Pragocon

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Dalcor píše:A konkurence nejsme, naopak spolupracujeme na celé řadě projektů...
jj, ty PbN OG hry vypadají velmi zajímavě...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

no to jsi me fakt potesil :((
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tak to podle ofic. programu (http://www.mensa.cz/external/system/128 ... C%2007.rtf) vypadá, že letos rpg budou i převažovat nad mangou a sci-fi ;-)

Zejtra na PgC budu už od odpoledne, v půl třetí vyzvedávám Markuse. Jestli půjdu i v sobotu, ještě nevím; spíš to vypadá jen na pátek.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Katt
Sigilan
Příspěvky: 55
Registrován: 7.10.2005 9:17
Bydliště: v hospode?!? tak prej ne :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katt »

treba se nekde s vama potkam,nejspis se budu nachazet v anime bloku,ddr nebo nekde konzumovat...<3 enjoy pgc ^_^
Sní androidi o ovečkách?
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

to je jednoduche - OG ma svoji mistnost ;)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hmm, tak PragoCon se dle mého povedl - velmi zajímavé a povedené přednášky, hry, rozhovory na chodbách a samozřejmě lidé (ať z pohledu názorů, tak často i vizáže ;-))

Z přednášek mne velmi zaujaly dvě Jezevcovy - hororová RPG a pak Deliria - setting ala "moderní pohádka", velmi inspirativní věci. Tohle byl vážně zážitek poslouchat.

Dalcorovu o Cadwallonu, kterou jsme si vynutily ;-), byl taky dobrý, jakož i přednášky o cross-genderu a všech možných jiných herních systémech. Pak tam byla taky jedna týkající se crpg, ve které vystupoval v jedné z hlavních rolích Torment (hrálo se tam o ceny - o BG2 ;-) Nakonec se to semlelo tak, že tato přednáška měla mít pokračování týkající se her IE, kterou jsem měl naimprovizovat - nakonec se bublina v programu a času nenašla, takže... mmm, mám jistý konkrétní plán na příští ročník ;-)

Hru jsem nakonec hrál pouze jednu, ale za to... Hmm, intrikánská Long Live the King, velmi zajímavé - strategicko/RP hra založená na tom, že sedm postav chce spočinout na trůnu po umírajícím králi. Samozřejmě jde o to se zalíbit králi, najít v ostatních intrikánech jakés takés spojence, kout pikle proti konkurentům a hlídat si záda před "spojenci" - a to celé samozřejmě RP hrát.
Samozřejmě jsem si zvolil tu nejpozitivnější postavu z možných, králova komoří, kterému jedinému král věří ;-) A nejparadoxnější bylo, že s minimem lhaní (ba naopak anti-intrikánstvím, kdy jsem ostatním postavám vracel zlodějem ukradené poklady ;-)) celou intrikánskou hru vyhrál ;-) Holt si stačilo dělat přátele a směrovat každé dvě konkurenční strany tak, aby si všímaly hlavně samy sebe ;-)

Suma sumárum, celá akce se mi velmi líbila... Už od samého počátku, kdy když jsem vyzvedával Markuse s Qualdezarem na Florenci a neobešlo se to bez asistence policie :-P
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Copak přiteli Vlasáku? Byl jsi jat a strčen do hlubokých kasemat?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit Sr.: to zdaleka ne ;-) Zajat na místě však byl Qualdezar, protože si po vylezení z autobusu zapálil, což je v celém areálu Florence zakázané. Což o to, to by se vybavilo rychle - ovšem policista řekl záhadnou větu "Bude to od stovky do tisíce, určete si cenu..." Načež si Qualdezar určil dvě sta. No, a tak se řešilo "Proč jste si neurčil stovku? Jste snad mimozemšťan, každej bere co nejmíň... Já už jsem tu stovku vlastně napsal na bloček..." Nakonec se po několika promluvách do duše Qualdezar policistou nechal přesvědčit, že teda za sto... :-P
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vlasák - to jako fakt? Ten Qualdezar musí být fakt dost dobrý týpek. Do lidské duše nevidíme a toto je dokonalá ukázka. Ale alespoň celá akce začala něčím úsměvným.
Kdo že to má v podpisu tu krásnou větu o blahoslavených chudých duchem?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Neferit Sr. píše:Kdo že to má v podpisu tu krásnou větu o blahoslavených chudých duchem?
Já. :-D
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Pozor SENIORE zapomínáš že se jednalo o jednání s policisty...

To máš jak s úplatkem (mluvím obecně), ten musí být taky akorát malý urazí velký rozmlsá.

Tedy chápu Qualdezara že dal radši 200 aby neprovokoval se stovkou, byla to jasná snaha neprovokovat víc než je nutné...

Vize a copak jenom stovku? A že ne? Tady máš 500 Kč bloček...

U policie člověk nikdy neví....

Pokud to shledáte moc OT tak to smažte s pozdravem....
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit Sr. píše:Vlasák - to jako fakt? Ten Qualdezar musí být fakt dost dobrý týpek. Do lidské duše nevidíme a toto je dokonalá ukázka. Ale alespoň celá akce začala něčím úsměvným.
Kdo že to má v podpisu tu krásnou větu o blahoslavených chudých duchem?
S Qualdezarem jsme dost podobní - já bych udělal úplně totéž. Totiž, pokuta za stovku mi jednak přijde jako směšná - a když jsem se už provinil, přijde mi divné se z toho vykrucovat jaksi nejlevněji. Druhak nechápu, co to je za zvláštnost si určovat výši pokuty v rozmezí 100-1000 Kč.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Engel se ti nelíbil? :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Dalcor: nestihl jsem začátek a nechal se připravit o pointu na konci ;-) Ale vážně - byla dobrá, ale cadwallonovská se mi líbila víc ;-) Já hlavně zmiňoval ty tři, čtyři, co se mi líbily nejvíc - dobré byly vesměs všechny, takže bych tu jinak musel zkopčit celý program ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“