Chyby, problémy a jejich řešení

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Elfoid Zkuřba
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 8.3.2008 0:01

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Elfoid Zkuřba »

To vím... gnóm ani nemůže být nic jinýho, než iluzionista, ale na to jsem se vůbec neptal, já se ptám na kombinaci F/Divokej mág...a co musím udělat, abych toho docílil, potažmo jakej editor by byl na tuhle předělávku nejvhodnější (což by se teda hodilo asi víc do sekce cheaty, ale co už...)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Shadow Keeper to zcela jistě zvládne. Aspoň já si tam kdysi vyrobila kombinaci kensai/divoký mág.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Elfoid Zkuřba
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 8.3.2008 0:01

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Elfoid Zkuřba »

Díky, uvažuju o stejné kombinaci, ale ještě to promyslím cheaty nemám moc rád, ale koneckonců když je tam trochu té božské krve z taťkovi strany :twisted: :twisted: :twisted: ...
Mimochodem mám problém v BG1 ten týpek co tam má kovárnu v Beregostu mi udělal jednu zbroj z ankhega a teď už nechce udělat žádnou další a dokonce ani odkupovat krunýře... A ještě jedna drobnůstka, v táboře banditů jsem nenarazil na Tazoka, tuším že tam měl něco blábolit a pak odejít (chtěl jsem ho sejmout a vzít mu rukavičky :cry: ).
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

BG1: sirena bug?

Příspěvek od Fixer040 »

Zdravim mam docela problem,hraju BG1 a na mape s majakem jsem zabil sireny abych si zvysil lvl,kdyz me ovladli tak sem to prebyl xanovym ovladnutim a ted vyprsel xanuv spell a postavy jsou stale nepratelske,nechal sem to asi hodinu neodpauzovany,hlidal sem to aby to bezelo a furt nic,nevite co s tim?btw muzu se jednou vydat do nejake mapy,tak poradte kde bych moh neco sehnat co mi pomuze prosim nebo co s tim
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
Elfoid Zkuřba
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 8.3.2008 0:01

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od Elfoid Zkuřba »

Jo to je bug... lze myslím postavu vyhodit z družiny a pak ji zase přijmout a mělo by se to eliminovat.
Jinak já mám jinej problém a to, že sirény se mi tam neobjevujou když chrápu, což mě celkem mrzí kvůli levelování, protože na 2k exp. jsou nádherně slabé :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od 90210 »

proc expujete v bg? staci projit vsechny mapy a ke konci mate dosazeny exp. limit.
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od Fixer040 »

hmmm ale jedna z postav zmamenych je i hlavni,tak co no BG 1 je kratka hra,navic me urcite bude bavit i po druhe,tentokrat nebudu bojovnik ale fighter mage a tuto lokaci radsi vynecham :lol: btw da se v BG1 spat jinak nez v hostinci?jestli jo tak jak :mrgreen:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
Elfoid Zkuřba
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 8.3.2008 0:01

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od Elfoid Zkuřba »

Nechápu proč, prostě nepoužívej proti zmámení svoje vlastní... a počkej, až NPC přejde amok (postav k němu např. nejblíž někoho s nízkým AC a je hotovo).
Jinak expím, protože mě to baví, navíc už to mám prochozený téměř celý a limitu jsem na hony vzdálenej (nebyl jsem v Baldurově bráně a místech z datadisku+cca třech lesících, kde nečekám nic převratnýho).
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od 90210 »

4elfoid zkurba - no abys pak nebyl prekvapenej, ze najednou v chapteru 6 dosahnes experience capu...
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od Fixer040 »

hmmmmmm no nemam save z doby pred tim sirena bugem...takze musim pekne odznova celou hru :doh:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
Elfoid Zkuřba
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 8.3.2008 0:01

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od Elfoid Zkuřba »

Ještě bych to nezatracoval, možná existuje nějakej fixpack, zkus počkat ještě na post od někoho, kdo se v těhle věcech vyzná líp...
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od 90210 »

Fixer040 píše:hmmmmmm no nemam save z doby pred tim sirena bugem...takze musim pekne odznova celou hru :doh:
to je docela dobrej napad hrat bg bez ukladani hry, jak to delas, kdyz potrebujes hru ukoncit?
btw mas autosave pred vstupem do lokace...
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od Fixer040 »

ja uz lokaci jednou zkousel opustit jinak ,takze je tam autosave uz se zmamenyma :doh: a quicksave mam taky tesne potom co jsem zabil ty sireny :doh: :doh: :doh:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od dodo »

ked mozes opustit oblast tak skus zajst za klerikom a dispelnut to, alebo si ten zvitok dispel nahod do inventara cez gatekeeper
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1:sirena bug?

Příspěvek od 90210 »

Fixer040 píše:hmmm ale jedna z postav zmamenych je i hlavni,tak co no BG 1 je kratka hra,navic me urcite bude bavit i po druhe,tentokrat nebudu bojovnik ale fighter mage a tuto lokaci radsi vynecham :lol: btw da se v BG1 spat jinak nez v hostinci?jestli jo tak jak :mrgreen:
spi se tlacitkem se zavrenym okem, ktery najdes v pravym dolnim rohu obrazovky, kde se objevi kdyz jsi treba v invetari nektery postavy. opravdu na to neni tezky prijit. zkus svou druzinu vyrestovat, treba to pomuze. jinak do ty lokace urcite bez, v jeskyni je kniha, ktera pernamentne zvysuje odolnost.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“