Hardware: Vaše sestava

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Intel P4 3,0 GHz HT
2x 1024 MB RAM Kingston DDR2 533 MHz
ASUS P5LD2 MB
ATI Sapphire X800 GTO 256MB
Seagate 160GB SATAII
DVD RW LG
LCD Samsung SyncMaster 740b 17''
...

...a fučící set sedmi větráků pro letní odvětrávání pokoje (zadek + vršek + bok (blikací ;-) ) + předek + zdroj + procesor (industriálně vypadající heatpipes) + grafika) + osm dolepených pasivních chladičů různě po vnitřku...

...sestava vyloženě se smějící na taktování - bůh ví, jestli se ho od mě dočká ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

Vlasák píše: ...a fučící set sedmi větráků pro letní odvětrávání pokoje (zadek + vršek + bok (blikací ;-) ) + předek + zdroj + procesor (industriálně vypadající heatpipes) + grafika) + osm dolepených pasivních chladičů různě po vnitřku...

...sestava vyloženě se smějící na taktování - bůh ví, jestli se ho od mě dočká ;-)
Tak si hlavně dávej bacha, aby ti při maximální záteži - když ty větráky běží na maximum - ten komp neodlétl :-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

CeBrk píše:Tak si hlavně dávej bacha, aby ti při maximální záteži - když ty větráky běží na maximum - ten komp neodlétl :-)
O tom jsem už trochu uvažoval - a vyuvažoval jsem, že až budu mít v pokoji hodně bordelu, nechám bednu odletět ke stropu, tam je místa dost ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

A pak že jsou studenti chudý. :twisted:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tokkar píše:A pak že jsou studenti chudý. :twisted:
Vlasáka se musím zastat- on na to PC poctivě štřil asi 6 let, tak mu dopřejme ten krásný pocit z toho, že má velmi silné PC s obrovským potenciálem, které naprosto k ničemu nevyužije :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Za pár let si stejně jako já bude nadávat a rvát vlasy (s tím opatrně Vlasáku), že tak zbytečně vyhodil peníze. I když dnes je cena kompu třetinová oproti době minulé. :-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

ECS K7S5A
Duron 1,2GHz(ale mam doma jeste starej 750), 133Mhz
2x 128 MB SDRAM 100MHz
Maxtor 80GB, 7200rpm
GeForce2 MX 32MB
TEAC CD-RW/DVD-RW 48/16/12 dvd12/4/2/
monitor Compaq V50
a konecne nova sitovka, od REPROTEC, nevim presny udaje, ale byla dost levna.

a to vsechno kdysi bylo zabaleno v casu, ktery postupne ztratil boky, takze je to jen plechovy kvadr bez boku, HDD aFDD mi lezi na stole, zdroj lezi na casu a DVD-RW je neprirozene vysunuta(nejak to nefacha kdyz je to zarazeny, ona je dost dlouha)

edit:
Ajantis_CG_thief píše:
Tokkar píše:A pak že jsou studenti chudý. :twisted:
Vlasáka se musím zastat- on na to PC poctivě štřil asi 6 let, tak mu dopřejme ten krásný pocit z toho, že má velmi silné PC s obrovským potenciálem, které naprosto k ničemu nevyužije :lol: :twisted:
jenom šest let?
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis_CG_thief píše: má velmi silné PC s obrovským potenciálem, které naprosto k ničemu nevyužije :lol: :twisted:
To by ses divil - Java a především databázové systémy jsou hodně náročné - obzvlášť při trvalém provozu (schválně si doma zkus používat Oracle :twisted: )
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ajantis: ono se to docela zneužije, neboj (viz. 7c ;-) ) - v kombinaci některých věcí to byla téměř i nutnost.

Tokkar: nesmíš zapomenout, že Vlasák je student-melouchář :mrgreen: 8-) , druhak cena pc dnes není skutečně tak závratná a konkrétně ta moje sestava vyšla až extrémně levně - možná i z důvodu, že jsem komponenty kupoval ze čtyř zdrojů roztroušených všade možně ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Musim sa pochvalit. :twisted: O par dni mi prijdu posledne komponenty do noveho PC. Masinka bude vyzerat takto:

MSI K8N Diamond

AMD Dual-Core Athlon A64 X2 3800+ 64-bit HT Manchester BOX socket 939

ASUS EN7800GT/2DHTV 256MB, GeForce 7800GT PCI Express x16 SLi TV-out 2xDVI

MAXTOR DiamondMax 10 200GB - SATA NCQ 7200rpm 16MB 6L200S0 - 36 měsíců záruka

512MB DDR 333MHz PC2700 CL2.5 64Mx64 KINGSTON BOX – 2X

PLEXTOR PX-750A - DVD±R 16x, DVD+R9 8x, DVD-R DL 8x, DVD+RW 8x, DVD-RW 6x, DVD-RAM 5x, interní KIT

Thermaltake Soprano VB1000 BWS - černý (black), ATX, middle tower, 4x5, 25", 2+5x3, 5", 2x ventilátor, průhledna bocnice

Konecne! Konecne budem mat na com hrat Oblivion! :lol: Aj ked tej pamate by mohlo byt viac. :think: Nevadi, dostanem na narodeniny. :twisted:
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Tady se nekdo ma :).
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

nejsem žádnej PC expert,ale vybleju tu to co o tom vim ;-) :Pentium 4;512 MB RAM;4,6 GB;LCD monitor;ATI Radeon 9800+;2x 180 GB drajvy...samozřejmě s rychlým netem a DVD rom-vypalovačkou ;-)
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Pridávam sem svoju druhú, nedávno pozliepanú zostavu : P 166 Mhz, 16 MB RAM, cca. 600 MB HDD, FDD 8-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Arthalion píše:AMD Dual-Core Athlon A64 X2 3800+ 64-bit HT Manchester BOX socket 939
No nevím, jestli je dobrý nápad kupovat teď počítač založený na AMD Athlonu :think: Obzvlášť v době, kdy Intel bude nabízet nové procesory, které budou levnější a výkonější - než ty současné Intely (které jsou už teď mnohem levnější a výkonnější než AMD :lol:).

No já bych si taky rval vlasy, protože mám taktéž A64 (hehe, no samozřejmě ne DC X2 :mrgreen: - ten bych zadarmo neodmítl :wink:).

A nemáš tu paměť nějakou divnou? :think: Každopádně nastává doba DDRII pamětí :roll: Ach jo, ještě že neplánuju v dohledné době žádné upgrady :mrgreen:

Edit: Arthalion: To nebylo to hlavní, jen mě zarazilo, že nezvolils raději sestavu založenou na Intelu, která by byla levnější a výkonnější.
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 7.3.2006 17:42, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

7c: Viem, ze DDRII nahradza DDR, lenze moja doska je urcena len k DDR, takze neviem ci by tam mohli byt zapojene DDRII. :think: :eh:
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“