BG2: ToB: Strážcova tvrz [Watcher's Keep]

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Tokkar: Jako takový starý matador bys mohl vědět, že v IE hrách záleží dost na náhodě. :-) A na složení skupiny též.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Adieu píše:Tokkar: Jako takový starý matador bys mohl vědět, že v IE hrách záleží dost na náhodě. :-) A na složení skupiny též.
Složení skupiny je v BG2 řekl bych velmi málo proměnlivé. Moc na výběr nemáš.
Já to jel hraničárem CHARNAME, Jaheirou, Aerii a Imoen, tudíž žádný těžký řezníky jsem v grupě neměl. Dal jsem všem melee útok, což jak sám uznáš, v tehle sestavě není nic moc. Stačilo to. A když to někomu nejde před koncem ToBu tak je to fakt divný.

No zkusím na to doma kouknout.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Tak už jsem z bludiště venku.Nakonec ten otrokář byl docela v pohodě.Ale mám jiný problém.Jsem u šíleného stroje.Zadala jsem do něj podle deníku toho chlápka co tam byl zavřený a zkoušela i jiné věci.Pak jsem chtěla jít do portálu a on není aktivován.Vždyť jsem ho aktivovala tím prvním.A to mi dalo 18 lahviček života.Tak co mám dělat?
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

V první řadě se podívej, jestli jsi nepřišla o zkušenosti nebo nějaké body vlastností, on to ten šílený stroj občas dělá :)
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Už jsem to vyřešila.Jsem skoro na konci (doufám) a dělá mi starost matka úlu.Asi na ni musím s nemagickýma zbraněma.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

přemýšlím, kde byla matka úlu :think: Každopádně si nevzpomínám, že by ji nevadily magické věci...
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Vanda píše:přemýšlím, kde byla matka úlu
Strážcova tvrz v jedné z partiček u poslední pečeťi. Sendaina enkláva.
Asi byla ještě i někde jinde, ale hlava už se na víc nezmůže :D

Jinak si také nevzpomínám, že by byla nějak zvlášť odolná. Celkem jí myslím vadila i plošná kouzla. Ale které - z těch asi 5i co jsem tam vždy házel - nejvíce, to netuším :D
Naposledy upravil(a) Frosty dne 4.4.2007 11:20, celkem upraveno 1 x.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Frosty: Matka úlu byla tuším v Underdark,v doupěti beholderů, ale ruku do ohně bych za to nedala.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Vampiria: tam byl snad jen starší orb a ten mi napoprvé dóst zavařil, ale v Underdarku byla matka úlu u mozkoužroutů, teda taky si to jen myslím.:-)
Skoro mám pocit, jakobysme to nikdy nehráli a nebo měli značné výpadky paměti. Každopádně nám asi moc nezavařila, jinak bychom si pamatovali, kde jsme ji potkali. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vanda: Starší orb, matka úlu..všechny ty okaté koule se mi pletou :doh: a mně tedy nezavařili určitě, jelikož jsem až na jednu či dvě výjimky hrála BG 2 zásadně s postavami vytuněnými v SK. 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Matka úlu byla myslím u Sendai.Mě to zkrátka stále píše u všech zbraň neúčinná :cry:
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

bude na sobe mit vsechny mozne ochrany. Chce to rusici kouzla jako zlom, obrannny sleh...
Obrázek
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

aha, už se mi vyjasnilo. Aha, na tu jsem chrila kouzlo jako dračí dech a pod., některá z postav měla možná meč, která snižovala magickou odolnost a určitě jsem používala i kouzla jak říká Tinnarr, tedy zlom kouzlo a pod.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Nj, taky všichni, co jdou na Beholdery, mají v jedné ruce štít a v druhé svírají svačinu a přemýšlejí, jestli v ní je dostatek sýra. No a pak se diví, že je něco i škrábne a že ti lepší Beholderové nejsou takoví idioti. :-)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

drake127 píše:Nj, taky všichni, co jdou na Beholdery, mají v jedné ruce štít a v druhé svírají svačinu a přemýšlejí, jestli v ní je dostatek sýra. No a pak se diví, že je něco i škrábne a že ti lepší Beholderové nejsou takoví idioti. :-)
Všichni? Tedy i ty, že ano draku? :twisted:

Mno ja jsem na beholdery posilal jednoho vojina s plastem zrcadleni, stitem co daval mentalni odolnost, popripade long sword Drakobijce s ochranou proti strachu. A tenhle jeden vojin je takrka bez ujmy dokazal zpopelnit i kdyz jich na nej bylo skoro deset. viz. lokace ve Stokách nebo beholderi enklava v Podtemnu. Jedina zbran, ktera na takoveho vojina ucinkuje je Vezeni.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“