Sny

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

já sem se dneska ve snuz ocitl na náměstí. byla noc a pár lidí se tam pralo. říkal sem si, že musím zmizet, a tak sem nenápadně kráčel pryč. nepokoje se ukázaly být v celém městě a když si tak du kolem školy, zahradí mi cestu velkej, trochu při těle, ale nejspíš dost silnej černoch. tak se mu snažím vysvětlit, že nejsem rasista a že jako fakt všechno vpoho...mno rasistou se ukázal býti spíš onen černoch a začal mě honit po městě. naskočil sem zrovna na rozjíždějící se autobus, který byl skoro prázdný. jen vzadu stála jedna holka. hezká. a pak už následoval jen krásný a dlouhý polibek... mno a v nejlepším, se má přestat, že? jako na potvoru sem se probudil...
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

Zdálo se mi, že Zemi napadla invaze mimozemských vetřelců, pročež jsme evakuovali lidstvo v pantografických jednotkách. Na mě zbyl plamenomet na prodlužováku...když jsem potkal jednoho z mimozemšťanů, nestačila mi prodlužka a než jsem našel další nejbližší zásuvku, došlo mi palivo... S mimozemšťanem jsem se spřátelil a přišel na to, že by ho stačilo oženit...což jsem udělal. Krátce na to jsem mu ale jeho lidskou ženu svedl a začal jí orálně uspokojovat. Na to se on zvedl, otevřel dveře a tam sedělo 12 představitelů katolické církve, pročež jsem té (byť bohulibé činnosti :-) musel zanechat, abych nebudil pohoršení...
No a pak už jsem se probudil... Dá se něco o tomhle najít ve snáři?? :lol:
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Sny se mi zdávají málokdy, ale zrovna tento týden se s nimi roztrhl pytel.

Moc si toho nepamatuju, tak jen takový úryvek.

Byl jsem v paláci, oháknutej v uniformě jak francouzký generál z doby Napoleona. Jen toho zlata na mě viselo trochu víc. Všelijaký řetezy a metály. Měl jsem jít na nějakou audienci. Čekal jsem tam s bandou lidí, který byli oblečený úplně normálně a byli to mí známí. A pak ta komedie začala. Pustili nás dovnitř.

Byl to velikej pokoj a v něm byli podia a obě ukloněná šikmo dopředu.
Na pravém podiu byla přehlídka hraček (asi darů) pro následníka trůnu.
Byly to opravdu krásně vyvedené hračky ve stylu sádrových zvířatek, autíček a jiných ptakovin, jako na těch prastarých kolotočích. Prostě velké figurky.

Na levém podiu seděl na trůnu následník. Nevím jak to vím, ale měl to být anglický princ. Ostatní z naší bandy kolem něj prošli a ukláněli se mu. Já přišel na řadu poslední. To podium bylo dost vysoké, takže jsem dole viděl jeho konstrukci a milý princ měl nohy ve výšce mých očí. Jo vzhlížel jsem k němu. A jak jsem procházel kolem zavadil jsem asi ramenem o konstrukci podia a něco jsem urval. Strašná rána. Naštěstí to podium nespadlo. Podíval jsem úzkostlivě na prince a marně hledal omluvná slova.
Nakonec ze mě vypadlo: "A takhle je to se mnou vždycky." To jako ve smyslu, že jsem pravidelně jako slon v porcelánu. Což je mimochodem pravda. Jen jsem to dořekl, nastal takový šum. "Nemluvit!" a "Ticho.". To jako, že se s princem nesmí mluvit. Pokoušel jsem ještě něco ze sebe vysoukat, ale už jen ta myšlenku opět vyvolala výše zmíněný šum.
Odcházel jsem podél prince dál. Asi po 4 m jsem se otočil a ještě se mu chtěl omlouvat. On se otočil taky a chtěl něco říct. Žádný z nás nenašel slov. Viděl jsem na něm, jak strašně moc si chce popovídat, ale prostě to nešlo. Dvorní etikata to nedovolovala. Bylo mu odhadem asi 25.

A to je všecko. Strašně divný sen. Překvapil mě, protože takový sen se mi nikdy nezdál. Obvykle jsem ve snu brutálně válcován. :-?
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Dneska se mi zdalo, ze kourim marihuanu... a pak me ve skole kamos nutil, at se s nim jdu zhulit... haluz :):D.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

necrotising_ píše:Dneska se mi zdalo, ze kourim marihuanu...
Heh, mně se dnes zdálo to samé :shock: A to jsem ji nikdy nehulil :naughty:
A kuriozní bylo, že jsem ji hulil s jedním kantorem (kterým, nebudu uvádět, přece jen je to známá osoba :lol: ) Na to jeho: "pojď, dáme toho špeka napůl" asi hned tak nezapomenu :lol:
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

No ja prave taky nehulim :).
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

...po delší době se mi zdál opravdu hezký sen...bylo mi dvacet a na svět jsem se smála z Mont Everestu, který jsem vyšlápla s bandou podobných dobrodruhů za jediný den, jen nevím, proč jsem měla kapuci do půl obličeje, úplně bílé vlasy a k čemu mi byl ten obouručák...hm?ovšem můj přítel se usmíval taky a to potom :twisted: není publikovatelné.... :oops: jak říkám...hezký sen... :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Jdouce včera spát ukašlaná, s podivným pocitem a sevřeným hrdlem, byloť mi jasné, že ráno bych nepromluvila ni slova a měla teplotu, i rozhodla jsem se aplikovati methodu "zkusíme to skrze sen".
Začátek - nějací gentlemani v černém se mnou hovoří, stále ze sebe nemohu vydat hlas, hovoří tedy spíše na mne, posléze mě odvezou do ústavu pro choromyslené. Obrovská místnost, já dostanu místo až úplně v rohu, na matraci na zemi - je tam klid. Obecně se pacienti nijak neprojevují, dokud nepřivedou značně hysterického pána, jež se svíjí na posteli, pak se utrhne ze řemení, kterým byl připoután a freneticky vykřikuje "Křesťanství! Křesťanství! Křesťanství!", přičemž v mezerách mezi výkřiky bouchá hlavou do stěny. Vidím, že tady mi to bude k ničemu, přesunuji se tedy domů a rozhodnu se použít klasickou rekvisitu japonských horrorů a jednu věc, kterou nemám dvakrát v lásce..
Doma - v komoře je monitor. Vypnutý. Vedle mě sedí jeden můj velmi dobrý přítel, něco mi říká, ale já stále nemohu mluvit. Otáčíme se tedy na monitor - ač je vytažený ze zásuvky, začíná na něm problikovat šedivý zrnící pruh, kamarád zmizí a na monitoru se začíná objevovat čím dál tím jasněji obraz, který nepůsobí vůbec příjemně, jdu od monitoru rychle pryč a snažím se otevřít koupelnu, nejde to, zamčeno zevnitř, stále nemohu mluvit a nemám ani sílu, abych do ní bouchla pěstí. Najednou se dveře rozletí, kolem je černo a těsně přede mnou je onen obraz...křičím na něj a probouzím se.
No a dnes ráno, i když trochu chraptivě, mohu mluvit 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Stáva sa vám niekedy, že sa prebudíte do takého stavu ( to je asi len teda čiastočné prebudenie ), že okolo seba rozmazane vidíte, ale nemôžete sa pohnúť? ono to nie ani stav prebudenia je to taký polospánok... proste len slabo vidíte, ale uvedomovať si, že sa niečo deje si schopní uvedomovať príliš nie ste. Keď sa potom neskôr zobudíte, na túto situáciu si pamätáte len matne...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Yachiko: Jasně - tohle se mi stávalo obzvlášť při odpoledním spánku na koleji (nebo alespoň myslím, že to bylo něco podobného) - hlavně jsem nedokázal poznat, jestli spím nebo bdím :-) Ne že by v tom byl rozdíl :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Mne sa to v poslednom čase už dlho nestalo... ale na niekotré prípady si živo pamätám...
Inak slovné spojenie "hlavně jsem nedokázal poznat, jestli spím nebo bdím " je pre túto situáciu veľmi vystihujúce...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Stalo se mi to napr. tehdy, kdy se mi zdalo nekolik tech snu plnych smrti :). Ale pohnout se po nejakem case dokazu.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Tak se mi zdálo o PISSu č. 2 :lol: bylo to v nějakém hotelu styl Overlook ze Shining a potuloval se tam nějaký zabiják :twisted: a vůbec se tam děla nejrůznější zvěrstva a interakce :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria: hmm, tím by jsme se mohli při konání DISSu inspirovat :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

AlieN: Nejsem proti, JÁ to v tom snu přežila :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“