Film: Butterfly Effect

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Končí to dětskou oslavou. Teď nevím, co 7c myslel.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

SiNuHeT: No já měl na mysli ten konec, kdy se uškrtí pupeční šňůrou :twisted: (ale to je mám dojem Director's Cut). Jinak ten s tou oslavou je taky ok.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

asi jsem jediny, komu se onen Butterfly efect nelíbil. Ale jelikož jsem jej viděl už více než před rokem, nebudu se pouštět do detailní kritiky, leč navnadila mě na něj kamarádka, jež se ho snažila uvést filosofickou úvahou na téma Butterlfy efect, což byla asi chyba... Velmi mě zklamal
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Viděli jste někdo Butterfly effect? Já od toho po chvíli utekla, to je tak neskutečně tupá a trapná záležitost, že by Blbý a Blbější mohli jít na Snídani u Tiffanyho s Třemi chlapy v chalupě a bylo by to záběvnější, než tenhle pokus o jakousi hybridní časovku :evil:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vampiria: ... a ke všemu se ještě musí divák pořád dívat na tu nesympatikcou obludu - Ashtona Kutchera :evil:
Jinak jediným pozitivem je relativně vtipný (ne dobrý) konec.

Každopádně jsem rád, že se konečně našel někdo, kdo sdílí mé rozhořčení tímto filmem. Už jsem ty samé pozitivní ohlasy fakt nechápal ;-)
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 20.3.2006 20:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ajantis_CG_thief: Tak se ta tlama kryptostudentská jmenuje :twisted: :lol: je ohavný. Kde ho vyhrabali... :roll:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Viděl jsem a nechalo mě to chladným - tj. ani negativní ani pozitivní pocity. Ale celkově bych to hodnotil kladně.

Ajantis: AK mi nikterak nevadil :lol:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 20.3.2006 20:41, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria: Mě to před rokem ( :shock: to už je tak dlouho?!) donesl s tím že je to super a od té doby mi to leží na disku.
Možná se na to někdy podívám... až bude čas... no.. snad dřív než za další rok :lol:
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tak jsem se k tomu po dvou měsících konečně dostal a (teď asi zklamu Vampirii a Ajantise :-) ) hodně se mi to líbilo.
Možná je to tím že jsem neočekával nic geniálního, ale po Interstate 60 na Pissu je to další velmi příjemné překvapení :-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

AlieN: Proč zklamu? Máš plné právo, aby se Ti to líbilo, stejně tak, jako já mám právo považovat to za shit roku ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

:-)

Příspěvek od KEBULE »

Já pořád říkám, že dělit témata na stránky je blbost...

Jak vidno Butterfly efekt je v tomto kruhu celkem oblíbený až na pár škarohlídů :-D. Když mi ho kamoš před víc jak rokem pouštěl neřekl mi ani slovo o tom kdo tam hraje. Z jeho strany to byl asi záměr. Popravdě na jméno Ashon Kutcher bych se tvářil všelijak. Proto jsem k tomuto filmu přistoupil nezatížen předsudky. Dodnes jsem neshledal nic v čem by mě jeho herecký výkon vadil. A ani na filmu jako takovém neshledávám nic do očí bijícího. Byť celá ta myšlenka vracení se do dětství s vědomím dospěláka je trochu střelená, dobře, trochu víc. Avšak celkově positivní dojem z filmu zůstal.

A jestli je Ashton Kutcher nesymatická obluda a kryptostudentská tlama bych nesoudil, také nejsem dokonalý. A pokud škarohlídi ano, tak bych je rád viděl a uklonil se jejich božské kráse...

S pozdravem a ...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Re: :-)

Příspěvek od Ajantis »

KEBULE píše:A jestli je Ashton Kutcher nesymatická obluda a kryptostudentská tlama bych nesoudil, také nejsem dokonalý. A pokud škarohlídi ano, tak bych je rád viděl a uklonil se jejich božské kráse...
Chápu dobře tvé tvrzení, že pokud člověk není "dokonalý", nemůže se vyjadřovat k vzhledu někoho jiného? To je absurdní a velmi hloupé.

A naši božskou krásu můžeš uzřít v threadu [url=hhttp://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=622&start=0]fotky ze srazů[/url].
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 11.11.2006 18:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

KEBULE: Podívej se do výše zmíněných fotek ze srazů, já osobně tu měla vlastní foto několikrát i coby avatar.
Btw. mohu si hodnotit čí vzhled chci a jak chci bez toho, že bych musela nutně být "dokonalá" (navíc tohle je těžce subjektivní ;-) ), Ty se též vyjadřuješ k nealkoholovým drogám, aniž bys je užíval.... :naughty:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

:-)

Příspěvek od KEBULE »

Vampiria a Ajantis:
To že nealkoholické drogy neužívám neznamená, že jsem je neužíval. Snažím se nesoudit co jsem nezkusil... :twisted:

Subjektivní to je, to máš samozřejmě pravdu, nicméně já si myslím, že obluda je to pro tebe spíš tím co symbolizuje jako Ashton Kutcher než jak skutečně vypadá. To je zase můj názor ... ;-)

Jinak jak vypadáte vím, nemusíte mít strach... :-D Nenapsal bych to kdybych to nevěděl. A nechci tím nic naznačit. Jen to že i vy jste stejně nedokonalí jako kdokoliv jiný. Život není dokonalej. A já se tedy nemusím klanět :lol:

S pozdravem a ...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Heh, že bych tu některé poškádlil a vzal Butterfly efect na Diss :twisted: ?
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“