Sporty

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Preventívne akcie nepomôžu... ja hovorím o tom, že ak hráč z erného hľadiska klubu prinesie veľa, tak ich môže razom prestať zajímať akej je pleti... aj keď ako hovorím fanúšik je nevyspytateľný a to najmä ten, ktorý na futbal sa chodí viacej vykričať, vynadávaťč a vybiť ako samotný futbal pozerať... u týchto je reakcia najviac otázna a je pravdepodobné, že by nebola kladná ani keby dotačný hráč nastrieľal 1945 gólov za sezónu... je teda otázka aké percento sparťanských fanúšikov je takýchto... no čo som zatiaľ videl a súdim ich prezentáciu na verejnosti, bude ich asi dosť... :-?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Yachiko píše:... no čo som zatiaľ videl a súdim ich prezentáciu na verejnosti, bude ich asi dosť... :-?
V davu vždy slyšíš nejvíce ty, kteří křičí, byť je jich mnohem méně, než těch, kteří jsou zticha.
Nemyslím, že by měla Sparta výrazně horší fanoušky než kterýkoliv velký klub u nás v republice - ať už Baník Ostrava nebo Slavia Praha.

KOFi: Pokud by došlo k nějakému výraznému snížení (což osobně určitě nepředpokládám), bylo by to možná ještě horší, než kdyby ty tvrdé tresty vůbec nepadly.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Ajantis - jsem slávista, takže samozřejmě nejsem nezaujatý, ale i dle slov jiných sparťanů - jejich ultras orapvdu patří mezi výrazně nejhorší fanoušky:/
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis: Určite tam môže byť istá dávka mediálnej "propagácie" chovania sparťanských fanúšikov, ale "bez vetra sa ani lístok nepohne" ako sa hovorí... ;-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vallun: Ultras jsou prasata, stejně jako třeba ultras zmíněného Baníku. Ovšem jejich počet nejni v porovnání s celkovým počtem fanoušků Sparty (i na stadioně) nijak zvlášť velký - jen jsou zkrátka pochopitelně víc slyšet.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Ajantis píše:Nemyslím, že by měla Sparta výrazně horší fanoušky než kterýkoliv velký klub u nás v republice - ať už Baník Ostrava nebo Slavia Praha.
Jako odvěký slávista musím připomenout poměrně nedávný článek v MF, kde psycholog vysvětloval, že slávističtí fanoušci jsou dost možná přemýšlivější lidé, protože jim nejde jen o triumf, jako většině fanouškům Sparty (já sám tyhle idioty, kteří ani neví, co je to ofsajd, ale jsou schopni se za Spartu porvat, bohužel znám) a fandí mužstvu, které dlouho nic nevyhrálo. 8-)
Tím OC nemyslím, že tohle by bylo nějaké měřítko IQ, ale jak jsem řekl - jsem slávista. ;-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Nechápu, jak můžete soudit všechny (nebo slovy Adieua "většinu") fanoušky Sparty podle nějaké malé skupinky hard-core fandů. :roll:

No a článek "psychologa v MF"... Co k tomu dodat.
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 25.7.2006 20:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Tak je to správné. Jedině Slávia (z českých týmů). A pak ještě možná Blšany, neb ty nikdy nemá rád.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Ajantis píše:No a článek "psychologa v MF"... Co k tomu dodat.
:lol: :lol: :lol: Proč jen jsem čekal tuhle reakci? :think:
EDIT: A jinak znám málo fanoušků Sparty, kteří by byly inteligentní. NEŘÍKÁM že neznám i inteligentní, ale ti blbci mají drtivou převahu a u Slavie je tomu uplně naopak. Čímto?
Toto, jak jsem řekl, nepovažuji za důkaz, že Sparťani jsou obecně tupější, :lol: protože to nejde ze skupiny pár desítek lidí určit.
EDIT: Yachiko: Nj, asi taky Spartu líp znáš z Ligy mistrů a tak, ne? Vždycky se nejlíp fandí klubu, co dobře znáš.
Naposledy upravil(a) Adieu dne 25.7.2006 20:16, celkem upraveno 2 x.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

No ja síce nie som Čech a Pražan už vôbecn nie, ale držím place rozhodne Sparte... ;-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Asi takhle... mám známé a kamarády převážně mezi vysokoškoláky a tam je azstoupení Sparta vs. Slavia cca 50/50. Ovšem, čím níže jdu na žebříčku dosaženého vzdělání, tím více sparťanů potkávám....a když se občas zaposlouchám do řvu ze 4. cenové, tak je to Sparta Sparta v drtivé většině...

Tím vošem nechci dělat jakékoliv závěry... Klub za své fnaoušky povětšinou nemůže a stjenětak nromální rozumní fanoušci nemohou za své dementní kolegy, a že dementy najdeme napříč kluby:(

EDIT: třeba raismus považuji za prvotřídní transparentní a úplnou *pííííp* a takové fanoušky naneštěstí najdeme všude...:( (A nemohu si nepřihrát sešívanou polívčičku - dle policejních preventnívních měření je jich zdaleka nejméně mezi Slávisty:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Vallun píše:((A nemohu si nepřihrát sešívanou polívčičku - dle policejních preventnívních měření je jich zdaleka nejméně mezi Slávisty:)
Tak je to správně, brachu! 8-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Adieu píše:Vždycky se nejlíp fandí klubu, co dobře znáš.
Tak to potom Slavia má spoustu fanoušků na Balkáně. ;-)
(Nemohl jsem si tohle rýpnutí odpustit, když je tu tolik Slávistů.) :lol:
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Ajantis: Tím chceš říct, že balkánci jsou méněcenní? :shock: Xenofobie a rasismus jsou Sparťanům vlastní!!! RASISTAAA, zavřete ho!
Sry, to jsem si nemohl odpustit. :-D
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Adieu: Spartu síce naozaj trochu poznám viac, ale fandím jej predovšetkým preto, že je plná Slovákov... :-D
Zamčeno

Zpět na „Archivy“