BG2: Těžké začátky

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

třeba taková hůl rhynu z dobrodruhova krámku je na železného golema výborně funguje
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Herald
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 22.1.2007 9:43

Příspěvek od Herald »

Vanda píše:třeba taková hůl rhynu z dobrodruhova krámku je na železného golema výborně funguje
Jo, jo, nakonec ho dostala kombinace Valygarova neviditelnost + hůl Rhynu.
RoboBrouk
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 23.3.2007 12:54

Příspěvek od RoboBrouk »

Zdarec, začal jsem hrá BG 2 včera a solidně mě to chytlo, ale potřeboval bych odpovědi na 3 otázky:
Při získání nové úrovně nemůžu rozdělovat žádný body nebo něco nebo se něco stane?
Když použiju s mágem nějaký kouzlo, tak se musím vyspat, aby jsem ho mohl použít znova?
Jde nějak vyhodit postava z party co jsem nabral po cestě?
Díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

RoboBrouk
1- jak kdy:) je sposuta možností a záleží na povolání. Také musíš kliknout na zlepšení úrovně, tam se Ti také napíše co se všechno zlepšilo:)
2 - pokud jej máš namemorované jen jednou, tak ano.
3 - ano lze, přes "úpravu družiny", což je položka v osobním deníku.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
hanuschka
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 2.8.2007 12:58

prosím o radu

Příspěvek od hanuschka »

Asi jsem idiot, ale zasekla jsem se hned na začátku hry :-) Nevím jak použít krystal pro oživení lidí v těch nádobách. Krystal jsem získala, ale neumím ho použít. Můžete mi poradit? Díky
Uživatelský avatar
Resurrection
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 2.10.2005 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu

Příspěvek od Resurrection »

hanuschka píše:Asi jsem idiot, ale zasekla jsem se hned na začátku hry :-) Nevím jak použít krystal pro oživení lidí v těch nádobách. Krystal jsem získala, ale neumím ho použít. Můžete mi poradit? Díky
Mno tak jednoduse ho musis mit v invu, prijit k nejake nadobe a pri najeti kurzorem na nadobu by se mel kurzor zmenit v takovy kolecko. Kliknes a je rozhovor, ne u vsech to ale de.
Secrets are power.
hanuschka
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 2.8.2007 12:58

Příspěvek od hanuschka »

no jo jenže se pořád nepoužije ten krystal??? taky je mi to divný
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Po kliknutí na nádobu by se měl spustit dialog a v něm nějaká možnost typu "Použít krystal" nebo tak něco. Ale pokud si to dobře pamatuju tak se dá pokračovat i bez jejich oživování.
hanuschka
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 2.8.2007 12:58

Příspěvek od hanuschka »

no tuhle možnost mi to právě nenabídne :-( Ale stejně dík
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

proste na ne klikni a zacne rozhovor ale nic z toho neni krystal ti zustane v inv neni z toho ani exp ani nic jineho takze byt tebou bych se tim nezabyval:)
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Jak píše Isair - pokud ho máš v inventáři a budeš s postavou dostatečně blízko, po klepnutí na to "kolečko" by se měl rozhovor spustit. Pokud ne, je to možná trochu divné, ale nedozvíš se nic, co by nešlo zjistit jinak a absolvování těch rozhovorů není pro další pokračování vůbec potřeba.
Žralok, který štěká, nekouše.
hanuschka
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 2.8.2007 12:58

Příspěvek od hanuschka »

mě jde s nimi mluvit, ale nenabízí mi to možnost použití toho krystalu. Ale to je fuk, když to jde i bez toho :-) Dík
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

hanuschka píše:mě jde s nimi mluvit, ale nenabízí mi to možnost použití toho krystalu. Ale to je fuk, když to jde i bez toho :-) Dík
No ten krystal ti právě umožní s nimi mluvit. Polož ho na zem a uvidíš, že to jít přestane.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

V podstatě to funguje tak, že bez krystalu budeš mít jen jednu dialogovou možnost - Odejít (nebo tak něco), jakmile krystal máš bude tam více dialogových možností a ty postavy budou mluvit, jen ne přímo k tobě. Spíš se jedná o takový monolog :-)
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Ahoj, 1.kde je stočená runa?Hraju to po několikáté a tohle jsem ještě nezkusila.
2.Může mít např.Aerie 3body u jedné zbraně?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“