MMORPG (WoW, GW, RO, MU atp.)

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

MMORPG (WoW, GW, RO, MU atp.)

Příspěvek od emo_freak »

Chtel sem se zeptat jestli tu nekdo hraje GW? Ja ted budu zacinat a rad bych se dostal do naky cesky guildy, prece jen me na MMORPG bavi hlavne to ze hraju s fine lidma... Takze kdyby tu nekdo takovej byl tak at se plz ozve.

EDIT: Trochu sem predelal tenhle thread, aby zahrnoval vsechny MMORPG... Takze piste co ste hrali, co hrajete bo co se chystate hrat.
Naposledy upravil(a) emo_freak dne 10.10.2005 21:51, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Hram GW, moj Char-Arthalion, lvl 20. Pokial viem, najlepsia ceska guilda je levelguilda. Obavam sa vsak, ze momentalne prijmaju len ludi s 20.lvlom.
Ked budes potrebovat pomoc, tak napis. ;-)
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Arthalion píše:Hram GW, moj Char-Arthalion, lvl 20. Pokial viem, najlepsia ceska guilda je levelguilda. Obavam sa vsak, ze momentalne prijmaju len ludi s 20.lvlom.
Ked budes potrebovat pomoc, tak napis. ;-)
No asi se ozvu :) ale este je nemam doma, zatim mam asi 7 bo 8 lvl Warrior/Monka. To sem nalevlil kdyz sem hral 10 hodin zadaco od ATI :). A to sem este porad v zelenym Ascalonu.
No ja nepotrebuju nutne nejlepsi guildu, dulezity je aby tam byly v pohode lidi... Vzdy rad vzpominam na nasi guildu N3croMU*, kdyz sme hravali MU Online :pray:. To byly casy.
Btw poznate nekdo MU Online? MMORPG na styl Diabla 2
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Poznam MU online, ale este som nehral. Inak, co sa mi v GW nepaci je, ze ak mas dostatok penazi, mozes mat najlepsi armor aj ked mas nizky lvl.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

coby182: Na info o Guid Wars se mrkni do tohohle fóra (sice původně vzniklo k modu pro D2 Zy-El, ale teď tam hodně lidí hraje (už hoooodně dlouhou dobu - od prvních betatestů) Guild Wars). No minimálně tam najdeš linky (doufám, už jsem tam dlouho nebyl).

http://forum.jacknipper.cz/
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Z MMORPG sem hral jen MU Online, coz je squelej klon Diabla a, jak uz sem psal, Guild Wars, ale ty jen 10 hdin ve free testu a ted marne cekam, jestli mi nekdy dorazi originalka :(. Jo a taky sem zkousel Knights Online, ale to na me bylo moc rozsahly. WoW se zatim uspesne vyhyba, pac jinak bych u toho urco stravil mladi :). A co ste parili vy? Mate nakej gut tip?
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

Já hraju (až moc) Ragnarok Online. V současné době na Rebornu (http://www.reborn.cz). Čeké gildy tam jsou všechny, protože to je česko/slovenský server :lol:
Uživatelský avatar
Keira
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 7.10.2005 8:38
Bydliště: Thanedd

Příspěvek od Keira »

Ragnarok jsem hrála jednou asi půl hodiny, protože můj nevlastní brácha je na něm závislej a já jsem chtěla vyzkoušet, co na tom má :-P Po chvíli mě to začalo hrozně nudit...
Who hath seen her wave her hand?
Or at the casement seen her stand?
Or is she known in all the land?
The lady of Shalott...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Co říkáte na WoW, rád bych začal hrát nějakou onlinovku a tahle vypadá docela dobře, navíc ze známého prostředí.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

AlieN píše:Co říkáte na WoW, rád bych začal hrát nějakou onlinovku a tahle vypadá docela dobře, navíc ze známého prostředí.
Je celkom dobra, ale ked uz chces hrat WoW, mal by si skusit aj GW. Obidve ponukaju rozdielne veci, ale oboje vo vysokej kvalite. ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Arthalion: Jaké rozdílné věci? Já toho o onlinovkách moc nevím.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Nikdy žádnou "onlineovku" nehrál. Navíc bych neměl čas ani peníze. Možná někdy něco vyzkouším v budoucnu, až budu hodně zazobanej a nebudu už muset chodit do školy/pracovat. Takže vlastně nikdy 8-) .
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

Proč nezkusíš nějakej free server ?
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

AlieN píše:Arthalion: Jaké rozdílné věci? Já toho o onlinovkách moc nevím.
Musis hrat, aby si videl. Takto ti to len tazko vysvetlim. Obidve hry su kvalitne, ale kazda proste ponuka iny pohlad v ramci MMORPG. ;-)

To som ti toho vela nepovedal, co ? :lol:
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Nanaki píše:Proč nezkusíš nějakej free server ?
Pořád mi to ještě nezíská ten čas ;-) .
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“