Hudba: Elektronická hudba

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

http://johndigweed.com/ - favourite dj. mixy z Kiss100fm jsou super. 8-)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Sensation White v ČR (nejásej předčasně, Lereku) - konečně! :dancing: Abych pomalu začal shánět bílé kalhoty :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

tak jsem shlédl to jejich vstupní video, co mají na svých stránkách a tam bylo řečeno jasně

WHITE, THE COLOUR THAT HEROLDED THE CALL FOR PURITY.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

+el

Příspěvek od MCZ »

Elessar píše:Toto... Sorry za hodnotny a informacne bohaty prispevok, ale je to jedna z tych veci, co som schopny pocuvat dvadsatpatkrat za sebou... 8-)
Elessar: hmm UW mám rád (zvláště desky Beaucoup Fish a A Hundred Days Off), přesto mě nikdy Born Slippy k srdci nijak zvlášť nepřirostl. Možná je to i jeho provařeností. Raději než originál mám rád jeho remix od Paula Oakenfolda, pokud neznáš, určitě doporučuji (existuje rovněž videoklip a taky je plný ukázek z Trainspottingu ;-) ).
Naposledy upravil(a) MCZ dne 26.10.2006 18:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

To je ten nuxx remix alebo nieco podobne? (nieco take z niecoho nazvane Everything, everything je v jukeboxe v mojom oblubenom pajzli, ale nie som si isty, co to je, anzto v tom jb je plno velmi pochybnych vyberov, resp. horsi (zlozenim) jukebox som nevidel....
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Underworld mám rád a Born Slipy se mi dost líbí (a taky je to první věc od UW co jsem slyšel)
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Hm, Pearl's Girl, Moaner či Kittens jsou celkem divočina... 8-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Elessar: BS - nuxx to tuším není, to je zase něco jiného. Prostě zkus někde anjít Paul Oakenfold remix.

Landor: Pearl's Girl a Moaner - souhlas, ještě bych přihodil Shudder/King Of Snake, Two Months Off a třebas Dirty Epic (byť tohle sice divočina není, ale má to taky něco do sebe ;-) ).
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

MCZ>dirty epic mám moc rád, také dark & long.. :-P, ale dalo by se toho ještě vyjmenovat mraky... 8-)

Elessar: .NUXX je "originál", tj. to co znáš, original je pak ještě jedna verze, která kromě názvu s stím moc společného nemá..

to od póla oakenfoldoviče neznám...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Nuxx remix, aspon to, co je tak nazvane v jukeboxe, o ktoreho pravdivosti odusevnele pochybujem, znie ako nejaka tanecna verzia, na druhu stranu je to lajfka...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Landor: takže nuxx je originál? Hmm, nemůžu tvrdit, že by to pro mě nebylo matoucí ;-).

Elessar: ještě aby nezněl tanečně, když je to taneční hudba ;-).
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Returning after 2004's redefining and revolutionary "The Greater Wrong Of The Right" ( an album that caused several bands included in the same breath as Skinny Puppy to collectively marvel at their audacious reinvention of the Industrial music genre ) the iconic Vancouver duo of Ogre ( voice ) and cEvin Key ( synthesizers / electronics / percussion ) ably assisted by Mark Walk ( and a host of others ) return with "Mythmaker" - perhaps their most ambitious and adventurous album : As dark, twisted, beautiful and aggressive as ever, Skinny Puppy take the listener on a roller coaster ride through their unique aural onslaught of Industrial, Techno and Noise. Now even more contemporary and relevant, over 20 years into their existence Skinny Puppy prove they have more bite and continue to shine brighter than ever...
Uz se nemuzu dockat! :-P
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

necrotising_: Super, už se těším :-)
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“