Vesnice nebo město?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odkud jste?

Vesnice
11
27%
Město
30
73%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ja bývam v meste - vyše 60 000 obyvateľov. S okolitými malými dedinami ( ktoré prakticky začínajú hneď na konci mesta ) a s časťou mesta - Vrútky, ktoráá sa oddelila to môže byť skoro 80 000...
Je to tu niečo medzi naozajtsným mestom a takým príjemným malým mestečkom, okolo je pekná príroda, nie je to nejaký veľký ruch a ani moc ticho... vyhovuje mi to tu... 8-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Město, asi 50 000 obyvatel. Je to tu celkem nuda, ale na druhou stranu, jsou tu celkem obstojný služby, takže si až tak moc nestěžuju. ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Město, okolo 5000 obyvatel. Svým způsobem to tu mám rád, ale něco by mohlo být jinak...
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Město, 35000 obyvatelů a obyvatelek. Je tu dost dobrých hospůdek, takže se mi tu líbí. 8-)
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Narozen ve městě jsem se v raném věku přestěhoval na vesnici necelých 600 obyvatel), odkud jsem po 18 letech zase odešel zpět do města (a kolik má Brno obyvatel, to po mě nechtějte)
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Jak ja bych chtel tady mit kino.. Ach jo. Tady se nic neda. A jezdit sam do praglu do kina se mi zrovna dvakrat nechce. Sam protoze ty lidi tady by tam jeli tak akorad na nejakou dabovanou blbost typu prcicky, panic je na nic apod. Verite ze jsem jedinej kdo tady uprednostnuje puvodni zneni? Proste lidi bez vkusu. Vymysleli ze se slozime do hospy na DVD. Stryktne sem je odmitnul, ted mi nezbyva nez se zato chvalit.. Ale bohuzel v hospode to ted vypada jak v kino kavarne. To si neumite predstavit co je to za hruzu. Jdete si do hospody odpocinout popovidat si atd. a co nevidite. Bandu lidi co hlta Okrsek 13. Ano ctete spravne. Samozrejme dabovany. Pozdravim, sednu, na nekoho promluvim a slisim pššš, wow, ty kravo, no to je husty, to je vonafka atd. Jednou se jim tam (nevim jak asi omilem) pripletl film Pulp Fiction. Po deseti minutach ho vypli ze je to blbost :-? . Pak nekdo prinesl Black hawk down, vsichni se na nej strasne tesili :roll: a kdyz zjistili ze to DVD nema ceskej dabing tak to proste vypli a smitec. No trochu sem se rozepsal a vylil si srdicko :cry: Nejspis je to muj nejdelsi post. No tak to shrnu. Jeste ze vas mam ;-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Firkraag: Tys za života asi hodně hřešil, že ses po smrti dostal do takového pekla... ;-) :lol:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Firkraag: Lol, debilita a nevkus neznajú hraníc... ;-) :lol:
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Yachiko píše:Firkraag: Lol, debilita a nevkus neznajú hraníc... ;-) :lol:
A to sem psal jen o filmu.. :roll:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Firkraag: Píš nech sa zabavíme... :twisted: ... a ty si vyleješ srdce... ;-) :-D
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Firkraag: tak to je skutečně nezáviděníhodné okolí, u nás je to s filmovým vkusem (u mladší generace) docela podobné, teda až na to, že mi nemáme snad ani to improvizované kino v hospodách ;-) .
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

MCZ píše: (u mladší generace)
U nas je to globalni. Bez ohledu na vek.

Jednu spriznenou dusi sem tu mel. Ale ta uz to tu vzdala a odstehovala se do praglu.

Yachiko: To neni jednoduchy.. Vis co? Prijed se za mnou podivat. Pujdem si sednout do hospody a uvidis...
Nerikam ze nejsou nekdy v pohode. Taky to neplati uplne u vsech.
Ale co sem zacal pit prilezitostne (fakt vyjimecne) tak si stema lidma nemam apsolutne co rict. Abych upresnil vyjimecnost tak bezny klucina meho veku si kazdy vecer da alespon tech 5 piv. To je o pracovni dny. O vykendu je toho mnohem vic. NEPREHANIM!!
Ja si dam jen kdyz jdu na nejakou zabavu nebo treba na ples. No a potom se vedou takovi ty chytry debaty do kterejch se zapojuju jenom kdyz sem aspon trochu v lihu. Jinak na to nemam zaludek. Treba vcera resili neco o jedny holce ktera byla v Italii a jeden kluk zahlasil ze tam jela aby si tam "klikala na misku". Samozrejme se mohli vsichni posrat smichy. Ne nehledejte v tom skrytou pointu. Fakt tam neni!! Ani to nejsou mali deti. Vek 18-25(zhruba). Treba sem zmlsanej internetem kde jsou v pohode lidi a tohle je normalni.. :-? Ale ja na to nemam..
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

U nas taky chlasta kazdy 13+ a nikdo se nad tim nepozastavuje... Heh.
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

necrotising_ píše:U nas taky chlasta kazdy 13+ a nikdo se nad tim nepozastavuje... Heh.
Ja jsem neco takoviho psal? Kolik takovejch deti u vas da min. 5 piv dene?
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Frikraag: Že piješ len príležitostne sa Ti ani nedivím... to čo si opísal je trošku nezdravá frekvencia... ;-)

A taký idiotizmus? To poznám... Aj s idotmi sa dá občas baviť, lenže to musí byť najvyšší stav núdze. A takúto činnosť treba vykonávať s mierou, lebo inak môže mať nežiadúce účinky... ;-)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“