Dobrá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Arian »

yenn: Alespon o Vánocích bychom mohli koexistovat bez černého humoru ne? :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Mort »

Je sucha zima a rybnik zamrzol :-D
Tak som oprašil brusle a hram hokej na 100 pro :twisted:
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Carlos »

Mám naprosto skvělou náladu. Byl jsem u pradědy a prababičky popřát šťastný nový rok a ejhle, děda řekl, že má speciální pití. K jeho nastávajícím 88. narozeninám jsme pili 35 let starý nápoj jménem Chartreusse. Už jsem zase pod obraz :-D Tenhle týden mi to nějak vychází :mrgreen:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Lerek »

Carlos: V životě člověka existuje několik radostných let, které dávají důvod k oslavě - 18 - akronym pro Adolf Hitler, 69 - pro skvělou polohu a 88 jakožto Heil Hitler. Je to motivace žít.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Lerek píše:Carlos: V životě člověka existuje několik radostných let, které dávají důvod k oslavě - 18 - akronym pro Adolf Hitler, 69 - pro skvělou polohu a 88 jakožto Heil Hitler. Je to motivace žít.
69 mě moc neba - je to příliš moc věcí najednou a jak známo, chlap může v jeden okamžik dělat dobře jen jednu věc dobře. Nemůžu dělat dobrej nanuk a zároveň vysávat mušli, to musíš uznat :lol:


Mimochodem, dnes mám znovu dobrou náladu. Narazil jsem na dobrou hospodu, která je asi 600m od mého bydliště. Hrají skvělou hudbu (HC, Punk, Metal, Hip Hop - ŽÁDNÉ DISKO), je tam pořád volný kulečník, volné a svolné dámy. Ředěné pivo a nejlevnější tvrdý alkohol, jaký lze od Vietnamců koupit (i když vlastně, ono to patří Vitnamcům :-) ). Nejlepší zaprděná putyka nejnižší cenové - slovy Rimmera z RD: Pět a půl kadibudky!
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od sevencreature »

Carlos: Mno, všichni "chlapi" nejsou tak omezení :lol:

Hmm, no, Vietnamské krámky s alkoholem jsou oázy v Pražské poušti, ale na hospody jsem tam v dřívějších letech nenarazil...

Mort: Je to divné - všichni jsou nějak zapálení do bruslení... I lidé, co brusle vyloženě nenáviděli :think: Co se to jen děje...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

7c: No, to neni fér :lol:
Já nejsem z Prahy. U nás na Litvínovsku - konkrétně čtvrť Janov, je plná vietnamských hospod. Jen zřídka najdeš hospodu českého majitele. A to se okres Most pyšnil vysokým počtem hospod. Někde jsem četl, že tu bylo stejně hospod jako na v celém jihočeském kraji, ale to byl určitě kec. Nicméně neujdeš kilometr, aby sis nemohl vybrat alespoň z pěti takových zařízení...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Mort »

sevencreature píše:Mort: Je to divné - všichni jsou nějak zapálení do bruslení... I lidé, co brusle vyloženě nenáviděli :think: Co se to jen děje...
že by konečne začala zima :pray:
oproti tým minulorčným letám
Najhoršie je že sa nedajú ani korčule zohnať !
Kamarát zháňa č.43 nikde nič všetci zdiveli možno nejaký bazar a e-shop ale to je nadlho :-|
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Neferit Sr. »

Sevencreature - mám pro Tebe zprávu takovou že mě osobně brusle nijak nenaplňují pýchou ani nadějemi. Pokud bych se na postavil, nejspíše by to skončilo mnohonásobným zraněním. Tento sport jsem nikdy nedokázal ovládnout. Jak říká jeden můj kamarád: " SO NA TO BLBÉ", :-D on je hanák od Čelechovic.

Mort - zima je strašné období. Už aby skončila. :pray:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Mort »

Mám rád zimu teda z.športy hokej :!:
Lepšie ako Krasokorčulovanie :mrgreen:
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Neferit Sr. »

Na krasobruslení hlavně na tance dvojic a na sportovní dvojice se dívám. Velmi se mi to líbí a obdivuji aktéry. Ale sám jsem naprosto nezpůsobilý čehokoliv takového.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Neferit »

Mám docela dobrou náladu; sice mě bolí v krku a chrchlám tak, že by se za to nestyděl ani těžký tuberák, ale poté, co jsem zhlédla úplně nádhernou směsici různých urážek (což mi připomnělo smršť, která se občas strhne tady na Sigilu) mezi modderem v minulosti známým jako Moongaze a několika dalšími, se mi ta nálada docela zvedla. No, ze začátku mi náladu zvedlo, když jsem se dneska sešla se svým přítelem, ale tohle mě dostalo :lol: škoda, že to Baronius "zneviditelnil". Myslím, že by z originálního tématu bylo dobré odstrašovací téma, navíc některé tam zmíněné myšlenky nebyly úplně mimo mísu :eh: (hlavně ten poslední od Baronia). Nj, jsem zvědavá, jak se to tam bude dál vyvíjet 8-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Jab »

Neferit píše:Mám docela dobrou náladu; sice mě bolí v krku a chrchlám tak, že by se za to nestyděl ani těžký tuberák, ale poté, co jsem zhlédla úplně nádhernou směsici různých urážek (což mi připomnělo smršť, která se občas strhne tady na Sigilu) mezi modderem v minulosti známým jako Moongaze a několika dalšími, se mi ta nálada docela zvedla. No, ze začátku mi náladu zvedlo, když jsem se dneska sešla se svým přítelem, ale tohle mě dostalo :lol: škoda, že to Baronius "zneviditelnil". Myslím, že by z originálního tématu bylo dobré odstrašovací téma, navíc některé tam zmíněné myšlenky nebyly úplně mimo mísu :eh: (hlavně ten poslední od Baronia). Nj, jsem zvědavá, jak se to tam bude dál vyvíjet 8-)
Moongaze se vrátil? :shock:
To téma na BWL nemohu najít, hoď mi sím link.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Mám výbornou náladu. Objednal jsem si na britském Amazonu několik filmů (vesměs s českými i anglickými titulky a za zlomek ceny jako u nás - pokud se u nás vůbec prodávají). Objednávka byla učiněna předevčírem odpoledne s tím, že doba doručení je 8 - 16 dnů. Balík přišel dnes dopoledne (btw. velmi kvalitně zabalený) a to včetně filmu, který údajně nebyl skladem. Úžasné, TOHLE je internetový obchod s kvalitním servisem!

Obzvlášť ten Kaidan v zobrazení 2,35 : 1 a s přiloženou 70 stránkovou knížečkou o pověstech, z nichž se skládá.... Ááááách! :angel: :drool:

sevencreature: Ano, jsou pouze na DVD, ale zmínkami o zastaralosti tohoto formátu mou radost nezkalíš. :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od sevencreature »

2,35 : 1 je čiré zlo :-( Ale nebudu se vůbec divit, až bude někdy Hollywood ve své opilecké pýše propagovat tenhle formát do televizí nebo tak nějak... Tím si chci jen postěžovat, ne kazit ti náladu.

DVD mají svoje výhody - třeba cenu a dostupnost.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“