Fahrenheit

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Twilight
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 21.11.2007 8:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Twilight »

A sme v bludnom kruku... mozno nadej lezi v tom mnozstve malych hernych studii, ktore sa v poslednej dobe vynorili :) Ale tie zas nie su schopne marketingovo konkurovat gigantom od EA a podobnym spolocnostiam...
...you live, you learn...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od MCZ »

Dohráno (za cca 8 hodin herního času). Dlouho mě žádná hra tak nepotěšila a nezklamala zároveň, jako právě Fahrenheit. Ještě se rozepíšu.
yenn píše:(...) musím dodat pochvalu hudebního doprovodu - především skladby, která hraje u Carly doma (...)
Ta byla opravdu výborná. Zkouším teď desku Quixotic od Martiny Topley-Bird, ze které skladab pochází; není to úplně to samé, ale poslouchá se celkem dobře (snad se hned neoposlouchá).

BTW na megahrách je teď Fahrenheit za 149 Kč; sice polská krabice, německý autorun, ale hra je naštěstí kompletně v angličtině (mj.).

Mohu jedině doporučit: http://eshop.megahry.eu/Atari/Fahrenheit_g402.html
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Jab »

MCZ píše:BTW na megahrách je teď Fahrenheit za 149 Kč; sice polská krabice, německý autorun, ale hra je naštěstí kompletně v angličtině (mj.).

Mohu jedině doporučit: http://eshop.megahry.eu/Atari/Fahrenheit_g402.html
To je tedy "novinka"! :mrgreen:
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Fahrenheit

Příspěvek od MCZ »

Jab: jen jsem to zmínil kvůli té krabici (to mě opravdu dost zmátlo a když jsem hru objednával ani jsem se na tohle nepodíval).
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Fahrenheit bude jako plná hra u Score 180 (vychází někdy v lednu).
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Máte taky někdo hru ze SCORE? Já jsem na nervy, hra absolutně není schopná buď správně zobrazit tlačítka, která mám zmáčknout nebo prostě nebere v potaz, že jsem je už zmáčkl - zejména jedná-li se dvě červená (num up + curs up). Je to na nervy - akci si Lucasem v bance jsem dělal 18x kvůli tomu broukovi padajícím ze stropu a souboj mezi Tylerem a Carlou končí zpravidla 10:0 (jednou se mi podařilo 9:1) Teď ho jdu zkusit po 26. (a to to nepočítám od začátku) :boohoo:

EDIT: Mimochodem češtině se zdaleka vyhněte, nechcete-li si zkazit herní zážitek obrovským množstvím překlepů, gramatických chyb, fonty bez háčků a čárek a v neposlední řadě stavbou vět, nad kterou by se rozčílili i moji sedmiletí příbuzní.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Fahrenheit

Příspěvek od MCZ »

Caelos: co nižší obtížnost?

BTW proč pořád jdeš po těch českých verzích, když je pak vždycky kritizuješ? ;-)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

MCZ: Nevím, mám většinou hry v češtině rád (BG, IWD, hlavně P:T, i Bloodlines, Monkey Island atd.). Ale když je čeština špatná, což se mi děje v poslední době hodně často, tak se o poznatek podělím. Myslel jsem, že k Fahrenheitovi si na tom někdo dá záležet, čili že za zkoušku to stojí. K vymačkávání - nižší obtížnost jsem zkoušel, nepomáhá - nemohlo by to být zpožděnou odezvou monitoru?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Fahrenheit

Příspěvek od MCZ »

Zpožděnou odezvou monitoru? Hmm, takže máš i další zobrazovací potíže? V tomhle se fakt moc nevyznám, já ale s NB TFT displayem neměl problém. Nicméně tady si někdo stěžoval na podobný problém.

Jinak zrovna Fahrenheit je jazykově velmi nenáročná hra.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

MCZ: Jo, stěžuje si tam na úplně poslední sekvenci při útěku před brouky, ale ty poslední vůbec trefit nemusí. K těm zobrazovacím potížím - myslím, že i postavy se mi pohybují (byť jen lehce) zpožděně, navíc jsem posílil RAMky a hra se trochu trhá při plném nastavení, tak jak jsem to hrál se slabší konfigurací předtím. No a co se jazyka týká - úplně poprvé jsem měl pirátskou verzi, kde nešly aktivovat titulky, hru jsem tedy hrál jen s poslechem a i díky novým bednám jsem celkem bez problémů všem rozhovorům rozuměl, jen ty děti nějak divně vyslovovaly, tam to byl problém.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“