Oblíbená NPC, vaše družina...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Která NPC jest vaše nejoblíbenější?

Aerie
26
10%
Anomen
3
1%
Cernd
2
1%
Edwin
19
7%
Haer'Dalis
10
4%
Imoen
32
13%
Jaheira
18
7%
Jan
24
9%
Keldorn
4
2%
Korgan
12
5%
Mazzy
5
2%
Minsc
37
15%
Nalia
5
2%
Valygar
10
4%
Viconia
24
9%
Yoshimo
4
2%
Sarevok
20
8%
 
Celkem hlasů: 255

Uživatelský avatar
Herald
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 22.1.2007 9:43

Příspěvek od Herald »

Cesare píše:Uff... Shame on you... :roll: ;-)
Já chtěl vidět, jestli se bude nějak vzpírat a on prostě přišel k ní a šlehnul jí takovou, že lítaly ruce nohy:)))
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Nekdo to prej zkousel tak ze ty postavy ohlusil aby nemohly spolu mluvit, ale netusim jestli to melo nakej efekt.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tripitaka
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 18.10.2005 11:15
Bydliště: Dědina

Příspěvek od Tripitaka »

U mně je jednička Edvin, poněvadž ja tak zlej, až je vtipnej.
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Hraji teď se zlou družinou.Mám reputaci 4(měla jsem i 2).V Docích je dusno.Nemůžu do Mořské štědrosti, a po ulicích se potulují zloději(jsem s Bodhi). Fakt mě to baví.Není pravda, že za zlouny má člověk méně příležitostí chovat se jako zloun. Mě se to za zlý charakter hraje lépe. :lol:
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Danča: Však počkej, až ne tebe příjdou Zahalení čarodějové. :-)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Úplně nejlepší družina je ta, která se nakombinuje z úplně protichůdných charakterů. Hlášky jsou pak většinou skutečně řízné a vtipné. Jen je to trochu složitější uhrát. Z toho, co jsem vyzkoušel (nejlepší je nabrat postavy na začátku - abyste nepřišli o žádnou prupovídku):
1) Korgan, Jan, Mazzy, Jaheira, Edwin (nebo Keldorn)
2) Mazzy, Yoshimo, Anomen, Minsc, Edwin
3) Viconia, Aerie, Jaheira, Haer'Dalis, Keldorn (Imoen) - hodně výbušné
4) Keldorn, Imoen, Edwin, Korgan, Jan

Mimochodem, zajímalo by mě, jestli někdo objevil nějakou dobrou hlášku nebo dialog (nemusí to být zrovna vtiné, jen zajímavé) ve spojitosti s Valygarem + jiná postava.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Hawkmoon269
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 4.3.2007 18:17

Příspěvek od Hawkmoon269 »

Carlos píše: Mimochodem, zajímalo by mě, jestli někdo objevil nějakou dobrou hlášku nebo dialog (nemusí to být zrovna vtiné, jen zajímavé) ve spojitosti s Valygarem + jiná postava.
Valygar + Mazzy... Sice to není žádná senzace, ale doporučuju vyzkoušet...
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Valigar je paranoidní moralizující suchar, takže asi nic moc, párkrát jsem s ním hrál a dost mě nudil (asi ze všech NPC nejvíc), ale s Mazzy mám dojem tenkrát něco řešil nad míru své obvyklé zasmušilosti
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

NPC nemusejí nic řešit, mít dobré hlášky, nebo se mezi sebou hádat (až na romance :-D ). Musejí být hlavně schopní!
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Mecker píše:NPC nemusejí nic řešit, mít dobré hlášky, nebo se mezi sebou hádat (až na romance :-D ). Musejí být hlavně schopní!
Nemusí, ale tím, že komunikují a nějak reagují, se NPC v této hře liší od ostatních her a proto mě ta hra taky chytla. Dodnes nezapomenu na své překvapení, když jsem si vytvořila postavu mág a tudíž jsem potřebovala se hned vyspat, abych mohla kouzlit a Imoen jančila, že si klidně za takových podmínek usnu. Musela jsem se tehdy dost smát, protože to fakt nebylo moc logické si v ohrožení života klidně schrupnout. :lol:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

No je to sice dobré, ale někdy mě to otravuje, jak pořád něco melou a kolikrát zbytečně. :-? Mě chytl první díl a tam dialogy mezi NPC nejsou až na vyjímky.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Mecker píše:No je to sice dobré, ale někdy mě to otravuje, jak pořád něco melou a kolikrát zbytečně. :-? Mě chytl první díl a tam dialogy mezi NPC nejsou až na vyjímky.
Jednička se mi taky líbí víc, ale právě kvůli dialogům mezi postavami hraju neustále dvojku. Kdyby tak existoval mod, který by komunikaci mezi postavami zaručoval, ale jen mezi těmi původními... Hej, modaři, co to zkusit? :-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

áááááááááá už mám problém. Mám planární kouli a šéf mě poslal, ať tam za ním zajdu.Přijdu a on že nic nechce.Past.Mají se objevit čarodějové a má být bitka.Ale oni se neobjeví!!Zkusila jsem odejít a zase přijít, ale nic.Prý mi nemá co říct :cry:
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Carlos píše:
Mecker píše:No je to sice dobré, ale někdy mě to otravuje, jak pořád něco melou a kolikrát zbytečně. :-? Mě chytl první díl a tam dialogy mezi NPC nejsou až na vyjímky.
Jednička se mi taky líbí víc, ale právě kvůli dialogům mezi postavami hraju neustále dvojku. Kdyby tak existoval mod, který by komunikaci mezi postavami zaručoval, ale jen mezi těmi původními... Hej, modaři, co to zkusit? :-)
Myslíš jako udělat nové dialogy, nebo aby se spouštěli? Nové sem v DLTCEP zkoušel a docela to šlo.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Já měl na mysli mod na komunikaci do jedničky... :-) Mimochodem, co je to DLTCEP?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“