BG2: Saerileth

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Need a help!!! Sem v Sigilu, mám sehnat pro toho maníka portál pryč, došel sem za obrem, koupil ho, vrátil se k němu, a on mi furt dává kačky místo toho aby si to vzal, co s tim??? Možná by pomohlo vyvolat přes konzoli toho Mona ještě jednou, ale jak???
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Gorath of Anorien
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 7.3.2006 15:12

Příspěvek od Gorath of Anorien »

Neviem, ja som takyto bug nemal. Mne to islo na prvy krat. Skus nechat nejaky cas nez za nim pojdes, mozno sa vyspat. Alebo skus ist rovno za barmanom a ten ju ma, ak by si ho zabil tak po nom teoreticky zostane ta tycka, ci co to vlastne je, kouli ktorej si do Sigilu dosiel.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Tak sem si ho tam hodil přes konzoli a furt nic... Okrad sem barmana a nic neměl, zabil sem ho a taky ne... No nic, hodim si to přes SK, co se dá dělat...
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Neferit píše:No, zkoušela jsem Saerileth rozjet, schválně jsem si navolila mužskou hlavní postavu, romance je rozjetá, už jsem proběhla Sigilem, jsem v té podivné lokaci, kde je ten démon, co ji unesl. Démon je po smrti, Edorem má to žezlo (říkal něco v duchu, ať mu ho dám, že prý rozlomí zámky jejího vězení) - a pořád nic! Jenom tam stojí jak trubka a nic se neděje! Co teď (né, Deli si dávat nebudu)?
Taky se mi to stalo,musíš loadovat,spánek nejspíš nepomůže
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Zkoušela jsem i loadování - taky nic. Teď je to stejně jedno, jak nám klekl komp, tak se mi stejně nezálohovaly savy, takže budu muset hrát znova. Uvažuju, jestli stojí za to Sae vůbec instalovat - nic proti spolutvůrkyni Sillaře, ale minimálně ten hlas je prostě.... divnej. K patnáctileté holce mi prostě nesedí ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

To jo,ten mě docela zklamal,takovej zastřenej,oproti ostatním takovej nevýraznej
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Neferit píše:ale minimálně ten hlas je prostě.... divnej. K patnáctileté holce mi prostě nesedí ;-)
A neříkal jsem to :?: :!: 8-) ;-)

Mě ten quest fungoval normálně.. :think: :pray:
Marko
Sigilan
Příspěvky: 28
Registrován: 16.7.2006 23:22

Příspěvek od Marko »

ja som si nainstaloval Saerileth no nikde som nenasiel kde sa da nabrat do party
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

V chrámové čtvrti před paladinským řádem.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

Zakat píše:V chrámové čtvrti před paladinským řádem.
a nemusis byt nahodou dobreho pesvedceni ? :-o
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Ano, musí být dobrý a pro romanci mít charisma min 16.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Dovolím si jenom připomenout (áno :twisted: opakování je matka moudrosti), že 16 musí být základ, žádné lektvary, pásky, prsteny, pláště atd. ti nepomůžou ;-) v rámci jednoho rozhovoru totiž za tebou a Sae přikluše jeden její starý známý a tohle by ti strhnul -> a Serileth by z toho mohla mít šok :twisted: (a že bych jí to někdy přála :twisted: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Já ji vyhodil s party po splnění pár questů.Nemohl jsem ji vystát, má hroznou romanci a je namyšlená. :twisted: Ale možná ji někdy zahraju pořádně, ale budou to s ní nervy.Hrál jsem taky za paladina a ona mě furt říkala cosi o tom, že Carsomyr chce ona, jakoby šlo jenom o ní, potřebovala by na holou, teenager jeden :-P .Ale má pěknej portrét, asi je to kočka 8-)
EDIT: Nemáte někdo screenshot Sigilu?Docela by mě zajímalo jak vypadá v Baldur's Gate...nějak si to nadokážu představit.Možná mě to donutí puberťačku nainstalovat ;-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Zakat: Sigil (tedy pouze jedna část Úlu) vypadá v BG2 takřka stejně jako v P:T, akorát je bez hudby a zvuků, P:T postavy byly nahrazeny (do prostředí příliš nezapadajícímí) BG postavami a v té příslušné lokaci je přístupná pouze jedna budova.. - toť víceméně vše 8-)
Celé to na mě sice působí trošku uměle a těžkopádně (navíc se tam dvakrát dlouho neohřeješ), ale nostalgický účel to splňuje poměrně slušně a navíc se tam dají nakoupit docela kvalitní (i když ze začátku dražší) předměty..

btw: Skutečně nechápu, co tě na tom ztělesnění dobra a řádu tak moc irituje :?: :shock:
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Mno, možná ji ještě zkusím.Ztělesnění dobra a řádu mě nevadí, ale co je moc, to je moc.Jestli se to během romance zlepší, jsem schopen ji ještě zkusit.Láká mě Sigil, navíc je holka dokonce i schopná v boji, takže uvidím...
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“