nějak vypočítat..určitě na to bude nějakej vzorec ne?
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“