Software

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Software

Příspěvek od sevencreature »

Ok. Ještě je možné, že jde o vadný soubor (případně špatně vytvořený).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Re: Software

Příspěvek od Landor »

Tak chyba ve videu nejspíš nebude. Jelikož jsem velmi toužil film zhlédnout (celkem se mi líbil :-D ), tak sem využil VLC Player a v něm to bylo bez problémů. Škoda MPC je klasika, na kterou nedám dopustit, a zatím sem nepřišel (nezkoumal) to, čím to může být. Bláhově jsem odinstaloval CCP a nahodil nejnovější verzi i s integrovaným MPC, bohužel to nepomohlo... :-x
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Software

Příspěvek od sevencreature »

VLC používá svoje interní kodeky, takže je nezávislý na systému (AFAIK). Jeho jediná výhoda (AFAIK :mrgreen: ).

Očividně máš nějaký problém - použij GraphEdit ( http://www.digital-digest.com/dvd/downl ... #downloads ) a podívej se, jak jsou za sebou řazené filtry, jestli narazíš na ten, co dělá problémy.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Re: Software

Příspěvek od Landor »

sevencreature: a mohl bys mi prosím vysvětlit, jak z toho grafu poznám co je tam blbě? :eh:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Software

Příspěvek od sevencreature »

Otevři tam ten tvůj video soubor, udělej screenshot a ukaž ho.

Takhle by to mělo vypadat:
http://img145.imageshack.us/img145/4116/ogmey1.png
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Re: Software

Příspěvek od Landor »

Tož mám tam toto: Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Software

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, podezřelé.

Můžeš ještě udělat test render v CCCP Insurgentu? V menu "Tools" je to "Test Render..." - výsledek zkopíruj a postni.

A ještě - máš korektní CRC?

[a4e]Vampire_Hunter_D_Bloodlust_Part1[divx5].ogm 36E1E16B
[a4e]Vampire_Hunter_D_Bloodlust_Part2[divx5].ogm 76DCBA0A
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Software

Příspěvek od MCZ »

Co používáte za vypalovací software? Já se snažil najít nějakou solidní freeware alternativu za Nero, ovšem u každé se nezanedbatelný počet uživatelů zmínil o tom, že jim daný program spoustu disků poškodil.

Hmm, dá se OEM vypalovací soft jen tak dokoupit? Myslím tím - vím, jak je to s OEM licencí u OS (tj. kupuje obvykle se zároveň s novým PC/NB), ovšem jak je tomu u jiného software?
Tohle totiž není tak špatné (dokonce ani z tohoto balíku všechny funkce neužiju) - Nero 7 Essentials Suite OEM CZ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Software

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Ad koupě OEM - záleží na konkrétním prodejci :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Re: Software

Příspěvek od SiNuHeT »

Používám CDBurnerXP.
O poškozených plackách dost pochybuju, asi si dotyční stěžující koupili nějaké šmejdy z Číny za 15 Kč/kus.
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Katie
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 18.6.2006 13:40
Bydliště: Close to you... lurking in the shadows... watching your every move
Kontaktovat uživatele:

Re: Software

Příspěvek od Katie »

Eh? Jsi z trochu drahého kraje. Já naposledy kupovala Verbatimky ve spindlu za cca 8Kč/kus.. za 14 už jsou i se slim obalem. :roll:
Obrázek
UNIX is user friendly, it's just picky about who it's friends are.

Kousátko
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Re: Software

Příspěvek od SiNuHeT »

S těma 15 Kč jsem fakt přestřelil :-) Už jsem asi půl roku nevypaloval, zálohuju jen na externí HDD, takže ceny placek mě nějak míjejí.
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Software

Příspěvek od MCZ »

Zrovna zkouším Windows Media Player 11. Jak jsem předchozí verze neměl moc rád, musím říct, že ta jedenáctka je zatím skvělá; hlavně ta možnost přidat ji jako panel na taskbaru je výborná :-P. A taky lze libovolně měnit barevné schéma, takže skvěle zapadne k Zune :mrgreen:.

Též Windows Live Mail coby emailový klient je dost parádní volba. Dlouho jsem užíval Outlook Express a nebyl tedy problém si převyknout. Na rozdíl od Mozilly Thunderbirdu, který jsem zkoušel dříve a ani za nic se mi v něm nepodařilo zapnout filtry. Mimochodem, fakt, že MS nepodporuje import/export emailů a kontaktů do "nepřátelských" klientů (např. právě Thunderbird) by mě v nejmenším nepřekvapilo, ovšem, že Thunderbird NEMÁ export vůbec, to mě celkem dostalo. (Má pouze podělaný addon pro automatické ukládání e-mailů, který mi z nepochopitelných důvodů dokázal uložit pouze třetinu mé pošty... to převádění pošty mezi klienty byla fakt sranda; naštěstí jsem MT používal jen pár dní, takže se ztratilo jen něco spamů).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Software

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Jj, WMP 11 je na hudbu fajn.

Ad maily - TB mám celkem rád, má vše co potřebuji a lepší možnosti nastavení než WLM (tedy až na blbé hledání). Škoda, že jsem nucen "trpět pod jhem" Outlooku :mrgreen: Ale bohužel se nedá nic dělat, svět z nějakého zvráceného důvodu bere Outlook jako standard a nezbývá se než přizpůsobit (no, přiznávám se, že nebýt toho, že stojí 3 000 Kč, tak bych si nestěžoval :-) ).

Ad export/import - pokud nejde o stovky MB, tak to obvykle řeším znovu stáhnutím ze serveru :-) A pokud to není možné, tak exportovat TB není žádný problém - ty maily nejsou v žádném proprietárním formátu, tj. můžeš je exportovat prakticky jakkoliv.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Re: Software

Příspěvek od SiNuHeT »

Já se jen tak naivně zeptám: jak se vám podařilo nainstalovat WMP11? Máte origo systém? Nemyslím to nijak zle, mně díky nelegální kopii XP WMP11 nefunguje.
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“