Sólo hraní

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Na 9. úrovni můžeš mít myslím 4 "hvězdičky". Ale pokud půjdeš s partou tak se ty levely hodně protáhnou, ale půjde to.
(Já osobně bych nikdy nedualoval, když tak bojovníka na 1. levelu za mága).
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Já prošel hru za bojovníka, kterého jsem na 9. úrovni dualoval na mága. Vycházel jsem z existence capu na 8M XP, a nechtěl jsem ztratit ani jednu úroveň mága.

Využil jsem taky jednoho triku, že jsem umístil všechny hvězdičky (co jsem jako bojovník) dostal do luku a boje s dvojruční zbraní. Pak tu jednu hvězdičku, co dostaneš na první úrovni mága jsem dal do holí. A teď nastane trocha powergamingu - abych nemusel dávat hvězdičku na čtvrté (?) úrovni do nějaké zbytečné dovednosti, počkal jsem si a zleveloval postavu až na 10. úrovni a naházel všechny hvězdičky pěkně do hole. Nakonec tedy 5 hvězd v luku a holi a dvě v obojruční zbrani.

Jmenovala se Eleanor a byla to moje nejlepší postava. Dualovat na 13. úrovni tu myslím radil Raz - no proč ne, já se rozhodl pro 9. z výše uvedeného důvodu, takže to bude třeba ještě lepší.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Ja bych to resil jinak. prvni povolani dostat na lvl kde muzes ty specialni dovednosti (virivy utok, dech draka...) Nevim presne kterej lvl to je. Nabrat par tech dovednoosti a pak dualnout na maga. Ve skutecne bezednem pouzdru na svitky tahat vsechny svitky co se daj najit + za vsechny prachy skoupit svitky svoboda v podtemnu. Stylem naucit-smazat bych toho maga pekne nalevloval. Nemam tuseni jakej lvl by to dalo ale myslim ze by ten mag byl pouzitelnej.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

To je dobrý nápad. Ale pokud by hrál z družinou, tak se obávám, že by ten level nedorovnal, nebo možná ne ani sám až tak rychle. Ale s těmi svitky by se to dalo snad udělat, pokud ti nedojdou GP. :-)
Uživatelský avatar
Datur Barbatus
Sigilan
Příspěvky: 44
Registrován: 17.6.2007 13:38
Bydliště: HK

Příspěvek od Datur Barbatus »

Tinnar: Zajímavá teorie o levelování maga po duálnutí :shock:
Drake: Myslíš tím, že sis počkal až budeš mít dost xp. na levelování na 10tou a pak to tam nasázel? To musel bejt ale po celou dobu ten mág strašnej šupák :-)

Osobně chci jet na 2 zbraně(Celestial Fury a cokoliv s bonusem do druhý ruky)...booming thunder se prostě nedá odolat 8-)

Doufám, že to bude moc používat a že ho nahvězdičkuju :-?
"The only thing that stands between YOU and DEATH on the battlefield is the AXE you are wielding in your hands!"
Datur Barbatus
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Mecker tady sme v threadu solo hrani. btw nic ti nebrani pred ctenim svitku celou druzinu vyhazet a pak je zase nabrat. Akorat je to desnej vopruz.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Tinnarr píše:Mecker tady sme v threadu solo hrani...
Vím kde jsem, ne vždy se píše přímo k tématu, ale zvažoval jsem více možností.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Výkřik do tmy: Stop powergamingu!!!!! :-? :evil: :roll: :doh: :naughty: :pray: :snooty: :think: :wall: :salut:

Když jste u toho PWG, doporučuju kouknout na povídku Padly samý šestky, věř mi (Belgarion_Kolder) je čtvrtá odshora.

A k tématu. Na solo BG1 doporučuju maga. A na solo BG2 kensaie. Oboje se dá a je to zábavné. Hlavně ta první možnost ;)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Datur Barbatus
Sigilan
Příspěvky: 44
Registrován: 17.6.2007 13:38
Bydliště: HK

Příspěvek od Datur Barbatus »

Kong Bao-tan píše:Když jste u toho PWG, doporučuju kouknout na povídku Padly samý šestky, věř mi (Belgarion_Kolder) je čtvrtá odshora.
Dobrá povídečka :-) :lol: :-D

Na druhou stranu, když už jsme v hrdinské fantasy, tak k ní trocha toho patosu samozřejmě patří :-)

Ale konec OT....nikdy jsem ještě Solo nehrál, tak jsem chtěl vědět, jestli to takováhle postava dá :roll:
"The only thing that stands between YOU and DEATH on the battlefield is the AXE you are wielding in your hands!"
Datur Barbatus
Uživatelský avatar
Datur Barbatus
Sigilan
Příspěvky: 44
Registrován: 17.6.2007 13:38
Bydliště: HK

Příspěvek od Datur Barbatus »

Tak jsem skončil jako Kensai/Mag v dualu na 9/31...kouzla už nedostávám a je to dost nezáživný, tak jsem to utnul po vyvraždění Ust Nata. Každopádně tak do 15 levlu maga je to docela zadíračka, ale pak už se to řeže. Nebo to bylo tim, že sem neměl ještě katanu. Přiznávám, že CF udělá hodně 8-)
"The only thing that stands between YOU and DEATH on the battlefield is the AXE you are wielding in your hands!"
Datur Barbatus
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Caute pls chcel by som sa spytat ze ked pojdem za solo bojovnik\mag\zlodej budem mat z kazdeho povolania niake obmedzenia??? :?: Diki moc..
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Kalach: Nemůžeš kouzlit v brnění, nemůžeš používat schopnosti zloděje v těžším brnění než je pokované kožené... Jinak tam už myslím nic není...
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

No to som vedel, ale ked zabijem niakeho nepriatelia povedzme xvarta je zanho 15exp ale mne sa pripocitaju len 3exp... To tak ma byt?
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Kalach: Jestli zabiješ xvarta za 15 xp, tak ke každému z těch tří povolání se přičte 5 xp.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

cize samotny mage sa vyvinie rychlejsie nez ked je multi s inym povolanim :?:
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“