Sigil Team

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Poškozuje Sigil Team uživatele?

Ano
8
17%
Ne
25
54%
Výjimečně
12
26%
Často
1
2%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Fakt? Mě ale na jednom fóru řekli, že se to nedělá...
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Tak pokud chcete aby nebylo tlk zbytecnych citaci(jako jsem udelal treba ja), tak na to vic upozornujte, napr: ji uzivateli smazat a napsat mu, at to nedela.

Ja napriklad jak jsem napsal zpravu uplne bez carek , tak jsem dostal varovani(od te doby se jakz takz snazim).
Naposledy upravil(a) Isair dne 17.9.2007 15:05, celkem upraveno 1 x.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

SlipKnoT píše:Fakt? Mě ale na jednom fóru řekli, že se to nedělá...
Někde se to dělá, někde se to nedělá. Určitě je vhodné s nimi šetřit, ale tak, aby bylo jasné, na co se reaguje (často totiž reaguješ na poslední příspěvek, který se stane předposledním nebo se ti zlomí stránka). Samozřejmě třikrát vnořené stránkové citace tu už nevoli způsobí.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Pokud chci reagovat na post nademnou, tak místo citace napíšu např. Isair: nebo- to Isair:... Jednoduchý...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

SlipKnoT píše:Pokud chci reagovat na post nademnou, tak místo citace napíšu např. Isair: nebo- to Isair:... Jednoduchý...
Nikdo ti v tom nebrání ;-). Já jen říkám, že citovat příspěvky není prohřešek, pokud to nepřekročí míru.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

JJ, to teda nebrání... Jen mě prostě tohle vytáčí :-? . A nejhorší je, když někdo začne citovat příspěvek, kterej zabírá půlku stránky... AAArrrrgghhhh! :evil: FUJ!
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

j, alebo obrazok :shock: nad takymi sa radsej ani nepozastavujem :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

xRage píše:j, alebo obrazok :shock: nad takymi sa radsej ani nepozastavujem :-D
Taky je snad pravidlo, že obrázek nesmí roztahovat obrazovku a nesmí být nepřiměřené velikosti (jinak se má linkovat).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Ale kdo pravidla dodržuje? :-) Hodněkrát jsem viděl např. celej, obří screen- roztáhlej přes celou stránku, a následně ještě od někoho citovanej :roll: ... Fuj... :-?
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

SlipKnoT píše:Ale kdo pravidla dodržuje? :-) Hodněkrát jsem viděl např. celej, obří screen- roztáhlej přes celou stránku, a následně ještě od někoho citovanej :roll: ... Fuj... :-?
Pošli mi PM s odkazem na ten post. Netíháme dávat pozor na všechny.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Tyhle diskuse co tady raší poslední dobou jako houby po dešti mi přípomínají to, co před cca. rokem a půl někdo (Yachiko nebo Sadako) řekl na adresu nás Varáků. Spam, spam o spamu, o tom fůra dalšího spamu a ještě spousta spamu okolo... :-P
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Příspěvky zbytečně sprosté mažu bez náhrady. Ano, je tam slůvko "zbytečně" a ano, bude to hodnoceno subjektivně na základě kontextu. Bohužel, pro některé to asi bude léčba šokem, nicméně bude třeba se naučit prezentovat své názory slušnou formou.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

drake127: Dík "první vlaštovku".

Osobně mi vadí, že se člověk musí kvůli drobnosti prodírat spoustou příspěvků, které se netýkají tématu, a pročítat spoustu urážek a ironických poznámek na osobní názory některých lidí. Zároveň si musí pročíst spoustu příspěvků napsaných pouze za účelem vyvolání osobních rozbrojů a zbytečných diskuzí. Jako by slušnost, která tu panovala v počátcích fóra či fóra Sigilu předcházejícímu, zcela vymizela. Dokonce je tu jeden thread, který byl k tomuto účelu založen.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Krokyn píše:Jako by slušnost, která tu panovala v počátcích fóra či fóra Sigilu předcházejícímu, zcela vymizela. Dokonce je tu jeden thread, který byl k tomuto účelu založen.
To bude asi tým, že niektorí defaultní useri už tak povediac dospeli a uvedomili si samých seba a teraz sa na všetkých frontoch za túto novoobjavenú vlastnú existenciu bijú rukami-nohami... :angel: :whistle:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

To je zajímavé. Já sem tady už asi rok a půl a mám 380 příspěvků. Slipknot je tady snad měsíc a má 308 příspěvků. Přitom si myslím, že jsem docela aktivní člen.
Na co narážím? Myslím si, že by se měl ST trochu zamyslet. Mně mažou skoro každý příspěvek, kdežto jeho nechaj spamovat do alelujah.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“