1. internacionální Sigil sraz - hlasování: v ČEM ;o)

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Jakou formu ubytování preferujete (viz. úvodní příspěvek)

Stan
2
8%
Kemp
2
8%
Ubytovna
2
8%
Penzion
15
60%
Je mi to totálně jedno
4
16%
 
Celkem hlasů: 25

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. internacionální Sigil sraz - hlasování: v ČEM ;o)

Příspěvek od Vlasák »

Když o tom přemýšlím, tahle otázka může být ještě hodně zamotaná ;-) Dobře si uvědomuji, že možnosti a preference každého z nás jsou z mnoha důvodů posazeny trochu jinde a najít kompromis bude možná složité. Proto bych prosil o nějakou formu komentářů a diskuze. Pakliže by se tu názory třískaly a interferovaly mezi sebou, nasadíme nějakou komplexnější podobu hlasování ;-)

Na tomto místě je důležité si uvědomit jednu věc - forma ubytování do jisté míry může výrazně ovlivnit podobu a náplň srazu - oboje je dost spjaté. Problém je v tom, že ve všech případech se vše liší kus od kusu - jeden kemp má to, druhý ono, třetí ani jedno...

Ale kdybych to měl říct zpříma, jde tady spíš o otázku ochoty, kolik do srazu investovat, a kolik luxusu obětovat 8-) Najít tedy kompromis mezi financemi, pohodlím a možnostmi, které pro sraz ten a ten typ ubytování může obecně nabízet.

Co si představit pod čím:

Stan - ubytování téměř doslova na zelené louce ala zálesáci ;-)

Kemp - ubytování s nějakou mírou civilizace (chatičky, zděná centrála, gastronomické možnosti etc. etc.)

Ubytovna - budova, do níž víceméně bude mít smysl jít se pouze vyspat. Jídlo, místo pro nějaké kecání a tak podobně bude třeba hledat jinde.

Penzion - místo, které budeme-li chtít, nabídne většinu (či aspoň nějaké) zajištění - postel, strava, nějaký větší prostor pro kecání... (co jsem předběžně koukal, ceny se dost liší a záleží na mnoha nuancích a servisu/jídle v ceně... výběr je celkem široký, cenově pak od 150 po 700 Kč za noc...).



Abych začal - mně osobně je to zcela jedno ;-) Preferoval bych ale sám za sebe penzion. S rozumnou cenou a snídaní ;-) A s dosahem na venkovní a společenské vyžití (hřiště, taborák, restaurace,...) - to pokryje vše jak skrz rozmarů počasí, tak skrz rozmarů našich ;-)
Naposledy upravil(a) Vlasák dne 13.2.2006 13:52, celkem upraveno 2 x.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Asi kemp...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. internacionální Sigil sraz - hlasování: v ČEM ;o)

Příspěvek od yenn »

Vlasák píše:Abych začal - mně osobně je to zcela jedno ;-) Preferoval bych ale sám za sebe penzion. S rozumnou cenou a snídaní ;-) A s dosahem na venkovní a společenské vyžití (hřiště, taborák, restaurace,...) - to pokryje vše jak skrz rozmarů počasí, tak skrz rozmarů našich ;-)
Taktéž.

(btw: nějak si nedovedu představit, že bychom našli zelenou louku, z níž by nás nikdo nehnal :-) )
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

necrotising_ píše:Asi kemp...
Ještě bych dodal, možná jsem to nezdůraznil příliš - pokuste psát i proč zrovna volíte to, co volíte, a zda jste ochotni akceptovat i něco jiného.
Zkrátka brainstorming výhod, nevýhod, chutí a nechutí ;-)
yenn píše:(btw: nějak si nedovedu představit, že bychom našli zelenou louku, z níž by nás nikdo nehnal :-) )
Že by taková variace ala "Sigil-tek" :mrgreen: ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Inu inu: :think: Dle mě je tato otázka taky hodně závislá na tom KOLIK účastníků se na sraz dostaví. Přeci jen - kdejaký penzion zrovna nemusí mít 30 volných míst - v tom případě by zase byla lepší nějaká chatová osada atd. atd. - takže dle mě by tento 'faktor' měl být znám ještě dříve, než se začneme poohlížeti po jednotlivých zařízeních.
Osobně jsem taktéž z 90% pro penzion (výhody zde již vyjmenoval Vlasák). Představu mám tak 350 - 400Kč za noc se snídaní. Jinak se ale v zásadě nebráním ani jedné z nabízených aletrnativ - tedy ani sapní pod stanem, či 'na boso' :-) Jediné s čím bych asi už nesouhlasil, by byla cena za ubytování nad (+-) 500Kč

2 Vlasák: ještě pls přidej (stejně jako v threadu KDE) možnost 'je mi to jedno' - volně přeloženo - přizpůsobím se a můj hlas tedy na konci můžete připojit k většině ;-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Byla bych pro nějaký penzion, páč:
1.) je tam menší výskyt osminohých potvor ;-)
2.) většinou máte na pokoji koupelnu (takže nemusíte lítat kdoví kam)
3.) nic proti stanům, ale jednak by nejspíš byl (jak už tady zmiňovali) problém najít lokalitu a pak by byl další problém se zajištěním dostatečného počtu stanů
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já osobně jsem pro penzion, ale přežil bych i kemp či ubytovnu.
Myslím že penzion je docela dobrá konzervativní volba, měl by vadit co nějméně lidem, uvnitř by mělo být co nejvíc věcí k provádění a do hospody se dá jít vždycky...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Tak tedy též penzion. Ale vůbec by mi nevadila ani možnost b) kemp a celkem v pohodě bych přežil i ten stan (kterým disponuji :-) ).
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

S ohledem na počasí by bylo dobré mít nějakou zastřešenou variantu ubytování se společenskou místností.

Ti co chtějí spát ve stanu či pod širákem, můžou spát v blízkosti ubytovacího zařízení takříkajíc na vlastní pěst.

V podstatě je mi to jedno. Přizpůsobím se. Při nejhorším přespím v autě.

Tuto variantu by opravdu chtělo přidat do hlasování.
Naposledy upravil(a) Tokkar dne 23.1.2006 10:40, celkem upraveno 1 x.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Variantu "Je mi to jedno" jsem tam z podprahových důvodů dávat nechtěl, aby to hlasující spíš nutilo psát, ale když říkáte... ;-)


Frosty: k počtu účastníků - co vím a co jsem koukal, poměrně velká část pnezionů nabízí ubytování pro formu školení, svateb, etc. Tudíž nevidím problém v rezervované kapacitě, pakliže ji sestavíme včas a s jistotou.

Jak říkám, tady jde spíš o nástřely, co se vůbec chce, protože jsme každej pes, jiná ves ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Mi by to bylo celkem fuk, ale už asi stárnu, preferoval bych penzion (a nebo pod širákem :-) )
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Pension. V nejhorším ubytovna či kemp s chatou, kde bude WC, tekoucí teplá voda a elektřina. Pod stan NE 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Takže já jsem po snad pečlivém uvážení možností rovněž pro penzion, sice bych úplně nejradši hlasoval pro poslední možnost a podřídil se menšině, ale to je skoro stejné, jako bych nehlasoval vůbec ;-) .
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

MCZ píše:sice bych úplně nejradši hlasoval pro poslední možnost a podřídil se menšině, ale to je skoro stejné, jako bych nehlasoval vůbec ;-) .
Pravdu díš - tímto se musím Vlasákovi omluvit, že jsem ho poňoukal k dodání té odpovědi. Nějako mě nenapadlo to vyhnat do absurdna - a to takového, že by každý hlasoval pro ''je mi to jedno'' takže by jsme se vlastně zase nic nedozvěděli :lol: :oops: Tedy jsem hlasoval pro penzion :-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Já bych byl pro pronájem celýho nejvyššího patra Corinthie - výhled, vlastní bar, velká konferenčka, hostesky. Proč to neni v možnostech?? Já chápu, že to neni nejlevnější, ale tak si prostě dva tejdny nekoupíte kokain.
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“