Catz & Dogz

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Catz & Dogz

Příspěvek od Ajantis »

Hrajete někdo? :mrgreen:

Našel jsem dnes v Kauflandu Catz 6 (2006) za slušných 299,- a koupil bych si je (zatím jsem žádné nehrál), nebýt jedné věci - českého dabingu. Pokud jste je někdo hrál, jak moc mluvení v nich je a jak moc je ten dabing špatný? Obávám se, aby u takové hry nebyl velmi špatný...
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Catz & Dogz

Příspěvek od DerAdler »

Hmm... doma mám akurát Catz and Dogz 5. Zohnal som to ešte pre bývalú... 5tka je ešte v 2D. Ale herné mechanizmy by mali zostať podobné.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mám jen anglickou verzi a skoro se tam nemluví, pouze při zadávání tricks - např. "speak". Pravda, zatím jsem třeba nevyhrála žádnou cenu nebo něco, třeba je u toho namluvená gratulace :) nicméně si myslím, že se v Catz vážně víc mňouká, než mluví, tak by i ten dabing mohl být přežitelný. :)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Sadako píše:...nicméně si myslím, že se v Catz vážně víc mňouká, než mluví, tak by i ten dabing mohl být přežitelný. :)
Jen aby chytráci nepředabovali i to mňoukání. Když si tam představím Petra Novotného nebo Václava Vydru... :-x
No, asi to ale risknu; díky.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“