Fish Fillets

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Dohráli jste je?

Ano, dohrál/a jsem je.
1
5%
Hrál/a jsem je, ale přes některé úrovně jsem nepřešel/šla.
10
45%
Hrál/a jsem je, ale brzo mne to přestalo bavit.
5
23%
Ani jsem to nezkoušel/a
6
27%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Btw já jsem nedávno čuměl na tu mapu města pod vodou s tou hlavou, která furt něco hlásí. Na řešení jsem zatím nepřišel a žádné mě nenapadlo. Prostě na to kouknu a vidím, že toho žraloka nedostanu přes ty železné trubky, co jsou kousek od východu. :-?
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Jab píše:Btw já jsem nedávno čuměl na tu mapu města pod vodou s tou hlavou, která furt něco hlásí. Na řešení jsem zatím nepřišel a žádné mě nenapadlo. Prostě na to kouknu a vidím, že toho žraloka nedostanu přes ty železné trubky, co jsou kousek od východu. :-?
Podle mě musíš nějak dostat ty kraby dovnitř tak, abys posunul zprava tu levou desku tlakem na kraba, který tlačí na kraba, který tlačí na kraba, který tlačí na desku. Sice se mi to taky ještě nepovedlo, ale tak nějak to musí jít. Nebo aspoň podobně.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

Jab: ty kraby tam dostaneš snadno, musíš použít všechny
nezapomeň včas shodit toho nahoře, ty nalevo si posouvej jednoho podruhym, finta je v tom, že můžeš posunout předmět do strany tak, že ho shodíš z rybičky. pro přesun kraba pravo musíš použít tu desku co je tam pravo taky, tu desku vlevo (myslím, že jsou tam dva krabi) zase musíš nechat na místě (jen, co si pamatuji)
jediný předměty, který člověk nepoužije, jsou ty na který se buď nedostane anebo jenom překáží (např. kříž ve výtahu)
Daemon, 7c: je fakt, že někdy stačí maličkost - např. level s kanóny, zpočátku jsem se tahal s tím mečem nahoru a pak přišel na to, že je to zbytečné, nebo level s Vikingy ten druhý (X Vikingů a pes), taky nakonec jednoduchý
škoda že jsem musel vyšetřit místo pro mody BG, který jsme pak dávali pryč, budu muset některý levely jet znova (alespoň je mám trochu v paměti)
s těma Woknama jsem fakt zvědavej, jestli na to potom přijdu) - ta nemožnost uložení pozice po projetí bonusu (hra v DOS) je příšerná
myslel jsem si, že právě tam je ta finta, ale rybky pro jedou DOSem a nic
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Krokyn: On se na to neptal. Napadlo tě,že třeba řešení znát nechce :naughty: :roll:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

LordArian píše:Krokyn: On se na to neptal. Napadlo tě,že třeba řešení znát nechce :naughty: :roll:
Mně to je stejně jedno. Teď nějak nemám moc času na hraní. :-?
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

LordArian: ne, ani to nechci řešit,
osobně by mi nevadilo, kdyby mi někdo s těma Woknama helpnul. neberu to jako záležitost prestiže -> hurá vyřešil jsem FF
Uživatelský avatar
josh
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 29.9.2005 17:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od josh »

Krokyn píše:LordArian: ne, ani to nechci řešit,
osobně by mi nevadilo, kdyby mi někdo s těma Woknama helpnul. neberu to jako záležitost prestiže -> hurá vyřešil jsem FF
ale potom neprozijes tu finalni katarzi ;-) to je na hrach to nejlepsi - i kdyz hry uz dlouho prilis neparim - programator
http://www.baldursgate.ic.cz - web o Baldur´s Gate 1, 2
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Krokyn píše:LordArian: ne, ani to nechci řešit,
osobně by mi nevadilo, kdyby mi někdo s těma Woknama helpnul. neberu to jako záležitost prestiže -> hurá vyřešil jsem FF
myslím,že stačí do vyhledávače zadat Fish Fillets a určitě ti vyjede nějaký odkaz,kde bys řešení našel 8-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Někdo to ale třeba chce vyřešit sám (třeba já 8-) ), tak tu moc nespoilujte.
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

LordArian píše:myslím,že stačí do vyhledávače zadat Fish Fillets a určitě ti vyjede nějaký odkaz,kde bys řešení našel 8-)
Jedna taková stránka je... Je tam myslim všechno. Takže teď už to slavné dohrání nebude taková bomba..
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
josh
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 29.9.2005 17:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od josh »

Souhlasim, ten master webu to pekne posr*l dle meho nazoru - zkazil motivaci cely hry a snahu programatoru, aby se hrac dostal do zaslouzene sine slavy! :-x :-x
http://www.baldursgate.ic.cz - web o Baldur´s Gate 1, 2
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

osobně nepovažuju svou "radu" za natolik dostatečnou, aby měl každej tenhle level vyřešenej (téměř jako kdybych řekl, že musí střídavě přepínat mezi rybkama), jediná 100% rada je nahrání levelu do avi, tak mne tu moc necupujte, jasný?

ještě mne napadá - takový stránky by mohl udělat jedině "špion" ve firmě, nebo nějaká svině (podle vás) ze síně slávy - docela prča, asi se na ně schválně kouknu (jestli jsou)

tak nejsou (alespoň ne české), ale zajímavě vypadá alespoň seznam cheatů přímo od výrobce:
http://www.altarinteractive.com/pages/fillets_cz.html
až si rybky nainstaluju zpět, hned je vyzkouším, co vlastně dělají ;-)
Naposledy upravil(a) Krokyn dne 7.10.2005 20:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

som tu jediny kto to presiel? Jezkovy voci :lol:

ale hral som to davno, taze 'porad mi, ako prejst 37. level' mi nic nepovedia :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

elessar: a znáš někoho z blízkého okolí, kdo je vyřešil?
podle tvého příspěvku předpokládám, že ses ani nenamáhal zaregistrovat k těm celkově 38 úspěšným řešitelům

kde bereš ta čísla levelů
Naposledy upravil(a) Krokyn dne 7.10.2005 20:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

ku komu? resp. to sa niekde aj registrovalo? sorry, ja ked som to hral, som este nemal net, taze toto vsetko asi behalo mimo mna
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“