Reakce na fotky

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ta norská fotka je moc hezká. Ač v takových chajdách bych asi nechtěl žít. Někdy tam plánujeme se známými hory. :-)
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

necrotising_ píše:Z koncertu Satyricon + Keep Of Kalessin + Insomnium:

http://img246.imageshack.us/img246/8053/xxxxzw9.jpg
Chlape není čistě teoreticky možný, že jsme spolu chlastaly v Brně v Oáze? :shock: pokud(pravděpodobně)ne tak si tomu kořenovi z woka vypadl...:P
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Jab píše:Ta norská fotka je moc hezká. Ač v takových chajdách bych asi nechtěl žít. Někdy tam plánujeme se známými hory. :-)
Norsko je fakt nádherný, asi začnu moc a moc pracovat, koupím si tam chatu a začnu tam jezdit na léto. Stejně v těch vedrech začínají být Čechy neobyvatelné. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Řekl bych, že není. Ale kdo ví. :)
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Uplně stejnej kořen...haluz :-P
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Vanda píše:
Jab píše:Ta norská fotka je moc hezká. Ač v takových chajdách bych asi nechtěl žít. Někdy tam plánujeme se známými hory. :-)
Norsko je fakt nádherný, asi začnu moc a moc pracovat, koupím si tam chatu a začnu tam jezdit na léto. Stejně v těch vedrech začínají být Čechy neobyvatelné. ;-)
Právě jsem se vrátil z Finska, samozřejmě že sem v Norsku a Švédsku taky byl, sice to sem nepatří, ale to je jedno.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vanda píše:žádné letošní fotky zatím v čítači nemám, takže mě tu máte jenom hubenou, jako "tlustou" zatím ne. ;-)
Vando jakej že je rozdíl váhovej rozdíl mezi tlustou a hubenou? To jenom pro ilustraci...

Teda pokud není moc faux pas se tě na to ptát... :oops:

Jinak ti to moc sluší :-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

nelze považovat tuto otázku za faux pas od ženské, která napíše, že na té a té fotce měla 48 kg s botama ;-) to se pak ta otázka přímo nabízí nezdvořákům, kteří zatoužili vědět aktuální váhu :-D
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

KEBULE píše:
Vanda píše:žádné letošní fotky zatím v čítači nemám, takže mě tu máte jenom hubenou, jako "tlustou" zatím ne. ;-)
Vando jakej že je rozdíl váhovej rozdíl mezi tlustou a hubenou? To jenom pro ilustraci...

Teda pokud není moc faux pas se tě na to ptát... :oops:

Jinak ti to moc sluší :-)
Díky,... tlustou jsem dala do uvozovek, rozdíl je totiž pouze 5kg, ale byla to dřina, takže jsem na to pyšná, jak kdybych zdolala Mount Everest ;-)

Lerek: 48kg jsem měla bez bot :evil: , to si vyprošuji. :twisted:

váhu jsem uváděla z důvodu, že už v jedné diskuzi jsem nadhodila, že jsem přibrala a myslím, že zrovna Kebule chtěl vidět fotku před a po, aby se to mohlo posoudit, zda je to znát. ;-) Zda je to jako lepší před nebo po. ;-) Jediný problém je, že se obvykle nepovažuje za neslušné říkat lidem, že mají ztloustnout, ale jako neomalenost je to bráno říkat, že mají zhubnout.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

No nic, takže než budu za úplně blbé hovado uvedu na pravou míru své pohnutky... (ano Ajantisi slyším a vím že už je pozdě)

Pokud si správně pamatuju debatu, i Vandou zmíněnou, chlubila se že přibrala. A že jí všichno tloukli o hlavu že přibrat má. Znám to. Je to stejná neomalenost jako někomu říct aby shodil, že je tlustej.

A protože bych taky rád přibral a nedaří se :evil: chtěl jsem vidět fotku těch úspěšnějších...

Pokud jsem se tě tím Vando dotkl, hluboce se omlouvám nebyl to úmysl... ;-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

KEBULE píše:A protože bych taky rád přibral a nedaří se :evil: chtěl jsem vidět fotku těch úspěšnějších...
Nejsi sam kdo nemuze pribrat ;-) Zatim muzem byt radi, ze to nemusime schazovat, to da asi vetsi praci :roll:
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Neřekl bych.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Kebule: rozhodně nedotkl negativně ;-) Já reaguji pouze negativně na poznámky "ty jsi ale hubená, víc jez! Jako by to stačilo,že :evil: ...my hubení, my víme... ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

No já bych to videl jinak. Vando, jak říkal jeden můj doktor - hubenost není nemoc. Ale obezita je.

Podle fotek jsi fešná baba a šmidra. Na blbé řeči nereaguj nebo dávej stejně blbé odpovědi. Ostatní to nakonec přestane bavit.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Vanda píše:Kebule: rozhodně nedotkl negativně ;-) Já reaguji pouze negativně na poznámky "ty jsi ale hubená, víc jez! Jako by to stačilo,že :evil: ...my hubení, my víme... ;-)
Toto poznám. Aj tento týždeň mi jedna kolegyňa hovorila, že mám na dovolenke pribrať a chodiť von na slnko :-D . No a práve táto dáma si IMHO doma sadá na dve stoličky naraz ( každý už nech si sám domyslí prečo ).
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“