Hudba: Daniel Landa

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Koveras: A co je na tom divného? Landa si píše vlastní texty, ne? Takže není divu, že děti, co o Krylovi nikdy neslyšeli a moc se o věci nezajímají, můžou nabýt dojmu, že je Landa autorem.

Popravdě já u spousty songů, které nazpívalo více interpretů, a které někde nárazově slyším, někdy sám netuším, kdo je jejich autor...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

sevencreature píše:Koveras: A co je na tom divného? Landa si píše vlastní texty, ne? Takže není divu, že děti, co o Krylovi nikdy neslyšeli a moc se o věci nezajímají, můžou nabýt dojmu, že je Landa autorem.

Popravdě já u spousty songů, které nazpívalo více interpretů, a které někde nárazově slyším, někdy sám netuším, kdo je jejich autor...
Navíc, u Landy to může být opravdu matoucí - přece jenom, kdyby nic jinýho, tak napsal alespoň Krysaře ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Mne Landa nevadí, ale Krylove piesne sú skvelé/lepšie - musím ich už konečne pohľadať niekde na nete.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Mně se Landa docela líbí, asi nejvíc album Pozdrav z fronty.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Neferit píše:K téhle vaší diskuzi - osobně proti Landovi nic nemám, jeho podání Morituri te salutant podle mě celkem ušlo. Ale opravdu mě dostalo, když jsem zaslechla "zasvěcenou" diskuzi dvou asi 13-nácti letých kluků, kteří se bavili o "tom Landovi, co napsal Morituri te salutant". To mě málem srazilo z lavičky, na které jsem seděla :lol:

to 7c: taky mi ten spinet trochu připomněl ZNC :roll: ;-)
Tolik k mladé generaci, která teď už Kryla díly Danielovi zná... :twisted:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Neferit píše:K téhle vaší diskuzi - osobně proti Landovi nic nemám, jeho podání Morituri te salutant podle mě celkem ušlo. Ale opravdu mě dostalo, když jsem zaslechla "zasvěcenou" diskuzi dvou asi 13-nácti letých kluků, kteří se bavili o "tom Landovi, co napsal Morituri te salutant". To mě málem srazilo z lavičky, na které jsem seděla :lol:

to 7c: taky mi ten spinet trochu připomněl ZNC :roll: ;-)
Tohle už bohužel není Landova vina, protože pokud vím, tak on propaguje, že to jsou Krylovy písničky... za sebe můžu k DL říct, že byly doby, kdy jsem ho žral jak sviňa a není to tak dávno, v době, kdy jel na Vltava Tour to bylo maso... ale dneska jsem z některých jeho kroků a postojů poněkud rozpačitý...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Jsem dal otci k Vánocům ten Landův Večer s písní Karla Kryla, načež mi bylo po jednom poslechu oznámeno, že Landa Krylovu hudbu víceméně przní a nic nepomohlo mé přesvědčování, že tomu prostě jen dává jiný rozměr :roll: - Mě se tyhle jeho remaky totiž docela dost líbí (Pasážová revolta, Habet, Morituri te salutant)..
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

KOFi: v tom může hrát velko roli prostě jen to, že někdo přezpívává jeho oblíbenou hudbu. Prostě už to nejni "ona".
Kdyby kdokoliv předělával nějakou mou oblíbenou kapelu, vím že by se mi to taky nelíbilo, ať by to bylo jakkoliv zajímavě.
Někteří lidé na cover verze alergii...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cesare: Až půjdeš s tím spinetem, dej mi vědět, ráda Ti s ním pomohu :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

7c: Tj, ale říct o Landovi, že napsal třebas Habet od Kryla, tak to by mě pobavilo. Jinak si to vysvětlil dobře, vím co si tím chtěl říct. Texty taky nepíše sám, ale občas (někdy docela dost často) mu v tom pomáhá i manželka.

Trandul: Z toho alba se mi nejvíc líbí - Muži s padáky pochopitelně a taky Milostná a 1938. No a samozřejmě úvodní píseň stejnojmenného názvu alba.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vampiria píše:Cesare: Až půjdeš s tím spinetem, dej mi vědět, ráda Ti s ním pomohu :twisted:
Někdy tě seznámím s týmem "Horror de l'arte", nejkýčovitějšími mstiteli pravého umění na světě...
Hlavně s Quillhandem...;-) Ten má pod palcem tóny a notičky... :twisted:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

hmm..tak to slyším poprvé, že mu s textama pomáhá manželka... zajímavé... jinak musím přiznat, že mi se Mortituri z toho Večeru písní až tak moc nelíbí, to z Vltava tour je jiné kafe... a Kryl sám o sobě... škoda mluvit, ale to by bylo na jinou debatu....
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

To víš že jo, taky mu píše scénáře a dává inspiraci pro další písně. ;-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

v podstatě by se dalo říčt, že dělá veškerou práci za něj
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

A nakonec vyjde najevo, že celá jeho produkce je playback a ona to za něj i zpívá :-P
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“