Deus-Ex

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Koveras píše:MCZ: Jj v těch klubech byly skvělé. Intro taky nemělo chybu no a při objevení se nepříteli asi v druhé části hry.
btw: Proč tě to překvapuje? :-)
No, prostě jsem si nemyslel, že bys k muzice jako je v DE nějak přilnul, spletl jsem se ;-) .
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Frosty: v prvej misii som pouzil 3x el.obusok a v pohode,Paul bol so mnou spokojny.Ak sa vybodnes na zachranu Ghuntera,tak netreba pouzit ziadne zbrane.Tie uspavacie sipky pomaly ucinkuju lebo mas este nizky skill na kusu.Ak to budes mat na maximum,tak to zaucinkuje za chvilku (vacsinou sa nestihne ani poriadne rozbehnut).
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

raider: I při dosti častém používání kuše s uspávacíma šipkama jsem neměl nikdy potřebu vrážet do toho nějaké body. Voják byl vždycky dříve mrtvý, než mě našel (stačilo zajít za roh a než doběhl, tak se složil k zemi).
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Koveras: myslel som skorej na to aby nestihol pribehnut k alarmu a neurobil zbytocny rozruch.Pokial zdvihnes ten skill na 4.uroven tak ucinok uspavacich sipiek je VELMI rychly.Aj ked ja davam body len do lockpicking, electronics, computer a zbrane vobec nevyuzivam (iba na zvierata,prip.robotov).Ale hral som to aj tak ze strelne zbrane som si co najskor zdvihol na maximum.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Daemon píše:Omračující šipky je potřeba mířit přesně na hlavu a nebo napálit dvě.
Opravdu nechápu důvod, proč střílet omračující šipkou na hlavu :-? Chci říct, že tohle by mě teda opravdu nenapadlo...

Každopádně se mi asi nejvíc líbila pistole - F.E.A.R. to sice není, ale na druhou stranu jsem DE nehrál, takže to vlastně nemůžu posoudit, což? :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

raider: Tak to potom jo. No já dával nejvíc na lockpicking, electronics, computers, dále na snajprovku :-D a něco málo na devítku.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Docela by mě teď zajímalo, jak se daří Crovaxovi. Z doslechu vím, že ho to poměrně dost chytlo. :-D
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Koveras: Viděl ho vůbec někdo od té doby, co to začal hrát? :-D
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

No to nevím, každopádně vím kdo a kdy ho nejdřív uvidí. :-D Tak by nám to pak mohl objasnit...
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Teraz som znova zacal hrat Deus ex.Pomohol som Paulovy Dentonovy vyslat zo strechy signal.Ale ked som sa vratil do hotela,Paul tam nebol.Nepriatelia pekne naskriptovani uz stoja pred dverami a cakaju kym zacnem rozhovor s Paulom.Nema niekto nejaky tip ako to vyriesit?Isiel som iba na jeden quicksave a ten mam tesne pred tym ako vojdem do izby :roll:
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

S tím jsem se taky jednou setkal, ale trošku jinak. Paul tam seděl, ale nešlo s ním promluvit (resp. on se mnou nepromluvil). Agenti už byli za dveřmi. Vyřešil to předchozí save. Jestli to jde i nějak jinak, tak se nechám podat.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ok. Dám té hře šanci a vyzkouším ji 8-) Hmmm, co si zvolit? Základ bude asi pistole (po nepříjemné zkušenosti s demem už si nehodlám hrát na samaritána :-? )
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

sevencreature: Pistole,kuse atd nie je moc dobra vybava ak sa proti tebe postavi par clenov komanda MJ12,prip. MiB . Mohol by su skusit pusky,tam patria brokovnica,samopal a ostrelovacka do ktorych je vsade dost nabojov.Alebo mozes vyskusat tazke zbrane..tam je nutnost hned vrazit body lebo na nizsej urovni sa straasne pooomaly nabijaju... municie nie je az tak vela ako do pusiek,ale aj tak ich je dostatok.
edit:ak si precitas dva prispevky pred tebou,zistis ze je dobre ukladat do viacerych saves,vyhnes sa tym pripadnym komplikaciam.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

7c: ono záleží na tvém stylu, jakým chceš hrát, podle toho rozhoď body; demolition man, bijec, zloděj, tichý ostřelovač. Aspoň jednu úroveň bych do pistolí (tj. pistole+kuše), dal. S vylepšenou ostřelovačkou (malý zpětný ráz, tlumič) je ale taky velká legrace :twisted: .
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Pusky... a najme ostrelovacka bude asi najlepsie riesenie.Ja som vsetky vylepsovacie moduly vrazil prave do ostrelovacky,taktiez aj vsetky skusenostne body som vrazil do pusky.A ako augmentaciu som sa rozhodol pre ,,targeting,, (ci tak nejako). Sniperkou som potom bez problemov odstreloval alarmy,kamery a tusim aj kulomety na jedinu ranu.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“