Suffering

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Suffering

Příspěvek od sevencreature »

Hráli jste? Docela zábavná hra - tak nějak bych si představoval strašidelné potvory - a ne ty směšné ubohé figuríny v Silent Hill 2.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Hrál jsem a docela mě to bavilo, potvory skutečně skvělé. Nebýt jistého technického bugu, snad bych to i dohrál, ale takhle z ní mám spíše rozporuplné pocity.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jaký technický bug? Přijde mi to jako skvělá hra :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Byla tam nějaká přestřelka ve vězení s tím šerifem. On ani jeho kumpáni nebyli problém, ale ten jeden obyčejný strážný... byl prostě nesmrtelný. Zatímco kámoš jej skolil pár ranami, já do něj vystřílel snad všechnu munici co jsem u sebe měl + ten kulomet, co tam byl poblíž. A on prostě pořád žil. Nahrával jsem to několikrát ale nic, a starší save byl až hodně daleko.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Aha, tak to se mi nestalo. Každopádně v pozdějších částech je ta hra lepší a lepší :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Volá sa tá hra presne takto ? Nie náhodou The Suffering Ties that Bind ? Také niečo si sťahujem :twisted: , Tak to je dúfam to.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

nuke: to je druhý díl. Nechci ti kazit náladu, ale prý je to propadák ;-) .
Uživatelský avatar
Choosen
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 5.2.2006 21:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Choosen »

vzpomínám si , že jsem kvůli této hře kupoval jednou Level (časopis o pc hrách) ve kterém byla jako plná hra. I když jsem vlastně kupoval "zajíce v pytli" , už na začátku jsem si hru pochvaloval. Perfektní přeměny , jo a když jsem se vylekal , tak hlavně díky hudbě :) . Hru jsem rozehrál na dva způsoby. Jednou jako klaďas :) podruhé jako největší hajzl , jak to jenom šlo , tzn. NPCpostava - lup ji kulku do čela . tam někdo řve o pomoc , odemě ji nedostane . Hle plynová komora ... konečně jsem našel způsob jak jí zapnout :)) . Bohužel jsem neměl silného kompla , abych si ji naplno užil a tak jsem ji odložil . Nyní mám nadupané pc , ale nějak se nemám k tomu , abych si tuhle hru nainstaloval a zahrál :(
Liberate tuteme ex Infernis .
My servants can smell your blood,human .
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

Hrál jsem, docela se mi to líbilo, ale horor bych tomu opravdu neříkal. Hra, kde je i na nejtěžší obtížnost dost nábojů a lékarniček abych dokázal zabít všechny nepřátele u mě opravdu není hororem. :-?
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wiskas: No horror to podle mě taky není - ale jaká hra je horror... Asi je nenapadlo lepší označení...

Jinak fakt hezká hra - škoda, že nenabízí nějaké bonusy, klidně bych si ji zahrál znovu :-?

Tohle mě fakt štve - PC hry by se měly od konzolí naučit tuhle starou dobrou věc - různé odemykání věcí, příběhových větví a všeho možného, co spolu s omezeným savováním prodlužuje a vylepšuje hratelnost.

Kde jsou časy Resident Evil 2 :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

sevencreature píše:Jinak fakt hezká hra - škoda, že nenabízí nějaké bonusy, klidně bych si ji zahrál znovu :-?

Tohle mě fakt štve - PC hry by se měly od konzolí naučit tuhle starou dobrou věc - různé odemykání věcí, příběhových větví a všeho možného, co spolu s omezeným savováním prodlužuje a vylepšuje hratelnost.
Tak tohle tam je, teda alespoň trocha trošička. Při druhým hraní je tam na začátku scéna, kterou původně vyškrtli a dali ji tam až na podruhé. Jinak si to stojí zahrát alespoň dvakrát. Za dobrýho a za zlýho. Nebylo to špatně zpracované
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

7c: Jo, RE - to jsem zatím nehrál, ale chystám se, obzvlášť když oznámili PC verzi RE4.

Jaká hra je horor? Se Silent Hillem u tebe moc nepochodim, když jsi to hrál na normal. Dohraj SH3 na hard a pak říkej že to není horor ;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wiskas píše:když oznámili PC verzi RE4.
:shock: :shock: :shock: :-P :-P :-P

SH 3 jsem neměl tu čest hrát. Dvojka mi přišla vcelku zábavná - hlavně když jsem viděl nepřátele, tak jsem umíral smíchy :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“