Sigil Team

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Poškozuje Sigil Team uživatele?

Ano
8
17%
Ne
25
54%
Výjimečně
12
26%
Často
1
2%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Idaho píše:a jen tak mimochodem co by jste dělali kdyby anketa skončila s jasným výsledkem: Ano, st mě poškozuje?
Začali bychom přemýšlet, jak to změnit.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Idaho píše:...a jen tak mimochodem co by jste dělali kdyby anketa skončila s jasným výsledkem: Ano, st mě poškozuje?
Ako bývalý člen som si istý, že by určite poškodili seba! EMO ftw! :hand:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Idaho píše:co by jste dělali kdyby anketa skončila s jasným výsledkem: Ano, st mě poškozuje?
Přidalo by se pár smajlíků pro lepší vyjádření pocitů uživatelů k Sigil Team. :mrgreen: Např. tento. Obrázek
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Idaho píše:a jen tak mimochodem co by jste dělali kdyby anketa skončila s jasným výsledkem: Ano, st mě poškozuje?
Jako budoucí člen ST si jsem jistý, že by všem zúčastněným rozkopali obličej a prokleli jejich matky :idea: :whistle:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Zakat píše:
Idaho píše:a jen tak mimochodem co by jste dělali kdyby anketa skončila s jasným výsledkem: Ano, st mě poškozuje?
Jako budoucí člen ST si jsem jistý, že by všem zúčastněným rozkopali obličej a prokleli jejich matky :idea: :whistle:
Hlavně když by nerozkopali jejich matky a neprokleli jejich obličeje...
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

:lol: Ako málo chýba a z piesočkovej bábovčičky sa stane hovno...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

Yachiko: viděl bych to jinak -> z hovna bič neupleteš
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

MCZ všem na Ostravských Srazech ujídá pizzu *SMRK SMRK*
(my se tvářili, že to nevidíme, ale všechny nás to trápí)
Feed your head
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Ne...

Tohle drama bylo na začátku docela šou, ale už je to docela ohrané a ztratilo to šťávu. Chtělo by to něco nového...

Fakt nevím co si pod tím poškozováním představit. Copak někdo ze ST někomu záměrně likviduje příspěvky? Nebo ho šikanuje Přes PM? Veřejně ho přehnaně ponižuje? Nebo se mu hekuje do účtu, mění mu avatara a podpis a pak za něj přispívá? Ne! Tak už klid, hlavně ten tuleň tam vzadu...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Hamster: Tuleň je už 24hodin tichý jak myška, tohle je pouze jakési echo odražené od nějaké neviděné skály. Tuleň teď sedí v rohu kulaté místnosti a je spokojen že díky jeho řevu se i zatvrzelé alespoň ledy malinko pohly
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Arian píše:Tuleň teď sedí v rohu kulaté místnosti a je spokojen že díky jeho řevu se i zatvrzelé alespoň ledy malinko pohly
Jo, naše bránice potřebovaly po čase zase trochu vzruchu. V tomhle směru rozhodně dobrá práce! 8-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Hm, žádám odpověď ve smyslu "nejsem tu tak často, abych mohla posoudit". Osobně mám Sigil poslední dobou víceméně na háku (přece jenom mi třeba takové Spellhold Studios nebo deviantART přijdou zajímavější, i když se tam moc neprojevuju); jenom občas se dozvím o tom, že Ajantis/Vampirie/oba zároveň se (zas) do někoho pustili, nebo že Vallun už zase někoho obvinil z předpojatosti, pacifismu, vylévání vaniček i s dítětem či že se objevilo téma typu "Koutešek pro emodushinky". Jediné, co je tu imo opravdu zajímavé je, že Calvera má doma přírůstek, který ho teď (jak s notnou dávkou škodolibosti doufám :twisted: ) aspoň 3x za noc budí 8-)

Ale třeba k tomu Koutešku - osobně myslím, že kdyby se SněZhulak rozhodl to téma sám založit, tak by mu to bylo velice rychle smazáno, ale protože se dabusové (z řad ó-tak-přemocného ST) rozhodli, že to vysekají z úplně jiného tématu a předělali to do dnešní podoby, tak to zůstalo.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Neferit píše:Ale třeba k tomu Koutešku - osobně myslím, že kdyby se SněZhulak rozhodl to téma sám založit, tak by mu to bylo velice rychle smazáno, ale protože se dabusové (z řad ó-tak-přemocného ST) rozhodli, že to vysekají z úplně jiného tématu a předělali to do dnešní podoby, tak to zůstalo.
Takhle vtipné téma bychom určitě nechali. Jenže Sigilané nemají dostatek fantasie, tak to musí všechno oddřít dabusové.

Btw vaničky i s dítětem pravidelně vylévá Senior. :-) Kéž by vylil i to, co tu celý večer na chodbě do něčeho tříská...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

V tomto hlasování mluvím jen sám za sebe a ta píšu že NE, sigil team mě nepoškozuje. Občasné napomenutí či několik smazaných příspěvků nepovažuji za poškozeníale za jistou formu kultivace-mám sklony ke spamování.

Ajantis - já miminka nevylévám! Ale parkrát jsem z toho obvinil Valluna. Vzhledem k tomu jak se potom rozčiloval, myslím že jsem měl pravdu.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Tak teď se sigil týmem cítím poškozen já!!! :evil: Smazal mi příspěvek z tématu kam se přesně hodil a přesně v souladu s podstatou tématu.
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“