Nejtěžší bitva v základním NWN

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Barret
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 14.8.2006 10:18
Bydliště: Midgar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barret »

Souhlasim s pavoučkem q:) hrobka lorda neverwintera dá taky zabrat, ale to hodně záleží na tom, za koho se hraje. s paldou jsem tam problémy neměl, ale se zlodějem to byla makačka.
(\__/)
(+'.'+) This is Bunny. Copy and paste Bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Barret píše:Souhlasim s pavoučkem q:) hrobka lorda neverwintera dá taky zabrat, ale to hodně záleží na tom, za koho se hraje. s paldou jsem tam problémy neměl, ale se zlodějem to byla makačka.
Přemýšlím, kde to je. Jedinou těžkou hrobku si vybavuji v Luskanu ve čtvrti Černé jezero
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Vanda píše:Přemýšlím, kde to je. Jedinou těžkou hrobku si vybavuji v Luskanu ve čtvrti Černé jezero
To bude ona. Název čtvrti souhlasí, ačkoliv jsi nejspíše měla na mysli Nikdyzimu a nikolivěk Luskan. Co vím, tak tam je hrobka sice také, avšak poněkud jiného charakteru. ;-)
Uživatelský avatar
Barret
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 14.8.2006 10:18
Bydliště: Midgar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barret »

Jo je to ona. 4 elementální meče. bez ochrany proti elementum to snad ani nejde :)
(\__/)
(+'.'+) This is Bunny. Copy and paste Bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

taky celkem Loxar, jestli vzpomínáte, hned na začátku... s tím sem měl za zaklínače fakt problémy... půl hodiny sem ho naháněl, pak sem hodil jednu kouze¨lnou střelu, pak zase nahánět a tak... jednou se mi šprajcl mezi zdima, tak to sem stihl i dvě :-D
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Barret píše:Jo je to ona. 4 elementální meče. bez ochrany proti elementum to snad ani nejde :)
Já jsem hrála za zaklínačku, takže jsem tam jednou na koukla, zjistila, že na to fakt nemám a nechala si to až na samý konec, než jsem šla na Dextera, to už takový problém nebyl, ale rozhodně snadné vítězství to nebylo.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Vanda: Ta hrobka se dá vcelku zvládnout i s mágem, když ti nevadí úmrtí parťáka. Postačí zrychlení + pár šikovně seslaných kouzel hromadného ničení ala Ohnivá koule, Ledová bouře apod. V nejhorším se teleportuješ zpátky a vrátíš se dorazit to, co přežilo první vlnu. ;-)
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Geralt píše:Vanda: Ta hrobka se dá vcelku zvládnout i s mágem, když ti nevadí úmrtí parťáka. Postačí zrychlení + pár šikovně seslaných kouzel hromadného ničení ala Ohnivá koule, Ledová bouře apod. V nejhorším se teleportuješ zpátky a vrátíš se dorazit to, co přežilo první vlnu. ;-)
jj, přesně tak..
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Piccaso
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 23.8.2006 15:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piccaso »

U Morag se mi asi objevil nejaky bug... Dosla mi vsechna kouzla se zaklinacem, tak jsem ji mlatil rucne a pak se mi kouzla znicehonic obnovila a mel jsem u vseho 99 seslani, tak to pak uz byla nuda... :roll:
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

hral som to dost davno, ale ak si dobre spominam tak tu hrobku som len prebehol, vykradol sarkofag a isiel naspat... aj tak mi pritom stihol umret medved aj spolocnik. inak final fight bol tiez dost husty
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Vím, že to má být v základním NWN, ale nedá mi to...jel sem HotU za sorca a pohodička, ale jak se došel k beholderům a šel to chodbou dolů tak to bylo mooooc špatný...potkal sem tam Babilitha :twisted: řezal sem se tam tak hodinu a až pak mě napadlo jít druhou cestou(nechci spoilerovat) a pak to byla zase pohoda...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
DC20
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 29.10.2007 11:05

Příspěvek od DC20 »

Asi v prvej kapitole (tusim) ten zradca co ukradol ten liek (uz si to nepamatam), tak ten mi robil zakazdym problem asi najvacsi.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Až do úplného závěru pohoda, teď trčím u Zdrojového kamene a nemůžu se dostat přes Moraginy ještěry. :-? Je jich moc, jsou rychlí a dávají rány jako z děla, něco takového jsem v NWN zatím nezažila ani náznakem. Totiž - předpokládám, že většinu těžších soubojů jsem dala s přehledem jen díky teleportačnímu kameni. Tady se použít nedá (zrada! když jsem to zjistila, bylo mi do pláče) a nedá se tam ani spát, takže mám strach plýtvat kouzly, když nevím, co mě po té první skupině čeká dál, navíc hraju celou dobu bez pomocníka, jen s familiarem a ten můj taky zrovna moc nevydrží...a jelikož moudře nemám žádné savy těsně předtím, než jsem tam skončila, tak mě čeká load a znovuprojití celého Zdrojového kamene. :-(
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejtěžší bitva v základním NWN

Příspěvek od Killdozer »

sadako:
já myslím že někde úplně v rohu se tam vyspat dalo... kdyžtak zkusit se vrátit zpět (dveřmi), jinak Morag je naprosto vpohodě, hlavně nesmíš naběhnout do stěny z čepelí...
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Master Matti
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 21.3.2008 13:36
Bydliště: Móóórava

Re: Nejtěžší bitva v základním NWN

Příspěvek od Master Matti »

Tak od doby co jsem dohral NWN 1 uz uplnyul nejakej ten patek takze doufam ze nebudu kecat ale co ja vim tak cely neverwinter byl (krome zacatku) az trapne jednoduchy, kdybych mel srovnavat mezi BG tak ta propracovanost souboju je hodne slaba...zum beispiel me naprosto zklamal souboj na konci hry s Lady Aribeth (btw moje nejoblibenejsi postava NWN) a jeste vic masakr Proroka, ten si ani neskrt....sice to mozna bylo tim ze jsem byl v te dobe uz fakt dost nabuseny magič ale stejne ho mohli trochu natunit, povolal si dve mrtvolky a navic se nezmohl, na Aribeth i na nej stacila 2x Isaacova vetsi boure strel a bylo po srande :-(
Co se tyce Klautha bez vejce tak to byl snad jediny orisek, ktery me obral o 2 dny meho zivota, jinak jeste je dost zajimavy quest dostat na uplnem konci Morag jen kouzlama, kdybych nemel Daelana tak sem nahranej...
jinak ale musim rict ze me dost zklamalo, ze temer jedina zabavna postava za kterou se DA ZABAVNE hrat je mag...za fightera bych asi usnul :naughty: ale to je jen muj nazor, proste s jedinou plne ovladatelnou postavou se hrat bez spells neda.
Bones Heal But Glory Is Forever... SNB
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“