Vesnice nebo město?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odkud jste?

Vesnice
11
27%
Město
30
73%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

Ajnatis:hmm,de vidět,že Tě atmosféra moc nechytá,co?Newim viděl sem dost klubů a koncertů,ale nejlíp se kalí a paří v Golemu.I když teda teď je tam úděsnej zvukař....

A o historii Zlína toho asi taky moc nevíš,co???Řek bych že vubec nic,mam takový dojem.Jaké komančistické sídliště?To že trapák Gottwald v Práglu rozhodl,že si pojmenuje v té době nejmodernější průmyslové město na moravě a imho třetí v republice podle sebe,z něj nedělá kdejakou baštu nebo memento komárů...Zlín byl postaven za Bati v první republice,dodnes je architektonickým skvostem v Evropě,co se týče Funkcionalismu...
Nebýt nás,tak tam v cajzlu(sorry Praze) za války chodíte s kartonama a hadrama kolem noh,ty jeden:-)))) :-P
Dokud se nepostavil vysílač,tak byl Baťův mrakodrap nejvyšší budovou ve stř.Evropě.S vlastní klimatizací(vté době praha ani nevěděla co to je),podzemní linkovou a pásovou dopravou(i nadzemní),s vychytanýma výtahama(o Baťově kanclu či páteru nemluvě) atp.
Kdyby nenažřaní komanči z prahy nezgabaly veškerýBaťův(potažmo zlínský)majetek za lživou a vykonstruovanou vlastizradu,byli jsme někde jinde.Vzhledem k tomu že byl Zlín v roce 35 hlavním sídlem šesté největší firmy na světě,se nedomnívám,že by to bylo sídliště:-(
O čemž svědčí fakt,že byl náckama obsazen dřív než Brno či Ostrava...
A kde byl Barrandov v 30.až 40.letech???No ano,možná byl rozlohou větší,ale co se týká výbavy,kvality štábu a zázemí,nedá se o srovnání ani mluvit...
Ruzyně...hmmm...před válkou bylo každé z těch čtyrech letišť v okolí Zlína větší...
To že Praha z něj po válce udělalo dělnické město Gottwaldov,je jen cajzlovskou závistí a pomstou za to,že byl Baťa fikaný,zničil konkurenci v Čechách a výhodně prodával botky německým vojákům...no a co?Byznys je byznys,a jak známo,válka je byznys ze všech největší,koneckonců,na čem jezdili panthery???Na podvozcích Avia.Jaké motory měly Tigery?Škoda.Jaké děla měly Königstigery?Škoda plzeň,čecháčci si měli udělat pořádek u sebe,pozavírat vedení avie,škody atp. a nejen pomlouvat nás...tak je to...A není klidnějšího města nad sto tisíc lidí...

Dokud nepoznáš Zlín nejen jaký je,ale i jaký byl,tak ho nepojmenovávej tak hanlivě...horší než komunistické sídliště je už jen nacistický koncentrák(co se týká nadávek).
Já Ti taky Tvou špinavou,páchnoucí a nevzhlednou(mimo centrum,samozřejmě) Prahu taky nehaním...To až teď:-)

Alien:no to kino sem možná přepísk:-))))))
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mě se co do vzhledu nelíbí ani Praha ani Zlín, já žeru Ostravu :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Zlin je strasna dira... :). Ale celkem v pohode :). Az na ty zastupy plesatcu tam (hlavne ve zminovanem Golemu).
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vypité_oko: předně Tě asi nepotěším, ale já bydlím v Kroměříži :lol: :lol:
(30 km od Zlína)
Jelikož oceňuju města hlavně z jejich historické stránky, tak mně Zlín, vybudován ve 20. století (jako sídliště), opravdu nic neříká.
No a do porovnávání kvality koncertů v Praze či ve Zlíne se fakt pouštět nehodlám. Čím to, že si (renomované) zahraniční kapely vybírají spíše Prahu :think:
A díky za lekci historie ;-)
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 7.2.2006 19:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

necrotising_:jak na co,když tam deš na nějaký rammstein revival,tak to jo,nebo když tam byly na jaře Hanzel und Gretyl...hehe,sme jim dělali doprovod až wod nádru,jako když přijede baník:-)
no ale když tam byli,ja newim,třeba sunshine,tak tos měl vidět,co se najednou vylíhlo ve zlíně punkeru a všelikých stvoření:-)

imho sem si všim,že máš podobný hud.vkus.Newiš nějaký link na Anaal Nathrakh nebo Emperor?přes p2p(morpheus,bearshear) nic moc,či Soilwork????dík ...
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

ajantis:Tobě člověče pořád něco uniká,se mi zdá...
Fajn,tak jinak...Vyjmenuj ty skvělé pražské kluby...a na jakých koncertech jsi tam byl a jak jsi se tam cítil(vynech,prosím,takové jako duplex,radost,roxy atp.)

a to že jsou renomované...hmmm,pořád Ti něco uniká...ale když se Ti líbí renomované(většinou komerce) skupiny,tak se mačkej,užívej si jejich profesionální šou,je pak ale škoda so třeba u baru nedat pivko s basistou oné skupiny,nebo třeba nechat se poliít pivem,které Ti z Tvýho stolu skopl zpěvák,když proletěl přes repráky po baru a stolech s mikrofonem u huby...no nic...hele,bude v Praze madonna,to by sis neměl nechat ujít,ta je renomovaná a asi do Zlína nezajede

imho Masters of rock????trnkobraní???
Nespi...
Naposledy upravil(a) vypité_oko dne 7.2.2006 19:54, celkem upraveno 1 x.
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vypité_oko: naposledy jsem byl v listopadu v Lucerně na -123 minut. To je imho HODNĚ dobrej klub...
Jinak do klubů chodím spíše si posedět a pokecat, když už na koncert, tak do arény- KoRn, Rammstein, Manu Chao...

EDIT: a ještě nesmím zapomenout na náš podokenní klub Hvězda, teď tam strašili Plastic People ;-)
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 7.2.2006 20:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

Ajantis:
Lucerna...klub...spíš taková zlatá příčka na pomyslném žebříku popularity...destinace uměle stvořených kapel,HLAVNĚ VYPRODAT!!!
A co jsi z toho v Areně měl???Pozdravil Tě Jonathan Davies?Nebo Head?Ten už vlastně odešel...tak jinak,viděl jsi je vubec?(nemám na mysli projekci)
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

@vypite_oko: Jedine tak poslat pres ICQ... :).
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Pražské kluby? Hmm, Neosféra, Styx (Hrob), Guru, U markýze de Sade, legendární bufet Na Knížecí (kdo zná Psí vojáky, ví..), U Sudu...a to jen tak vařím z vody 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Error, Matrix, ... :).
Naposledy upravil(a) necrotising_ dne 7.2.2006 20:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vypité_oko: jestli jsem je viděl po koncertě?
Já osobně ne, protože jsem musel jeti ještě v noci domů, ale ti, co tam zůstali, se jich za halou dočkali a bez problémů dával Munky autogramy. Takže kdybych chtěl/mohl, viděl bych je.

K hudbě obecně- nejsem typ, který by chodil do klubů, "protože tam někdo hraje" a měl radost, že mě ten někdo, o kom jsem nikdy předtím neslyšel, polije pivem. A pokud se na ně platí vstupný, tak je to taky komerce, ne?
A většina mých oblíbených kapel se především v ČR nikdy neukáže, nebo už vůbec nehraje, takže na Madonnu taky nutně nemusím...

Vampiria: "U markýze de Sade"? Tak už vím, co chtěl ten cizinec, když se k nám na Silvestra přitočil u Staromáku a ukazoval kamarádce papírek s nápisem "Myrkýz de Sade" :idea: :lol:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hmm, já nevím, když jdu na koncert, tak si jdu poslechnout hudbu, kterou mám ráda naživo, tj. s pořádným feelingem a jestli mne zpěvák pozdraví, to mne fakt netočí..a autogramy nesbírám, za polití pivem bych byla pěkně naštvaná...a tak vůbec 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria píše:U Sudu...
Bleh, kotelna U Sudu je teda maso - přes kouř obvykle není vidět a víno mi nepřišlo moc poživatelný (a to bylo za bílého dne) :-)

Jinak mě nevím proč k srdci přirostlo Sedm Vlků, strahovská Sedmička se mi taky líbila (ale už je to celkem dávno, co jsem tam byl)... A určitě je jich víc - jen si všechny jména nepamatuju.

Btw tímhle neříkám, že bych považoval Prahu za lepší než Zlín nebo obráceně :lol: Je mi to vcelku jedno.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

hmm,tak sem asi jedinej...mno,já radši takovýhle akce,o klub samotný mi nejde,ale o ty lidi co tam chodí,ty kapely co tam hrají,prostě to prostředí...
Kdybych nechtěl kalit a pořádně pařit a urážet se za to,že mně někdo polil pivem(zvlášť když to byl Kay) a být spokojený,že je ode mne ta kapela ku.evsky daleko,tak to si spíš pustím v sobotu Arte nebo ocko...
věc názoru...
2 necrotising_:hmm,tak icq nemám,ja skypuju... ;-)
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“