MMORPG (WoW, GW, RO, MU atp.)

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

Dost dlouhou dobu jsem hrál Ragnarok Online,ale pak jsem kvůli časové náročnosti musel přestat.Hrával jsem na serveru CzechRO a připadal mi docela optimální.Možná se k tomu zase někdy vrátím.

WoW a GW bych někdy moc rád vyzkoušel.Pořád idím někoho jak to paří a pořád o tom někdo básní tak na tom asi něco bude! :-)

No a MU ani nevim co je,můžete mi to někdo osvětlit? :-)
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Uživatelský avatar
Anyndur Sannesem
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 29.10.2005 17:11
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anyndur Sannesem »

neco na zpusob Diabla co sem slysel....
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ultima Online mě příšerně nebavila :roll: ..a to mám normální Ultimy docela ráda.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Když chcu hrát WOW, co všechno k tomu potřebuju, jak to vlastně funguje + jaké stránky byste doporučili. Byl by někdo ochotný to pro mě shrnout pls.??
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Najprv sa zaregistrujes na stranke, na ktorej chces hrat, resp. na jej serveri. Odporucane: http://www.swede-wow.de a ABC server, kt. stranku si jednoducho najdes na internete pomocou googlu...
Existuju samozrejme tisice dalsich, rovnako dobrych serverov, staci len hladat. ;-)
Ak si zaregistrovany, postupujes podla pokynov na danej stranke, zvycajne je to tam vzdy podrobne rozpisane, su tam aj FAQ.
Samozrejme potrebujes patch, ktory sa na danom serveri hra, to je na danych strankach obvykle napisane tiez.
Ked uz mas aj patche, tak sa robi zmena realm-listu, aj to by malo byt na danej stranke napisane. Zmena realmlistu ti umozni sa pripojit na dany server pocas prihlasovania v hre.
To je zhruba vsetko. Niektore stranky maju rozne "finesy" ako napriklad nespolahlivy wowlauncher (napr. swede server), s tymito subormi treba narabat velmi opatrne! Ale to by malo byt na stranke napisane tiez.
Treba si vsak uvedomit, ze vacsina dobrych bezi na plny vykon a novych hracov nezvladne, to znamena, ze je znemoznena tvorba accountu. To vyriesis tak, ze pockas az bude aktualizacia serveru alebo wipe alebo prispejes istym financnym obnosom.

Wipe: "restart" alebo vymazanie dat zo servera. To znamena, ze sa mazu vsetky postavy. Wipe v istych intervaloch prebieha na vsetkych serveroch, ale na swede bol len raz, to svedci o kvalite. Wipe je zrejme najhorsi problem "nelegalnych" serverov. Tie maju aj ine problemy, neoriginalny server totiz ponuka vzdy menej questov ako orig. Blizz. server a taktiez vykazuje vela bugov atd.
Z toho asi vyplyva, ze sa najviac oplati hrat orig. Blizz. server, aj za cenu mes. poplatkov. :-)
Na to potrebujes len kreditnu kartu, account a mozes ficat.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Mimochodom, nehra tu niekto GW ?
Uživatelský avatar
Thanes
Sigilan
Příspěvky: 101
Registrován: 20.3.2006 15:58
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Ragnarok

Příspěvek od Thanes »

http://www.czechro.net hral jste to nekdo? Ja to hraju a docela se mi to libi, nadherna manga grafika (2d sprity) ve 3d prostredi. Piste nazory, pripadne vyzkousejte
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

http://www.trialoftheisle.com/ - zkušební verze Everquestu 2 omezená na 7 dní, 6 postav a 10(?) levelů.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Ragnarok! :)

Dneska me to chytlo tak, jak nikdy predtim :). Super hra.
Uživatelský avatar
Drizzt
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 1.6.2006 13:45

Příspěvek od Drizzt »

JJ, Ragnarok je sprovej a Czechro.net má kvalitu... ale v posledním roku je to jednoznačně WoW co mě táhne, drží a nepouští... je to prostě nářez... :applause:
"And they shall know no fear"
- Rogal Dorn, Primarch of the Imperial Fists
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

Prosím poraďte nevím na jaký server se připojit na WoW.Je jich tolik a některé jsou accounty za prachy.Kde je nejvíc lidí a nemusí se nic platit?Kde hrajete vy?Mám verzi 1.9.2.Doporučte prosím něco co máte ověřeno dík
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Nejlepší je,že blizzard povoluje cracklý servery,ale zakazuje jim,aby byli placený.Třeba takovej mystiq porušil pravidla už po třech týdnech.Jinak s jiným serverem ti neporadím, mám originál.
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
nekrotyrael
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.8.2006 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nekrotyrael »

Siki píše:Prosím poraďte nevím na jaký server se připojit na WoW.Je jich tolik a některé jsou accounty za prachy.Kde je nejvíc lidí a nemusí se nic platit?Kde hrajete vy?Mám verzi 1.9.2.Doporučte prosím něco co máte ověřeno dík
Drak'Thul! :-P
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

http://havy.wz.cz/wow-article.html

Vcelku zajímavý mini článek o WoW (ne, že by přinášel něco nového). Originál se trochu blbě četl, tak jsem ho upravil do (pro mě) čitelnější podoby.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Cheche.. tak tohle vážně stojí za to... :lol:
Make love, not Warcraft
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“