Sny

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Ajantis: no, když už varování, mohl bys říct, jak často se ti tvé sny splňují?

A taky být trochu konkrétnější a prozradit jak zemřel, jaká byla jeho poslední slova, výhružky či tak :-D.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Ajantis: :lol:

Hmm, taky jsem měl dnes zvláštní sny, dokonce několik. Vybavuju si dva: V prvním, velmi krátkém snu, jsem šel do malého obchůdku, a když jsem chtěl platit, tak vešel dovnitř i nějaký ošklivý tlustý plešoun a už ve dveřích začal něco dokola kvákat - znělo to jako "farewell" (heh, teď jsem si uvědomil tu asociaci na Adieu :lol:) s podivným žabím přízvukem ne nepodobným tomu občanů Innsmouthu z Call of Cthulhu: DCotE. Pak se ke skandování těch nelibozvučných slov přidal i prodavač a oba maníci po mně skočili. To jsem se s křikem probudil. :lol:

A druhý sen se odehrával ve školce. Spolu s několika kamarády jsem tam měl na starosti jakýsi psychologický experiment, ale pak někdo začal dětičky jedno po druhém vraždit. A tehdy jsem se vzbudil. :-( :-D
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

jednu dobu sem míval dost nechutnou noční můru:

Ležel sem na posteli uprostřed gigantické kruhovité místnosti. Všuda tma jenom tak 2 metry kolem postele hranice světla, a po okraji té obrovké místnosti něco chodilo, nevědel sem jak to vím ale něco se tam pohybovalo. Pak sem zavřel oči a rychle je zas otevřel a to nšco bylo o kousek blíž, cítil sem strach a tak sem zase zavřel oči, a hnet sem je zas otevřel a bylo to zas blíž. Tak to šlo pořád až do chvíle kdy to bylo těsně za hranicí světla...zavřel sem oči a probudil sem se.
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Teď jsem měl hrozný sen. Z ničeho nic vyskočilo okno, začal se mi formátovat HDD, tak jsem pohotově resetoval PC, mačkám del abych se dostal do BIOSu, na klávesnici "vyloupané" všechny klávesy, nic nereagovalo a místo bootovaciho "knight riider" loga windowsxp tam vyskočil nějaký hrozivý obrázek, až jsem se lekl a probudil. Že bych dle snáře měl už konečně přejít na Windows Vista? :lol:
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Tak tenhle sen se my opravdu zdál a jsou to dva dny nejprve se mi zdálo že skáču po střechách takých divných paneláků a honí mě šmoulové se samopalama (nejspíš odkaz hry Blip a Blop) a pak blik najednou sem byl v úplné prázdnotě zase blik a byl jsem v mé vesnici nad kerou kroužily dva draci a spalovaly každého kdo vyšel ven , jednoho jsem odkrouh ani nevi jak a pak jsem se probudil o půl osmé ráno a dost mě mrzí že to nepokračovalo. :evil: :evil: :lol:
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mamut »

Poslední zapamatovaný sen? Koukal jsem se onehdá na Silent Hill a ejhle nezdálo se mi o něm. Zdálo se mi o tom že jsem trapně neuspěl u nějaké debilní zkoušky ve škole. A to při večerním studiu při zaměstnání máme jenom písemky. :-D
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
kanon
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 4.9.2014 10:32

Re: Sny

Příspěvek od kanon »

Také se pochlubím se svým snem. Tedy ve snu jsem viděl parašutisty seskakovat padákem. Podíval jsem se i do snářů, jaký může mít takový sen asi výklad, a např. zde http://snar.unas.cz se píše že: padák - vidět několik parašutistů, to znamená: "Předzvěst masových hnutí v zemi." Hrome, to nás asi čeká nějaká revoluce, nebo co :shock: :-D
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“