Deus-Ex

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

7c: optika jde ještě přidělat na kuši

Jinak GEP určitě vyzkoušej - už jen pro ten pocit, když vystřelí neúprosnou řízenou střelu :twisted: .

Jak psal raider, Hong Kong je tak polovina hry, můžu říct, že to lepší teprve přijde - některé levely později jsou skutečně parádní (co si vzpomínám, jaderné silo nebo tovární komplexs boty).
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Raz som to hral tak ze od zaciatku som sa zameriaval na enviromental training...a na vyssich urovniach uz vesty vydrzia dost dlho.Vacsinou mi stacilo pouzit iba thermoptic camo-tu vecicku co cloveka spravi neviditelnym a tak som sa vyhol vacsine protivnikom.
A co sa tyka zbrani,najlepsie je zamerat sa na 1-2 zbrane(najlepsie toho isteho skillu) ,to uplne postaci.Zvysok inventara som mal zaplneny vestami.
MCZ:to silo bolo dobre ,mne sa este dost pacil mesto Pariz a Katedrala Templ. rytierov.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

raider píše:MCZ:to silo bolo dobre ,mne sa este dost pacil mesto Pariz a Katedrala Templ. rytierov.
Jj, taky je tam perfektní muzika 8-)
K těm zbraním v invu - eh - no - co si dobře vybavuji, tak v můj standardní inventář vypadal zhruba takto: sniperka, pistole, útočná puška, dračí zub, GEP - no a pak už jen 3 druhy granátů + nějaké energočlánky a lékárny 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Já si teda většinu levelů pamatuji jen mlhavě, přeci jen to není včera, co jsem de dohrál (ne že bych se chystal si to zopakovat 8-) ).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Jasně že jsem GEP vyzkoušel :-) A vypadá vážně skvěle (vizuálně i funkčně) 8-)

raider: Jj, vesta, hazmat, camo i rebreather jsou super věci :-P A stačí jen ivestovat pár skillpointů.

Frosty: Jo, hudba je v DE skvělá. Jinak výbavu mám zhruba co ty, jen místo pušky brokovnici (kterou začínám vylepšovat moduly) a místo GEP všechno možné :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Som zvedavy ako dopadol Vas brat Paul Denton.Zbabelo ste zdrhli cez okno a nechali ste ho zomriet ;-) ,alebo ste s nim bojovali az do konca? A tym padom sa Paul dozil konca hry.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider: Zatím je živý a zdravý :-) Ale bylo to teda nefér - nekonečně vojáků :-x Nakonec jsem to loadnul a nechal se "zabít" co nejdřív, abych ušetřil munici a energii :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

raider: ono ho šlo nějak zachránit? ehm ehm :mrgreen: ...
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

MCZ: slo..len si nesmel zdrhnut cez okno,ale si musel ostat a bojovat.
sevencreature:to ze Paul moze aj prezit som zistil az ked som to hral treti krat :oops: ...prve dva razy som usiel oknom a chytili ma az pri vychode z metra
Naposledy upravil(a) raider dne 5.3.2006 23:00, celkem upraveno 1 x.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

No u mě to bude tak rok od posledního dojetí, ale zopakovat to plánuji :-)
Většinu lokací si ještě celekm dobře pamatuji - ale asi už bych nedal dohromady jejich přesnou posloupnost..
Co mě ale vždy velmi bavilo, bylo poslouchání za dveřmi. To se panečku člověk dozvěděl věci :lol: No a potom všudypřítomné bonbonky jako třeba vzkazy s čísly účtů, 'tajné' skrýše atp.
No a když už jsme u těch vedlejších postav - jak jste naložili s šéfem Unatca..? :think: - eh - asi blbá otázka :lol:
Á co v letadle s 'Aničkou' ..? :twisted:

EDIT: raider: tak to já ji poslal do věčných mechišť už v letadle :twisted: - a ejhle hafo expů za info od Lebeděva (?) :angel:
Naposledy upravil(a) Frosty dne 5.3.2006 23:12, celkem upraveno 3 x.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

No sef UNATCO Manderley dopadol presne tak ako si zasluzil ;-)
A v lietadle Anicka Navarova este prezila...znicil som ju az pri uteku z vezenia frazou ,,desna kravo,, (alebo blba???),ktora aktivovala jej poistku skazy. Ghunter dopadol velmi podobne(ale az v katedrale) :lol:
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Heh, taky jsem ji sejmul už v letadle - headshoty sniperkou na ni byly účinné (hlavně že na boty to nefunguje (asi proto, že nemají hlavy :lol:).

Hmmm, dostat se do lodě bylo vcelku zdlouhavé - když musí člověk projít všechny možné cesty, aby vyžral bonusy za objevené lokace :mrgreen:

Edit: Věc, která mě na DE dost štve je ta, že když sekám mečem do lidí, tak se ozývá zvuk, jako když mlátíte železnou tyčí do kovové roury - WTF?? :-x
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frosty píše:K těm zbraním v invu - eh - no - co si dobře vybavuji, tak v můj standardní inventář vypadal zhruba takto: sniperka, pistole, útočná puška, dračí zub, GEP - no a pak už jen 3 druhy granátů + nějaké energočlánky a lékárny 8-)
Hehe, tak jsem upravil svůj inventář: Sniper, Shotgun, Rifle, GEP, Dragon's Tooth, Charger Prod, LAM, EMP, Biocells, Lockpicks, Multitools :lol: Ale je tam dost těsno 8-)

Tak jsem nabyl dojmu, že GEP je nanic. Takového toho malého kráčejícího robota jednou ranou nezničí (no dobře, skill pouze Trained) zatímco granát z AR ano :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

sevencreature píše:Hehe, tak jsem upravil svůj inventář: Sniper, Shotgun, Rifle, GEP, Dragon's Tooth, Charger Prod, LAM, EMP, Biocells, Lockpicks, Multitools :lol: Ale je tam dost těsno 8-)
:doh: Lockpicks, Multitools - jak jsem mohl zapomenout - ano i ty tam mám. Jinak - ano - těsno tam sice je, ale nic jiného ke 'spokojenému životu' nepotřebuješ :lol:
sevencreature píše:Tak jsem nabyl dojmu, že GEP je nanic. Takového toho malého kráčejícího robota jednou ranou nezničí (no dobře, skill pouze Trained) zatímco granát z AR ano :-?
Heh - no s trained se skutečně výsledku nemůžeš divit. Nehledě na to, že granáty z AR jsou dobré, ale hodí se max. na boj 'tváří v tvář'. Není nad to, vyčistit si celou oblast bez toho aniž by tě někdo zahlédl či mohl jak-koli ohrozit 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frosty: Škoda, že není skill jako Medical, ale který by byl použitý na Biocells :lol: No dobře, uznávám, že by to bylo trochu moc silné, ale i tak :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“