Lazaret aneb koutek kriplů

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Stěžuju si na svařování :evil: Borec vaří já mu držím železo. Vyskočí kulička a i přes poměrně odolnou a silnou rukavici mě popálí. Teď mám díru do prstu, blbě se to hojí a chvílema to bolí jak sviňa...

A nejhorší na tom je že na tohle zranění mi nedaj neschopenku a já si nedám vegáč :evil: A navíc to vypadá blbě a jizva bude taky vypadat blbě prostě mazec....
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

pitomá alergie, pitomý alergeny a pitomé řepkové pole hned u práce... Už jsem byla docela v pohodě, ale letos je to fakt krutý. :evil:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Tak jsem si to koleno zase po...rvil včera jsem si místo na židli sednul do prázdna a od té doby nemůžu chodit.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ty jsi ale šikovný kluk. Takhle si z toho kolena vyrobíš nekonečnou telenovelu.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Neferit Sr. píše:Ty jsi ale šikovný kluk. Takhle si z toho kolena vyrobíš nekonečnou telenovelu.
Nechci vypadat jako hňup,ale co má "Anthonio neodcházej" společnýho s rozbitim kolenem?
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Nebudeš tomu věřit ale mají spolu společné to nejdůležitější:
Dalcorovo koleno i Antonio nevím co jsou nekonečné příběhy dnešní doby. Akorát že Dalcora je mi líto a na kraviny se nedívám.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

LORD celadrius píše:
Neferit Sr. píše:Ty jsi ale šikovný kluk. Takhle si z toho kolena vyrobíš nekonečnou telenovelu.
Nechci vypadat jako hňup,ale co má "Anthonio neodcházej" společnýho s rozbitim kolenem?
Solidně rozbité koleno (v mém příapdě přetrhané křížové vazy) jsou stejně solidní otravou jako sledování Telenovely? Třeba.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Kolena jsou taková zvláštní (kdysi jsme velmi rádi hráli tzv krvavé koleno....) potvorská...a z nějakého zvláštního důvodu asi nejohroženější část lidského těla... zabýval se tím už někdo? 8-) (jakkoliv ;-) ) :lol:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Vanda píše:pitomá alergie, pitomý alergeny a pitomé řepkové pole hned u práce... Už jsem byla docela v pohodě, ale letos je to fakt krutý. :evil:
Tak, tak a ještě trávy (jsou jednoduše všude)...a nezaprší... :-? 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

Sirine píše:Tak, tak a ještě trávy (jsou jednoduše všude)...a nezaprší... :-? 8-)
tak ak by som bol alergicky na travy, tak sa obesim :-D

nastastie mam alergiu na plesne, huby a taketo svinstvo, podozrenie na astmu, cize cigarety musim poriadne obmedzit, az vylucit, no a tak celkovo no...

cize aby som nebol OT, tak sa stazujem na moj organizmus a na to,z e musim prestat s fajcenim :-x
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Na alergie tohoto typu netrpím a tak jsem z tohoto pohledu spokojený člověk. Vás alergiků je mi líto. Jednoho mám vpráci a je na něho někdy politování hodný pohled.

Sirine - u nás prší jak u blbých a tak se zdá že tydy pylů moc melétá. Na druhou stranu začínají kvést lípy. To bude pylu.

Asi se zajedu podívat na lipovou alej na Blansek. Je to asi tak 200 obrovitých starých lip a v květu vypadají naprosto úchvatně. Ale to alergikovi radost neudělá.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Neferit Sr. píše:Na alergie tohoto typu netrpím a tak jsem z tohoto pohledu spokojený člověk. Vás alergiků je mi líto. Jednoho mám vpráci a je na něho někdy politování hodný pohled.
Asi se zajedu podívat na lipovou alej na Blansek. Je to asi tak 200 obrovitých starých lip a v květu vypadají naprosto úchvatně. Ale to alergikovi radost neudělá.
Tvoje ítost je milá.Já jsem alergickej na Jarní,letní a podzimní pyli,na roztoče,plísně,peří,srst a na našeho tělocvikáře.

A nám tady ve Varech zbourali i pitomej kaštanovej park.
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

No ano, je to silně exponovaný kloub a zranit jej nedá moc práce. Na druhou stranu si myslím, že zranění kotníků je více. Ale to je pouze můj osobní pocit.

Já měl koleno vyhozený jednou. Kotník třikrát, tedy oba dohromady. Rameno - pravé jsem si vykloubil dvakrát. A byl to pokaždé slušný vodvaz. Hlavně to nahazování. Nevím co mě bolelo více.

Ale statistika by mě samotného zajímala. Pokud by ji někdo znal, bylo by to zajímavé.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

tak mne sa nieco s kotnikami stane kazdu chvilu... odkedy som ich ako este maly mal roztriestene, tak mi robia len problemy :-x
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Sirine píše:
Vanda píše:pitomá alergie, pitomý alergeny a pitomé řepkové pole hned u práce... Už jsem byla docela v pohodě, ale letos je to fakt krutý. :evil:
Tak, tak a ještě trávy (jsou jednoduše všude)...a nezaprší... :-? 8-)
Zvlášť když se počítají do trav i stromy. Klasický rozhovor u nás doma. "Venku je tak nádherně, otevřu ti okno, abych sem pustil(a) trochu čerstvého vzduchu"
Já na to "myslíš alergeny?" a okno zůstáva zavřené. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“