Otázky & odpovědi

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dead Boss
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 3.8.2007 16:16
Bydliště: Košice

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Dead Boss »

Vlastne hej. Lothar ti povie o Ravel. :-) Preto tam celí incident s Mortem vlastne je. A ako sa mi to podarilo? Nuž mal som šťastie a objavil bug, ktorý sa stal len raz v celej histórii PST. :-D
The punishment is death for all who live

Torment v LEGU - http://www.mocpages.com/moc.php/4312
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od scorpioo »

ten tvoj bug je to ze si si ulozil hru hned ako si prisiel do "dolnej stvrti" vtedy sa ti stane to ze ti morteho zoberu ale je stale u teba 8-)
inak ja mam jednu taku mensiu otazocku: prvykrat to hram cisto len za zlodeja(to znaci ce pocas celej hry som nemal ine povolanie) a som uz na 13 lvl a prave som pri vhailiorovi a problem je jest taky ze uz mam vsetky veci vybicovane na maxime(myslim zlodejske) a nejde mi uz dalej pridavat percenta.co sa bude diat dalej pri postupe na dalsiu uroven,lebo viem ze doteraz som vzdy musel dat tie prcenta do jednotlivych skillov aby som mohol dat prijatie lvl.budu nasledovat nejake bonusy alebo to pojde bez toho postupit na dalsi level?
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

Zabil jsem Evil Wizarda v Rubikonu a prý lze teď říct Nordomovi něco o tom že jsem nový director a dostat od něj kouzlo + upgrade Nordomových stats + expy. Ale vůbec to z něj nemůžu vytřískat. Ani "motivační proslov" mu nemůžu dát, i když jsem nahonil charisma kouzlem Friends. Co mám té krychli říct?
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od scorpioo »

no to zvisenie statistik je mozne hned vtedy ked sa po prvy krat stretnes s mordonom a prekecas ho.po zabiti zleho carodeja sa nic take neda.jedine co ziskas jeho zabitim je kuzlo "mordomsky kanon" :-) a ten pocit ze si presiel tento dungeon.
a mozem poprosit odpoved od nejakeho z tu pritomnych panov majstrov na moju otazku ohladom zlodeja :-?
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od drake127 »

Vzdáleně si vzpomínám, že Nordom musí být u smrti toho bose v nějaké vzdálenosti. Asi třikrát jsem to kvůli tomu loadoval, protože jsem ho zapomněl někde mimo (obrazovku) a pak mi to ten dialog nenabídlo.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od scorpioo »

no umna bol Nordom prave ten co zabill kuzelnika a nemal som ziadny takyto rozhovor.ten sa mi nabydol ked som ho zobral do partie
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

=>drake127: Nebyl o moc dál, než TNO... ale holt to budu muset zkusit znova. Což mě štve, protože poslední save mám, než jsem odešel z Nordomovy místnosti. Alespoň že mám mapu a už vím, kam mám jít...
=>scorpioo: To je první upgrade, když mu řekneš, ať se zase spojí se zdrojem. Pak jsou ještě další a k tomu musíš zabít kouzelníka.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od scorpioo »

holt o dalsich som nevedel adko som ho neprekecaval uz potom aj toho lutujem ale bol som uplne zazraty do plnenia q pred odchodom zo sigilu :-?
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Rudax »

Znovu se ptám jestli se někomu podařilo porazit: Starej Mědinko - v baru Spalovačů.
Zítra se o to opět pokusím ( předtím jsem na něj seslal 20* kletbu roje a ani to sním nehlo).
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

Tak jsem znova bojoval s Evil Wizardem, tentokrát jsem nechal Nordoma, aby ho dorazil, a taky jsem s čarodějem před bitvou pokecal. To bude zřejmě to, co bylo potřeba.
Ze zvědavosti jsem zkoušel zmasakrovat Gathering Dust Bar a skutečně, Old Coppereyes je nesmrtelnej. Zbraně mu nedělají nic, na všechna kouzla má resistance to magic.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Yachiko »

Rudax píše:Znovu se ptám jestli se někomu podařilo porazit: Starej Mědinko - v baru Spalovačů.
Zítra se o to opět pokusím...
Super... :-) konečne možno máš plnohodnotnú náhradu za blogovanie...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

Tak mám další problém. Prolezl jsem celé modronské bludiště na těžkou obtížnost, ale nenašel jsem žádný pořádný zaměřovač pro Nordoma, zejména bych rád Optixe, kterého jsem předtím našel bez problémů. Dá se Optix sehnat ještě někde jinde, nebo musím chodit do bludiště, dokud z někoho nevypadne? Nebo je v bludišti jenom při první inicializaci, když je tam i Nordomova místnost?
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od scorpioo »

no poradim ti len tolkoto-prejdi si cele bludisko na strednej obtiaznosti,vtedy som nasiel plno zameriavacov pre Nordoma :)
a teraz ja niecim:neviem ci je to tu spomynane ale stretol som ADAHNA! stalo sa to uz niekomu? dal mi dve veci resp 3 a to prsten ktory nevazi nic,diku a 100 minci :lol:
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

Střední obtížnost? No dobře, zkusím to. Chodím tam na těžkou, ale moc jsem jich nenašel, z těch opravdu dobrých snad jen Stealth Lens a Time's Eyepiece. Ale teda, střední obtížnost jsem nikdy nehrál a Optixe jsem vždycky našel v těžkém... akorát teď prostě nic...
Adahn se buď tady už někde řešil, nebo jsem to četl na jiném webu o Ps:T. Objeví se, když asi 10 lidem řekneš, že jsi Adahn.

// Tak jsem nakonec Optixe našel... skutečně ve středně těžkém bludišti. Takže díky za doporučení.
Naposledy upravil(a) Lukfi dne 12.4.2008 14:50, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Cesare »

scorpioo píše: a teraz ja niecim:neviem ci je to tu spomynane ale stretol som ADAHNA! stalo sa to uz niekomu? dal mi dve veci resp 3 a to prsten ktory nevazi nic,diku a 100 minci :lol:
Jj. Setkání s Adahnem je krásnej moment...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“