Otázky k modům

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

To Windwalker:Draci:
pár navíc jich je v Tacticu + myslim zlepšuje AI
Improved Battles taky jednoho zlepšuje
Ascesion taky jednoho přidává
Deeper shadows of Amn taky tušim 2 kluci navíc
a pak ještě ?? Brown dragon - 1 navíc...
Myslim, že někdo říkal, že v Saerileth je taky dráček, ale to jsem nezkoušel...
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Onehdy jsem využíval služeb prodejné mrchy Google a narazil náhodou na nějakou fanovskou stránku, která se věnovala tvorbě podivného modu, který vydávaly za nejtěžší mod ze všech, jen pro pořádné hráče, kteří se začínají nudit i u Tactikse...

Náhodou sem klik na jejich readme a tak napíši, co jsem si z toho zapamatoval...

1) Nexistují žádní normální nepřátelé, místo toho zabudovaný generátor náhodně vybere jednoho z bossů, navíc jeho improved verzi, a nahradí s ním nepřátele...

2) Většina předmětů zažila zdražení, takže i ta nejhorší stojí tisíce zlatých, na ty dobré prostě nikdy dost peněz mít nebudete...

3) Ze zabitých nepřátel nic nepadá...

4) Ještě se tam myslím psalo něco o pokutách za znečištění ulic, když někoho zabijete... Bude vás nahánět úředník, který vám napaří pokutu

Ta poslední zpráva se mi zdá poněkud divná, spíše jako joke nebo vrchol idiocie, ale ty ostatní nejsou tak nereálné....
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Chci se optat ohledně modu Kivan of Shilmista: Pokud jsem v Čarotvrzi nepromluvil s Aphril, tak Deherianu v Suldanessellaru již nepřivolám? Mluvil jsem s kněžkou Demin a o Deherianě se ani v nejmenším nezmínila. Nějak jsem tuto povinnost přehlédl a Aphril už je mrtvá. Load tentokrát nic neřeší, neb jednak nemám save a druhak se mi nechce opakovat nějakých 15 hodin hraní.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Geralt píše:Chci se optat ohledně modu Kivan of Shilmista: Pokud jsem v Čarotvrzi nepromluvil s Aphril, tak Deherianu v Suldanessellaru již nepřivolám? Mluvil jsem s kněžkou Demin a o Deherianě se ani v nejmenším nezmínila. Nějak jsem tuto povinnost přehlédl a Aphril už je mrtvá. Load tentokrát nic neřeší, neb jednak nemám save a druhak se mi nechce opakovat nějakých 15 hodin hraní.
Myslim, že bez hovoru s Aphir zůstane Deheriana pod kytkama, takže smůla. Snad by to vyřešila editace hry a dodání nějaké proměnné, ovšem jaké proměnné, to už tuplem nevim ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Neferit: Díky za rozptýlení pochyb, do editace se raději pouštět nebudu. ;-) Toho jsem se obával. A to jsem, já blb, kvůli ní obětoval Tashiu a tahal se s tou nesnesitelnou Nalií, abych ji pak mohl vyměnit. Chjo. Alespoň že Kivan nezklamal očekávání. Nu což, v létě to mohu zkusit rozehrát znova. :-D
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Geralt píše:Neferit: Díky za rozptýlení pochyb, do editace se raději pouštět nebudu. ;-) Toho jsem se obával. A to jsem, já blb, kvůli ní obětoval Tashiu a tahal se s tou nesnesitelnou Nalií, abych ji pak mohl vyměnit. Chjo. Alespoň že Kivan nezklamal očekávání. Nu což, v létě to mohu zkusit rozehrát znova. :-D
Na druhou stranu, pokud by ses podíval do Kivanových .d souborů, třeba by tam ta proměnná byla a mohl bys ji do hry dodat přes konzoli ;-)

A btw, z téhle série portrétů, ze které máš ten Xanův, se mi nejvíc líbil Kivanův 8-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

mám dotaz, při práci pro xzara jsem díky modu (myslim že questpack) zjistil, že pták je vrah a xzarovi jsem to řekl, ten vraha zabil a ja se vratil do sidla harfeniku, kde me vsichni napadli....ale montarona jsem nenašel...nevíte někdo kde je?
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Dvorin

Příspěvek od Dvorin »

Nazdar:) existuje nějáká stránka s českými módy (nebo překlady). Díky
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Nebo by třeba neškodilo podívat se do sekce Překlady ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Chloe

Příspěvek od Forest »

Nevíte, jestli se dá někde stáhnout překlad k Chloe?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chloe

Příspěvek od Jab »

Forest píše:Nevíte, jestli se dá někde stáhnout překlad k Chloe?
My víme všechno o českých překladech IE her. A ne, nedá se stáhnout. :-D
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

....potože neexistuje. Můžeš ho přeložit. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

nainstaloval jsem si NPC Chloe a přiložený patch, ale veškeré rozhovory s ní se obsahují jen její větu Imoen is'n it? a konec. Nevíte co s tím mám dělat?
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Forest píše:nainstaloval jsem si NPC Chloe a přiložený patch, ale veškeré rozhovory s ní se obsahují jen její větu Imoen is'n it? a konec. Nevíte co s tím mám dělat?
No, tak napadá mě jenom jedna věc - a to zkusit se zeptat na jejím domovském fóru ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“