Pobrezie, les, mesto ?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Nejlépe nějaký srub v severozápadní Kanadě uprostřed lesa. Bezletová zóna, žádná silnice, ale všechny rozvody (elektrika, voda, Internet) + helipad vedle domu.
Žralok, který štěká, nekouše.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Joo, baráček na mořským pobřeží, to by byla paráda :!: :roll: Ale hraničářská chata hluboko v lese by byla taky fajn - až na ty mršiny zvířat (toho já se v lese nejvíc bojím :-D ) :!:
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Kdesi v jaskyni uprostred prirody, aby som mal od vsetkych klud.... :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

drake127 píše:Nejlépe nějaký srub v severozápadní Kanadě uprostřed lesa. Bezletová zóna, žádná silnice, ale všechny rozvody (elektrika, voda, Internet) + helipad vedle domu.
To je skromné přání :-D
Uživatelský avatar
SallTirr
Sigilan
Příspěvky: 36
Registrován: 4.10.2005 8:23
Bydliště: Severní Ajur!!!

Příspěvek od SallTirr »

Mno.....malé město uprostřed hor v Norsku či Švédsku. Důvod-miluju déšť, chladnější počasí a zasněženou zimu...Pokud bych se měl zaměřit pouze na Čechy, tak asi Šumava(Železnorudsko) a nebo česká Kanada...No jinak je mi celkem dobře tam kde sem :-D
"DE OPPRESSO LIBER"
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Nemám rrrád (velko-)město. :evil:

Proto žiju na kopci, ve velmi malé vísce, s lesem za domem, do práce necelých 10 minut autem a do města (100000) 40km, do hor 20km, do kraje 30km.

V podstatě optimální stav, který bych neměnil. :-P
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Jak tak koukám, tak je to asi dost otázka zvyku. Ten, kdo žije ve městě, má rád město. Ten kdo na venkově, má rád venkov.
Samozřejmě mám též rád přírodu. Takže si rád z Prahy někam vyjedu. Ovšem pak se zase rád vracím. Asi ideální poměr. ;-)
Mimo město bych žít trvale nechtěl, ale jako odpočinek od ruchu metropole se venkov celkem hodí. I když třebas pobyt na chalupě snesu tak na víkend. Pak se začnu zoufale nudit. :-(
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já jsem na tom podobně takže ideální bydliště je pro mě okrajová oblast velkého města (ideálně s rychlým spojením do centra).
Uživatelský avatar
Keira
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 7.10.2005 8:38
Bydliště: Thanedd

Příspěvek od Keira »

Bydlím na vesnici cca 25 km od Brna, což by mi celkem vyhovovalo, nebýt toho zatracenýho dojíždění... Holt chudák student se na auto těžko zmůže :-?
Who hath seen her wave her hand?
Or at the casement seen her stand?
Or is she known in all the land?
The lady of Shalott...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Keira: Hm to dojíždění je fakt vopruz, já bydlím na druhé straně Brna než mám školu, takže cesta mi sežere skoro hodinu :evil: (škoda že tu není metro :-? ).
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Já jsem ještě před měsícem bydlel na Kameňáku a přestěhoval se do Líšně, kde přece metro je, teda aspoň zastávka, která by ho připomínala.. .a do práce jezdím do Krpole, takže třičtvrtěhodinku mi to zabere i víc... zatím rekord hodinu a půl :)
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Skotsko, Higlands a Edinburgh :)
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Do Skotska by som ani velmi nechodil, maju tam tusim mizerne more. :sick:
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

To já bych se do Skotska/Irska podíval hned, tamní příroda se mi hodně zamlouvá, ale žít tak na severu bych teda zrovna nemusel ;-) .
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

MCZ píše:To já bych se do Skotska/Irska podíval hned, tamní příroda se mi hodně zamlouvá, ale žít tak na severu bych teda zrovna nemusel ;-) .
Jo, musím říct, že Skotská příroda je krásná. Vřesoviště, kopečky, zídky a ovce. Žít bych tam ale nechtěl, protože stromy tam znají jenom z knížek, médií a pověstí. A já rád stromy.

Pro mě je naprosto vyhovující město. Né moc velké, ani malé, zkrátka Olomouc. Mám to ale štěstí, že bydlím na místě, které mi dokonale sedí.

Příště, když napíšeš jeden příspěvek a budeš hned potom chtít napsat druhý, tak použij tlačítko "upravit" v pravém horním rohu ;-) . Děkuji, Vampiria.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“