F.E.A.R.

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Příspěvek od Patejl »

yenn píše:Já jsem se nejvíce lekl ve chvíli, kdy jsem považoval celou jednotku ATC za mrtvou a náhle na mě jeden vyběhl. Jinak mě něco vyděsilo pouze výjimečně (asi to bude lustrem :-D ), což by mi nevadilo, ovšem celkově byl F.E.A.R. méně napínavý, než jsem čekal.
ASi jsi lepe otrkan :lol:
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Dalucca
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 26.9.2005 0:50
Bydliště: Beregost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalucca »

yenn píše: ... Jinak mě něco vyděsilo pouze výjimečně (asi to bude lustrem :-D )
Lustrem? Ty si při FEAR svítíš lustrem? :shock:
Nejlepší je hrát v úplný tmě, 5.1 znatelně víc než silně nahlas (rodiný domek) osamocený na kraji lesa nebo staré továrny... :twisted: :lol:
A nebo seš fakt imuní? :-D
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Dalucca píše:Lustrem? Ty si při FEAR svítíš lustrem? :shock:
Ne. A to je možná ten důvod, proč mi na rozdíl od Patejle neblikal a neděsil mě :-D

Imunní určitě nejsem, třebas u Silent Hillu jsem napnutý po většinu doby hraní.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, ohledně té imunity - bál jsem se asi jen při hraní AvP a Resident Evil série u obou především z toho důvodu, že nevíš, kde na tebe co vyskočí a zabije tě - a u obou her je omezená (nebo žádná) možnost savováni 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Dalucca
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 26.9.2005 0:50
Bydliště: Beregost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalucca »

yenn píše:
Dalucca píše:Lustrem? Ty si při FEAR svítíš lustrem? :shock:
Ne. A to je možná ten důvod, proč mi na rozdíl od Patejle neblikal a neděsil mě :-D
Aha... :-D Takže by se měl k FEARu prodávat ještě nějakej přerušovač na lustr, je mi to jasný :lol: :-P
Uživatelský avatar
Dalucca
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 26.9.2005 0:50
Bydliště: Beregost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalucca »

sevencreature píše:Hmmm, ohledně té imunity - bál jsem se asi jen při hraní AvP a Resident Evil série u obou především z toho důvodu, že nevíš, kde na tebe co vyskočí a zabije tě - a u obou her je omezená (nebo žádná) možnost savováni 8-)
Další imunista... :-? .... je fakt že v RE je atmosferá bez vlastního savování někdy až panická, ale AI nepřátel je na bodu mrazu...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Vzdyt jsou to zombies :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, tak F.E.A.R. se mi vcelku líbí - hezké prostředí, zábavné přestřelky (i když by jich teda mohlo být méně - hmmm, to by asi pak nebyla fps), taková trochu psycho hra, kterou je možné hrát nejen za střízliva...

No sice nevím, o čem je příběh F.E.A.R. (z prvních pár vět jsem nabyl dojmu, že to bude zase nějaké šmé, jak by řekl CeBrk, a neměl jsem náladu poslouchat další rádoby napínavé zprávy na záznamníku - ať žije Doom 3 - tam byla alespoň motivace ve formě kódů na schránky), ale až na konec (který mi i ve stavu, že jsem viděl víc barev, než bylo ve skutečnosti na monitoru (tam byla většinou bílá a černá) přišel zajímavě ujetej) to byla vceku nuda.

Atmosféra byla cool - tma, stíny (ta baterka taky mohla mít delší výdrž), psychedelické přesuny - paráda.

Sympatický mi přišel design levelů - tj. jedna správná cesta a většinou některé další, které vedou k bonusům, ale nejsou moc dlouhé.

Zbraně - nic moc. Do mých nejoblíbenějších dvou pistolí nebyly v pozdějších fázích hry náboje, brokovnice byla sice spolehlivá, ale poněkud nudná (po čase) a dostřel taky nic moc. *něco* cannon je spolehlivá sniperka a po dlouhé, dlouhé, dlouhé době je tu hra, ve které jsou granáty opravdu užitečné (no v D3 taky nebyly úplně špatné :lol:).

Kolem dokola, kdyby byla hra o něco kratší a hutnější, tak by se mi líbila ještě víc.

Grafika je samozřejmě nádherná, místy až realistická, ale nároky jsou teda nechutný (možná jsem ten FSAA měl vypnout, ale nějak jsem na to pozapomněl). Mít odpovídající hardware (zhruba něco jako 7800 SLI) tak dám F.E.A.R. klidně znovu na max detaily.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jinak mi taky F.E.A.R. nepřišel jako moc "strašidelná" hra...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Příspěvek od Patejl »

Covece me na tom spis desila ta mala holcicka + ty nechutny haluzky... :-D
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Patejl: F.E.A.R. jsem dohrál zhruba dvakrát - jednou za střízliva a jednou poměrně dost vyhulenej. Doporučuju hrát pod vlivem drog - víc si to užiješ a je to jednodušší a zábavnější 8-)

Jinak po dvou dohrátích bych mu dal hodnocení tak 9/10. Rozhodně je to pro mě nejlepší hra minulého roku a nejlepší fps z poslední doby (tak od Far Cry).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Arkanis

Příspěvek od Arkanis »

Najvacia haluz su ti rychly chlapici co ich vidite iba v matrix mode. Strany dementi su ty tazkoobrnenci :twisted:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wiskas píše:2. grafika vychvalovaného FEARu nestojí ani za chcíplou craniovou krysu :lol:
:shock:
Je to off-topic, ale nemůžu si pomoct :wink:
Když tak další komentáře mohou přijít sem: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=93&start=30
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

7c: njn byrokrate ;-)

Proč mi připadá grafiku FEARu hnusná? Protože skladiště, i když ho uděláš v miliardě polygonů a s naprosto realistickýma stínama je furt jen blbý skladiště, kterých jsem v reálu viděl už 151*10na9 a neustálym zlepšováním detailů se jen přibližuješ realitě, kterou ve hrách nemusim. Teď hraju HL2 a grafika mi připadá přes starší efekty daleko nápaditější (a hlavně to hraju na větší detaily :-D )
Naposledy upravil(a) Wiskas dne 6.2.2006 6:53, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wiskas: No to bude nejspíš těmi detaily :-) Protože F.E.A.R. na maximální detaily je asi nejblíže realitě z her které jsem měl možnost vidět. Hmmm, skoro mám chuť si ho zahrát ještě jednou - škoda, že tam není nějaké rozvětvení nebo věci, které by motivovaly k více dohráním :lol:

U HL2 se mi grafika taky vcelku líbila, ale hra samotná mi přišla dost slabá :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“