Wizards & Warriors

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Wizards & Warriors

Příspěvek od sevencreature »

Tak co? Jak se vám líbí? Momentálně mě na nich vadí problematické zaměřování objektů (nepřátel, předmětů na zemi nebo v truhlách) a zdlouhavé rozhovory, které nejdou odklikat.

Jinat to vypadá jako bomba :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jeste jsem se k tomu nejak nedostal :). Ale chystam se :).
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ak myslíš tú staršiu hru s týmto názvom tak svoj názor som vyjadril už viackrát - je to priemerná až podpriemerná hra.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

To je od Bradleyho, ze? Raz sa k tomu snad dostanem... :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: No já jsem to jen začal hrát - a dojmy jsou zatím asi takové, že W7 jsou samozřejmě mnohem, mnohem lepší a to zaměřování je ABSOLUTNĚ na nic (ten člověk co to vymyslel asi nebyl při smyslech a betatestovali to nejspíš nějaké opice v zoo :evil: ).

Jinak zábavná hra, ač trochu jednoduchá.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Nemám ju rád pretože je tam podobný problém ako v Soulbringerovi - na každom kroku vidím aká by to mohla byť dobrá hra, ale vždy je to nedotiahnuté/odfláknuté - to mi pri hrách veľmi vadí.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: No tenhle pocit jsem měl asi při hraní Wizardry 8 :-? Z těch lepších her...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

Hrál jsem a hodně se mi to líbilo, po dlouhé době mi něco připomenulo atmosféru starých M&M. Ale pak mi do toho vlezli MGS a Xenogears a W&W zůstalo tak nějak stranou. Ale stále mám savy a plánuju pokračovat.
Obrázek
Jacomo
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 22.10.2006 14:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacomo »

Wiskas píše:Hrál jsem a hodně se mi to líbilo, po dlouhé době mi něco připomenulo atmosféru starých M&M. Ale pak mi do toho vlezli MGS a Xenogears a W&W zůstalo tak nějak stranou. Ale stále mám savy a plánuju pokračovat.
Nevím mě to háže jakousi chybu... :-( Ale předtím mi to dycky šlo..

Ta chyba : The instruction at 00423 referenced memory at 0192e000
The memory could not be written


Kdokoli bude vědět co stím, ať sem dá vědět.. bude moc vděčnej.. Díky!
Fuji
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 6.5.2007 20:00

Prosim pomoc!

Příspěvek od Fuji »

Cus... mam problem - mam pecet mavinu (signet of mavin), splnil jsem Niviusovu svatou prisahu (sacred wov), a presto me Oracles nechteji pustit do Ishad N´ha..... prosim poradte. :D
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Wizards & Warriors

Příspěvek od scorpioo »

Zdravím vespolek. Mám taký menší problém som si zohnal túto hru a chcel som si ju zahrať ale po nainštalovaní mi to hádže chybu " The instruction at 00423 referenced memory at 0192e000 The memory could not be written" a nieco s deep6 alebo tak podobne.Neviete v čom to môže byť? Vopred díky za odpoveď.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re:

Příspěvek od Sayboot »

Jacomo píše:
Wiskas píše:Hrál jsem a hodně se mi to líbilo, po dlouhé době mi něco připomenulo atmosféru starých M&M. Ale pak mi do toho vlezli MGS a Xenogears a W&W zůstalo tak nějak stranou. Ale stále mám savy a plánuju pokračovat.
Nevím mě to háže jakousi chybu... :-( Ale předtím mi to dycky šlo..

Ta chyba : The instruction at 00423 referenced memory at 0192e000
The memory could not be written


Kdokoli bude vědět co stím, ať sem dá vědět.. bude moc vděčnej.. Díky!
scorpioo píše:Zdravím vespolek. Mám taký menší problém som si zohnal túto hru a chcel som si ju zahrať ale po nainštalovaní mi to hádže chybu " The instruction at 00423 referenced memory at 0192e000 The memory could not be written" a nieco s deep6 alebo tak podobne.Neviete v čom to môže byť? Vopred díky za odpoveď.
Mám ten samej problém :-| Co s tím? :pray:
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Wizards & Warriors

Příspěvek od sevencreature »

Zkoušeli jste všechny - i neoficiální - patche?
http://www.tgeweb.com/ironworks/wizards ... oads.shtml
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: Wizards & Warriors

Příspěvek od Sayboot »

sevencreature píše:Zkoušeli jste všechny - i neoficiální - patche?
http://www.tgeweb.com/ironworks/wizards ... oads.shtml
Ano :-(
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“