Problém se vstupem do Bhallova chrámu

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Problém se vstupem do Bhallova chrámu

Příspěvek od Edvin »

Lidi potřeboval bych pomoct, mám takový malý problém. Mám nainstalované BG 1 - TuTu ale moje hra má nějako poškozený video na vstup do závěrečného Ballova chrámu a tak nejen že se video nespustí ale jako bonus mi to schodí i hru.

Potřeboval bych pomost nějakého dobráka který má nainstalované BG 1 - TuTu a kterému bych mohl poslat save před vstupem do chrámu on by vešel uložil hru a posla by mi nový save na můj mail.

Najde se mezi vámi někdo kdo se smiluje ? :cry:


( Omlouvám se všem správcům že jsem to dal opět na hlavní stránku, ale ve složce kde to bylo předtím si toho nikdo nevšímal a na hlavní stránce si to všimne víc lidí, já už jsem docela nedočkavej a rád bych tu hru dohrál, hned jak se z někým domluvím můžete to samozřejmě ihned smazat )
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Netuším, zda to bude fungovat i Tutu, tohle je z BG1:

CLUAConsole:SetGlobal("EnteredTempleBhaal","GLOBAL",1)

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Boužel to nefunguje.

Lidi, to se vážně nenajde nikdo kdo by měl nainstalované TuTu ? Potřebuju jen vejít do chrámu. Celá záležitost i s posláním zabere pár minut :cry:
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

S tebou je potíž brachu. Tutu tu zřejmě nikdo nainstalované nemá, ale neházej flintu do žita - třeba se k nějakému výsledku dobereme.

Pokus č. 1: Zkus ty filmy úplně smazat. Smaž všechny mve soubory ve složce override (a kdyžtak i bify, které mají v názvu mov(ies)).

Pokus č. 2: Zjisti si, jak se jmenuje ta úroveň - Tutu je totiž trochu přejmenuje, ale pokud zjistíš, jak se jmenuje úroveň, kde právě stojíš (L nebo X), tak už pak najdeme ten příslušný skript (název_úrovně.bcs) a opravíme to.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

No, ve složce Overrite u BG 1 ani u BG 2 žádné soubory mve nejsou a pokud smažu všechny filmy ( u BG 1 ) hra se ani nespustí a hned to dělá to samá jako když se pokouším vstoupit do toho chrámu. ( tak samo i když smažu jen filmy z 5 disku )

Ale napadlo mě něco nového.

BG 1 - TuTu využívá pouze engine BG 2 , ale data sve by měla zůstat nezměněná ne ? Takže by mi mělo stačit jen pokud by měl někdo nainstalované BG 1.

Nebo se pletu ?
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Jasně, BG1Tutu má většinu souborů stejných a tudíž by ti to pomohlo, ale problém je, že ty soubory přejmenovává, takže musíš zjistit, jak se jmenují v BG1Tutu. Stejně tak je možné, že se proměnné té oblasti jmenují trochu jinak a proto ti soubory z BG1 nepomůžou 100%. Jak jsem napsal, potřebuji ten skript (přípona bcs) s názvem úrovně, kde hra padá.
Žralok, který štěká, nekouše.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“