Nákup her, digitalní distribuce, ochrany, instalace

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Dalucca
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 26.9.2005 0:50
Bydliště: Beregost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalucca »

sevencreature píše: (nejhoríš co jsem zažil, byla instalace NWN se všema datadiskama - myslel jsem, že jsem nějakej DJ nebo tak něco, když jsem už při základní instalaci musel asi dvakrát vkládat první cd...
No to souhlasím a když se k tomu přidá instalace obou datadisků s špatně čitelnejma klíčema (nevým kterej chytrák volil typ a velikost fontu :evil: ) tak to už je zážitek k nezapomenutí :-? :twisted:
Uživatelský avatar
Swashbuckler
Sigilan
Příspěvky: 181
Registrován: 29.9.2005 12:14

Příspěvek od Swashbuckler »

sevencreature: Njn, mě prostě nevyhovuje jakým způsobem se hry vydávají, a k tomu skoro vždy zabugované (někdy třeba minimálně, ale přesto). Já to holt beru tak, že hru většinou po dohrání už nikdy hrát nebudu (je pár vyjímek). A raději si koupim kartáč cigár, než hru, kterou si mohu stáhnout. A pokud bych si ji nemohl stáhnout, tak bych si stejně raději koupil kartáč cigár nebo zašel 2x na pokec do Pubu. :oops:

Něco jinýho by bylo v situaci, kdybych vydělával třebas 40 000 měsíčně, pak bych skutečně takové věci neřešil, protože bych na ně neměl ani čas. :-D Ale je to tak jak je, a já budu dělat to co nedělám sám, dokud to tak půjde. :roll:

PS: Když kupuju na inzerát třeba za 50% prodejní ceny nějakou elektroniku, nezajímá mě jestli je kradená. V tomhle případě mě nějak svědomí nehryže a to samé se dá řící u her za které neplatím ani korunu.

Ale než si stáhnout film, raději skutečně zajdu do kina, stejně chodím většinou jednou za měsíc na trojlístek do Village. :-)
http://www.walla.com (log: Findecano / pas: Tasartir)
Inbox/Comics
Aktuality: Omrkněte to 18.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Tak jsem to rozdělil a zítra (a tím myslím dneska) to přesunu (pokud to dřív neudělá CrowX) do Jiných her - je to takové všeobecné téma :wink:

(Hmmm, proč jsou vlastně Další RPG hry a Jiné hry? Občas je ta hranice dost nejasná :-? Ale budiž, aspoň bude víc práce při moderování 8-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Dalucca
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 26.9.2005 0:50
Bydliště: Beregost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalucca »

No jinak co se týče nákupu her, tak si myslím že si autoři za svoji námahu zaslouží ocenit. Aspon v případech kde, se dá hovořit o tom že se hra povedla a tudíž stojí zato. Ano, strach ze zajíce v pytli za xxxkč mám občas taky a tak pokud si nejsem jistá prvně to zkouknu a vyzkouším no a pak kupuju, je fakt že hry nad 1500kč je šílenost, ale naopak je spousta dnešních her už při prvním vydání stojí do 1000,- no a když se zadaří tak se dočká platiny za půlku a o eXtra klasice ani nemluvím za 199,- je to povinnost (samo pro toho kdo orig doma nemá);) :-P
Uživatelský avatar
Swashbuckler
Sigilan
Příspěvky: 181
Registrován: 29.9.2005 12:14

Příspěvek od Swashbuckler »

Dalucca: Jo možná jsem tak trochu nefér vůči autorům hry, ale jsem jen jedna zkažená ryba z mála v moři plném dobrých a čestných ryb. :-)
http://www.walla.com (log: Findecano / pas: Tasartir)
Inbox/Comics
Aktuality: Omrkněte to 18.
Uživatelský avatar
Dalucca
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 26.9.2005 0:50
Bydliště: Beregost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalucca »

Swashbuckler píše:Dalucca: Jo možná jsem tak trochu nefér vůči autorům hry, ale jsem jen jedna zkažená ryba z mála v moři plném dobrých a čestných ryb. :-)
No to určitě ;-) :lol: ...
Je fakt že mám stálý příjem takže mně nějaká kačka nebolí... ...je fakt že ceny nových her jsou často přemrštěné a návíc těch her co stojí za to zas až toliko není :roll:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Dalucca píše:je fakt že ceny nových her jsou často přemrštěné
Situace se ovšem zlepšuje. Mnoho nových titulů lze pořídit za cenu pod 1000,-.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já zásadně vypaluju :twisted: originálky mám doma dvě, obojí jsem dostala a kdyby mi radši lidi ty $, co za hru vyplázli, dali, udělali by lépe.
Nevím proč bych měla dávat spoustu peněz za stříbrnou placku. Ano, podle některých jsem asi zloděj, ale to je mi fuk :twisted: .
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

jak už jsem psal i já na BG.cz, rovvněž většinu her vypaluju. Pokud se jedná o nějaké bonusové edice za 300kč,rád si je koupím,ale dám 1000kč za novou hru si opravdu nemůžu dovolit...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Hry si kupuju až v poslední době, pokud jsou to, jak už psal LordArian, nějaké bonus edice za pár stovek, jinak jsem ortodoxní palič.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Ja kupuju cca posledni 2 roky zasadne jen originalky (s vyjimkou Painkillera) a nemuzu rict, ze bych nejake koupe litoval- az na Half Life 2, jenz byl spatne vylisovan a odmitli mi ho vyreklamovat, pac jsem si "hloupe" neuschoval uctenku... Kdyz si vezmu, ze Morrowind se 2ma datadisky mi poskytl za 1000kc (tak 2 vecery v hospode?) skvelou zabavu na cca 300 hodin, vychazi mi to vyhodneji nez jakykoliv jiny druh zabavy. A kdyz clovek jako ja hraje trebas 6 her rocne a netrva na tech nejnovejsich kouscich, naklady jsou nejake 3-4 tisice. Coz je polovina graficke karty. Neprijde mi to tak moc...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

LordArian píše:ale dám 1000kč za novou hru si opravdu nemůžu dovolit...
V tom případě si jistě nemůžeš dovolit ani tak výkonné PC, abys je na něm hrál, že? ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

LordArian píše:jak už jsem psal i já na BG.cz, rovvněž většinu her vypaluju. Pokud se jedná o nějaké bonusové edice za 300kč,rád si je koupím,ale dám 1000kč za novou hru si opravdu nemůžu dovolit...
Tohle nechápu - vždyť nejsi ochoten ani si koupi BGII za 200Kč, tak se nepřetvařuj :-? .

U NXK jak jsem psal mě mrzí jen ta krabice - pominuli DVD obal, pak je tu ještě to grafické zpracování s modrým okrajem...

Nevíte někdo, zdali neexistují NoCD cracky na české verze BGII+ToB a IWD? Nikde jsem žádné kompatibilní nenašel.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Nejde o to, že si to můžu/nemůžu dovolit. I kdybych mohla, tak nechci, radši ty peníze proleju hrdlem, nebo jinak rozumně investuju do své úžasné osoby :twisted: . Když můžu mít vysmaženou hru za cenu prázdného CD, nemám nejmenší důvod utrácet za ni víc, než stojí ono CD :twisted: . A nestydím se za to :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

MCZ píše:Tohle nechápu - vždyť nejsi ochoten ani si koupi BGII za 200Kč, tak se nepřetvařuj :-?
Ale, ale :-D Btw: Kolik LordArian zhruba utratil na srazu? ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“